grsail.com

Najtańszy Biustonosz świecie Utworzono

Firma Poundworld wydana najtańszy stanik w świecie, który jest warta tylko 1 funt. Choć jego konstrukcja nie jest prawdopodobne, aby męskie serca biją szybciej, ale oszczędni kobiety mogą się spodoba.

Najtańszy Biustonosz świecie Utworzono

£ 1 biustonosz trafił do sprzedaży w sklepach Poundworld całej Wielkiej Brytanii. Nie można nazwać szczególnie stylowy i sexy, zwłaszcza w porównaniu do droższych bieliźnie. Ale właściciele sklepów oczekują, że będzie to "na półkach". Sprzedaży próby okazały ważność tego punktu - pierwsze 100000 biustonosze zniknął na kilka godzin.

Gospodarze sieci 200 sklepów spodziewać się sprzedać milion biustonosze w najbliższej przyszłości. Czarne, białe i przezroczyste wersje nylonowe o różnej wielkości będzie w ofercie. Zaletą tanie biustonosz, oprócz zaskakująco niska cena jest wysoka wygody, z założeniem twórców powiedzieć.

21-letnia Courtney Wallis, który wzorowany biustonosz, twierdzi, że to jest bardzo dobre dla takiej cenie i tak wątpliwej konstrukcji. Materiał jest przyjemny w dotyku, wygodne w noszeniu. Oczywiście, to nie jest do noszenia na specjalne okazje, ale to doskonały pod T-shirt.

Jednak opinie o tych, którzy już kupili ten biustonosz różnią. Mówią, że jest ona wykonana z bardzo cienkiego materiału, tak, że można ją nosić tylko w ciemnych ubraniach. Ale eksperci wątpią, że jest to naprawdę najtańszą biustonosz na świecie.