grsail.com

Najważniejsze pytania, ćwiczenia, Odebrane.

Zapytaj trenera: Pytania Najlepsze ćwiczenia,
Odpowiedział Julio A. Salado, NSCA-CPT., USAW Coach.

Byłem niedawno poproszony przez wydawcę odpowiedzieć na mnóstwo pytań dotyczących popularnych fitness, odżywiania i treningu osobistego. Pytania wahała się od "Czy to jest bezpieczne dla kobiet w ciąży do treningu?" do "Czy lepiej wykonać cardio przed lub po podnoszenie ciężarów lub powinny
cardio zrobić na zupełnie inny dzień? "do" Co należy osobisty trener wziąć pod uwagę przy pracy z każdym klientem? ".

Moje odpowiedzi są oparte na nauce ćwiczeń i zbiorowych doświadczeń innych pracowników służby zdrowia i fitness. Ze względu na przestrzeń, skupiłem się na najważniejszych aspektach moich odpowiedzi, jeśli potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień lub mają własne pytania, proszę nie wahajcie się skontaktować mnie.

Czy to prawda, że ​​niektóre ćwiczenia produkują wyniki szybciej niż inni? Jest tak,
który sprawuje zapewnić najlepsze i najgorsze "powraca z inwestycji"?

Świetne pytanie! Najpierw trzeba zadać sobie pytanie "co wynika szukasz?" Zawsze powtarzam moim klientom "inwestują swoje pieniądze (miesięczne opłaty / szkolenie PT) i czasu na tej drodze. Jakie są twoje cele?" ,

Gdy wiesz, swoje cele, możemy rozpocząć proces eliminacji, co NIE ćwiczenia robić! Po drugie, po znasz swoje cele właściwa ocena przydatności należy zrobić. Ponownie, jeśli inwestują swój czas i pieniądze, to zróbmy to krok do przodu i trochę linii bazowej aktualnej kondycji.

Na przykład, tłuszcz do chudego procent mięśni, chorób mięśniowo-szkieletowych assymetries (wycieczka Hip, prawe ramię wewnętrznie obraca znacznie więcej niż po lewej), cardio badania naczyniowe, urazy z przeszłości aukcji itp Po to ustalone i faktoring swój obecny styl życia (siedzący tryb życia, aktywny) , można rozpocząć, aby wybrać ćwiczenia, które będą maksymalizować swój czas.

Inny przykład, jeśli jest to utrata masy ciała, a następnie chcesz pracować więcej mięśni na ruchu, nazywamy to związek ćwiczenia np przysiad na biceps curl do podsłuchał prasy ramię. Skupiając się na jednej grupy mięśni, takie jak ABS, biceps, zwłaszcza w ciągu pierwszych 90 dni nie przyniesie tych samych wydatków kalorii jak podczas wykonywania ruchów złożonych.

Wreszcie, bardzo polecam uczenia się, jak przenieść / ćwiczenia we wszystkich anatomicznych płaszczyznach. Większość mięśni lustrzanych pracy ludności trenować w układzie liniowym np rzuca się, kuca, klatce piersiowej. Jeśli wprowadzi ruch we wszystkich płaszczyznach ruchu, takich jak boku na bok, ćwiczeń rotacyjnych, hip dominującej ćwiczenia, ćwiczenia na nogi, jedno w górę, w dół, w lewo, w prawo, do przodu, do tyłu i okrągłe. Twoje ciało będzie korzystać więcej mięśni niż jakikolwiek nautilus maszyn.

Najgorszy "zwrot z inwestycji" nautilus maszyn najlepiej "powrót" masy ciała, wolny ciężar, krzyż pociąg z czajnik dzwony itp .... maszyny mogą pochwalić programu należy jednak nigdy nie zastąpi bezpłatne szkolenia formularz.

Tak, szkolenia darmo forma wymaga więcej czasu, aby nauczyć się prawidłowej formy jednak w połączeniu zapewnienia odpowiedniego natężenia, odpoczynku i żywienia, inwestycja przyniesie rezultaty!

Czy to dobry pomysł dla kogoś, do treningu, czy mają katar?

Nie polecam pracy z przeziębieniem. Wierzę, że kalorie są potrzebne do treningu najlepiej będzie wykorzystywane przez układ odpornościowy do walki z zimna. Możesz być przedłużając swój chłód, nadal pracować. Reszta, nawodnienie i właściwa pielęgnacja Twojego zimno pozwoli organizmowi odzyskać. Kontuzje i uderzając plateau są bardziej prawdopodobne, jeśli trening pod pogody. Użyj dyskrecję i zdrowy rozsądek.

Jeśli zimno pozostanie z Tobą przez ponad tydzień i pracowałeś z czym połączyć kropki i przestać wykonywania! Trzymaj się chodzenie, rozciąganie lub pianka walcówka, aż poczujesz się lepiej.

Czy lepiej wykonać cardio przed lub po podnoszenie ciężarów lub powinny
cardio zrobić na zupełnie inny dzień?

Istnieje wiele opinii na temat tego, co nastąpi wcześniej. Z góry przepraszam, bo mam zamiar powtórzyć to, co powiedziałem wcześniej .... to zależy od Twoich celów i aktualnego poziomu sprawności fizycznej. 99% procent moich klientów będzie zrobić cardio po ich treningu 1% jest moja dojrzała / starszy klientela 70,80,90+ lat życia. Cardio podnosi swoje temperatury rdzenia i nie sporządza grupy / stawów mięśni na treningu przed siebie.

Jednak "rozgrzewkę", który dynamiczne ostatnie 5-10 minut będzie zmaksymalizować potencjał, kilka korzyści: podniesienie temperatury rdzenia, wydłużają mięśni, pobudzają układ nerwowy, pomagają w poprawie ruchomości stawów / stabilność, zwiększają przepływ krwi, usprawnia umysł / ciało Połączenie, zapobieganie urazom i przygotowuje ciało do treningu przed.

Na siłę i klimatyzacji dni, moi klienci zrobią cardio przez minimum 20 minut i maksymalnie 30. Na cardio dni, będą nadal robić "dynamiczne rozgrzewkę" i cardio czas jest zwykle 45 minut, 1 godzinę. Jeśli ich celem jest rozwój masy mięśniowej to czas i intensywność cardio będzie znacznie ograniczone, ponieważ odpoczynek jest ważnym czynnikiem w rozwoju masę mięśniową.

W przypadku jego utraty tkanki tłuszczowej, ich cardio programowania musi mieć połączenie treningu cardio wysokiej intensywności z krótszym czasie i dniach długi cardio z mniejszą intensywnością. Wiedząc, jak wiele razy moi klienci mogą realistycznie iść na siłownię jest kolejnym czynnikiem programowania cardio.

Kończę z tym faktem, cardio nie zwiększa metabolizm tylko trening siłowy i zbyt dużo cardio może prowadzić do przyrostu masy ciała, jeśli ciało dostosowuje, jest to tzw uderzając plateau.

Jeśli ktoś nie ma czasu, aby spędzać godziny gotowanie zdrowych posiłków, jak
mogą nadal jeść zdrowo?

Wierzę, gdy wiesz, odżywcze, odsetek makroskładników odżywczych oraz tygodniowy plan treningu i to jest zapisane na papierze motywację do jedzenia zdrowego poprawi. Jest to zmiana stylu życia, a to nie zdarza się w ciągu nocy.

Nie jestem fanem diety, wierzę w zdrowe składniki odżywcze gęsty żywności. Jeśli dieta pracował, każdy byłby cienki! Innymi słowy, jeść pokarmy gęste składników odżywczych. Na przykład, porównanie kalorii i gramów tłuszczu w fast food burger, że całkowita liczba kalorii jest łatwo powyżej 500 kalorii. Teraz możesz jeść więcej z mniej kalorii np chude wędliny, takie jak piersi indyka na sos sałatkowy (niskotłuszczowego) z plasterka chleb pełnoziarnisty. Tu nie chodzi o czas, to chodzi o zmianę zachowań.

Większość restauracji oferuje wybór niskokalorycznych i dostarczyć wartość odżywczą ich menu. To do jednostki powtarzania starych zachowań lub rozpoczęcia nowych zdrowych zachowań.

Zmotywowany indywidualne spojrzenie rzeźbić swoje ciało będzie miało dodatkowy krok, aby dowiedzieć się o żywności wartością odżywczą. Teraz, jeśli jesteś przytłoczony moją pierwszą sugestią następnie rozpocząć znacznie zmniejszyć lub wyeliminować biały cukier i białej mąki z dziennego spożycia żywności. Uważaj na opakowaniu jednostkowym żywności, ponieważ mogą one mieć wysoką sodu i konserwantów, jest to także prawdziwe dla szybko głęboko smażone jedzenie. Możesz też naprawdę stojak na kalorie z cukru ładunkiem napojów takich jak napoje gazowane też, krem ​​w kawy i białej mąki pieczywo.

Kiedy w wątpliwości, więcej warzyw, chudego białka, mniej skrobi i więcej ujęcia wody.

Jeśli ktoś ma pracę, gdzie nie poruszać się dużo, co mogą zrobić,
w celu zwiększenia ich aktywności w ciągu dnia, kiedy nie pracujesz na zewnątrz?

Organizm ludzki zaprojektowana do przenoszenia, nie jest w pozycji siedzącej przez długie okresy czasu. Jednak wiele miejsc pracy są dziś siedzący tryb co prowadzi do dominacji mięśni w łańcuchu kinetycznej. Gdy to nastąpi bóle kręgosłupa, sztywność karku, podeszwowe zapalenie powięzi wynikają z tego siedzący tryb życia ... Oto kilka porad. Jeśli wziąć get transportu publicznego w zwyczaju na stojąco, a nie siedzi.

Po każdym posiłku, zaplanować spacer 10-20 minut, doprowadzić współpracownika. Podczas pracy, nauczyć się kilku odcinkach na szyi, ramion, pleców, bioder niskiej i cieląt. Każdy ruch, który może zrobić przeciwdziałanie negatywnym skutkom o siedzący tryb życia. Warto inwestycji.

Czy to jest bezpieczne dla kobiet w ciąży do treningu?

Po pierwsze, należy skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem programu ćwiczeń.

Kobiety, które doprowadziły bardziej siedzący tryb życia przed ciążą najpierw powinien ubiegać się o pomoc do pracownika służby zdrowia. Kobiety, które brały udział w programie szkolenia długoterminowego fizyczne przed ciążę. To powiedział, jest tutaj kilka porad dla kobiety, którzy uczestniczyli w długoterminowej aktywności fizycznej przed ciążę.

WAŻNE: pierwszy trymestr jest bardzo podatne czas dla płodu. Płód jest w stanie regulować własną temperaturę ciała do matki. W tym trymestrze sportowców w ciąży powinny unikać ćwiczeń w gorących warunkach i przez okres dłuższy niż 60 minut.

Spójność programu szkolenia jest bardzo ważne.
3-5 razy na tydzień jest wystarczające.
Obejmuje wszelkie aktywności fizycznej (25 minut).
Tętno: Twój cel Strefa tętna to 60% -70% z tętna spoczynkowego (nie-sportowcy nie powinna przekraczać 140BPMs). Należy wziąć tętno w czasie treningu. Możesz używać pulsometru do wykrywania uderzeń twego serca na minutę. Uwaga: Tętno nie będzie w 100% ze względu na fizjologiczne zmiany zachodzące w pierwszym / drugim trymestrze.
Co ważniejsze, Twój postrzegane tempo wysiłku jest kluczem (pobyt w strefie komfortu).

Będziemy chcieli, aby pamiętać o swojej wewnętrznej temperatury i poziomu stresu.

Istnieją również inne zmienne do rozważenia i zmienia się dramatycznie swoje 1 trymestrze do 3rd. Na przykład, po pierwszym trymestrze trzeba będzie zmienić swoje ćwiczenia i zatrzymać ćwiczenia w pozycji stojącej lub na plecach. Wreszcie, konieczne będzie także zminimalizować ćwiczenia stojące podczas trzeciego trymestru.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z trenerem upewnić się, że są z certyfikatem prenatalne i doświadczonych.

Co należy osobisty trener wziąć pod uwagę przy pracy z
każdy klient?

Kocham to pytanie. Podstawowe rozważania. Dowiedz się cel klienta krótkoterminowych (3-6months) i długoterminowych (6 miesięcy-1 rok) cele, wiek, styl życia, siedzący tryb prądu lub aktywny, obok wywiadu i uraz z dzieciństwa do dorosłości (wszystko od wkładki fasicitis na zespół cieśni nadgarstka) , przeszłe i obecne działania fizyczne, realistyczny tygodnika committment do udziału w programie szkoleniowym, omówienia aktualnych wyborów żywności, sercowo naczyniowy, leki zdolności, które mogą zakłócić szkolenia i zapytać, kiedy w ich życiu "byłeś w najlepszej formie swojego życia" i dlaczego? Wreszcie, nie powinno być 110% skupić się na klientów formy, oddychania i informacji zwrotnych w czasie sesji.

Nie wierzę w "szablonowego" treningów. Znaczenie posiadania klientów wykonać ćwiczenia, które lubisz robić i to, co czytamy w najnowszym magazynie fitness lub książki.

Innym ważnym czynnikiem w rozwoju solidnych wynik dostosowane napędzany program jest o harmonogram i posiadające klienta zrobić "ekran ruchu", który pomoże zidentyfikować assymetries mięśniowo-szkieletowego. Nie Klient powinien kiedykolwiek rozpoczął program szkoleniowy bez dokładnej oceny fitness.

Programy powinny zostać poddane przeglądowi co 30 dni i postępy śledzone do zapewnienia programu działa.

Ponownie, jeśli potrzebujesz dodatkowych wyjaśnień lub mają własne pytania, proszę nie wahajcie się skontaktować mnie.

Bądź dobrze i pobyt ACTIVE !!

Julio A. Salado, NSCA CPT
TRX i Kettlebell Instruktor.
USAW Trener poziom 1
Centrum Odlewnictwa przeznaczony dla zdrowego życia ©.
Ocenić, inicjowanie, Motywowanie
www.fitnessfoundry.net