grsail.com

Naklejki Nail Sticker

Naklejki Nail Sticker
Ubierz gładkie paznokcie naklejkami.

Noszenie naklejki naklejki to łatwy sposób, aby ubierać się naturalne lub sztuczne paznokcie lub paznokcie. Te modne ozdoby do paznokci są miniaturowe naklejki lub przekazane projekty.

Manicure i pedicure są całkiem sami, ale naklejki do paznokci ich wyjątkowy. Naklejki te są w wielu kształtach i rozmiarach, a są na tyle kolorowe, aby odwołać się do dziewcząt i kobiet w każdym wieku. Niezależnie od tego czy szukasz glitzy Nail Design na wakacje, imprezy lub po prostu w każdej chwili, naklejki do paznokci to ciekawy dodatek do wygląd Glamour.

O Paznokci Naklejki

Naklejki do paznokci przychodzą na małych arkuszach kartonu lub w plastikowych pojemnikach przedziałowy. Najczęściej mają one podłoże papieru, tworzywa sztucznego lub winylu, które można łatwo przymocować do palców rąk lub stop. Nie należy naklejać naklejki do paznokci do twarzy lub innej części ciała. Uważają je zadławienia i trzymać je z dala od małych dzieci.

Zastosowanie Kalkomanie naklejki

Możesz odwiedzić drogo salon paznokci, można też zaoszczędzić czas i pieniądze, stosując swoje samemu kalkomanie. Jeśli chcesz, aby naklejki do paznokci do ostatniego, to trzeba zastosować je prawidłowo.

 • Czyszczenia paznokci ciepłą wodą z mydłem i osuszyć je dobrze.
 • Tapicerka i paznokcie buff do pożądanego kształtu i długości.
 • Polerowania paznokci z odcieniem lakieru do paznokci, który wybrałeś. Alternatywnie, może zdecydujesz się malować jasną warstwę polski lub użyć francuski lub amerykański styl manicure.
 • Pozwól gwoździe do całkowitego wyschnięcia.
 • Wybierz paznokci naklejki naklejki, które chcesz użyć.
 • Ustaw naklejek pojedynczo na obszarze paznokci chcesz go zastosować.
 • Naciśnij naklejki na paznokcie w dół i mocno trzymać je na kilka sekund.
 • Farba na jasnej warstwy nawierzchniowej do uszczelniania naklejki na miejscu.

Rodzaje Folie Paznokci

Ozdoby do paznokci w najróżniejszych stylach, dzięki czemu można uzyskać spersonalizowany wygląd paznokci. Istnieją różne rodzaje naklejki naklejki można wybierać.

 • Wodne kalkomanie: Ten rodzaj naklejki musi moczyć w wodzie przez około 30 sekund przed kalkomanii aplikacji. Z pomarańczowym kijem, przytrzymaj naklejkę w miejscu. Naklejki wodne powinny być zwieńczone jasnego lakieru nawierzchniowego uszczelnienia kalkomanię oraz zapobiec jej pękaniu lub pochodzących przywiązany.
 • 3-D Nail Art: Te miniaturowe rzeźby są w różnych kształtach, takich jak malutkie japonki monogramy lub kwiatów. Dab paznokci kleju na odwrocie sztuki i dotknij go na gwoździu.
 • Kamienie szlachetne: kamienie ozdobne Faux i 14kt galwanicznie naklejki w kształcie mini-logo lub symboli trzymać na paznokcie z jasnego kleju lub kleju do paznokci.

Usuwanie Nail Art

Po paznokcie wyrastają małe, trzeba będzie usunąć zdobienia paznokci. Usuń swoje paznokcie szybko i bezpiecznie stosując odpowiednią procedurę. Nigdy nie łza lub holownik na swojej sztuki paznokci.

 1. Umieść papierowe ręczniki na blat stołu, aby chronić go przed uszkodzeniem go z zmywacz do paznokci.
 2. Grzebać palcem w słoik zmywacz do paznokci i wirować palcem o uwolnić naklejkę z paznokci. Jeśli przy użyciu zwykłego cieczy zmywacz do paznokci, zimnica go na palca za pomocą wacika.
 3. Pozostawić do wchłonięcia paznokci przez kilka sekund a następnie wyciągnij naklejkę z paznokciem.


Te fantazyjne zdobienia paznokci zrobić ładny końcowy dodatek, czy masz na sobie strój formalny lub nieformalny zespół. Dodaj odrobinę stylu do paznokci na specjalne nawet, czy tylko do ekscytujących oświadczenia o paznokcie do codziennego noszenia z naklejkami zabawy.