grsail.com

Najlepszy Rodzaj Rabbit Klatki

Najlepszy Rodzaj Rabbit Klatki


Kiedy decyzja została podjęta, aby uzyskać królików domowych, następna decyzja jest dowiedzieć się, że najlepszym sposobem na jej dom. Jest wiele do rozważenia między rodzaju i wielkości klatki, a także, czy będzie żyła w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Następujące informacje pomogą Ci wybrać odpowiedni klatkę dla nowego zwierzaka.

Na zewnątrz lub wewnątrz?

Króliki są przechowywane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, ale która jest najlepsza? Gdzie są króliki szczęśliwsi? Odpowiedzi wydaje się, że najlepsze z obu światów będzie twój królik najszczęśliwszy. Chociaż króliki mogą być zwierzęta na zewnątrz, Życie w ekstremalnych elementów może być zbyt wiele dla ich zdrowia. Świetnym rozwiązaniem byłoby mieć króliki żyją głównie wewnątrz jej właścicieli, ale należy pozwolić na zewnątrz słońca i zabawy w bezpiecznej obudowie każdej nadarzającej się sposobności.

Drut podłóg lub stałe podłóg?

Istnieją dwa rodzaje podłogi klatki, które są wykorzystywane przede wszystkim dla królików - Drut podłogi i solidna podłoga. Oba typy mają dobre i złe strony.

Podłogi z drutu

Najlepszy Rodzaj Rabbit Klatki

Główną zaletą klatkach drutu podłogowych jest łatwiejsze, szybsze czyszczenie. Oni zazwyczaj mają wysuwane patelnie pod które można wysunąć do usuwania odpadów i przetrzeć i wypełnione miotu. Jest to bardzo wygodne. Główną wadą do klatek drutu podłogowych jest to, że króliki nie są wygodne. Są stopy nie mają być na ruszcie drutu cały czas, i to jeszcze bardziej niewygodne dla ciężkiego rasy takie jak Giant flamandzkiego. Jeśli wybierzesz podłogę drutu, upewnij się, że wciąż jest to obszar o stałej podłogi tak, królik może wysiąść przewody, gdy ona zdecyduje.

Podłogi z litego

Klatki stałej podłogi jest znacznie bardziej komfortowa dla królików, ale mogą być trudne do czyszczenia, ponieważ rabbit musi być przeniesiona gdzie indziej w trakcie czyszczenia. Klatki wtedy do zatopienia lub wydobywane i przetrzeć i napełnia pościel. Aby zachować klatki więcej sanitarnych między czyszczenia, niektórzy właściciele wolą miotu-szkolić swoich królika zachować opadaniu głównie w zasobniku, że jest łatwo opróżniany i oczyszczone. To rozwiązanie sprawdza się najlepiej, jeśli klatka jest wystarczająco duży, aby pomieścić kuwety, czy królik może wejść i wyjść z klatki przez otwarte drzwi.

Najlepszy Rozmiar Klatka dla królika

Ponieważ klatka będzie główną przestrzeń życia królika, to musi być jak najbardziej komfortowy. Jednym ze sposobów, aby Twoje zwierzę jak najbardziej komfortowy jest zapewnienie klatkę, która jest tak duża, jak to możliwe. Ogólna zasada do naśladowania jest, aby upewnić się klatka jest co najmniej cztery razy większa od królika, która działa się około 24 x 36 cm dla królików poniżej 8 funtów i 30 x 36 cm dla większych królików. Dodatkowo, króliki zazwyczaj cieszą klatki dwupiętrowym lub te z półki. To daje im się wysiąść z ziemi lub podłogi klatki, wtedy kiedy chcesz.

Najlepszy rodzaj łóżek / Miot

Ważne jest, aby wybrać bezpieczną pościel. Podczas korzystania z gliny kotek miot może wydawać się wygodne, produkt ten może zaszkodzić króliki, ponieważ pył drażni ich delikatne płuca. Siana lub słomy są również dobrym wyborem, ponieważ robią wielkie pościel i zapewnić pasz objętościowych dla swojego zwierzaka. Jeśli jest używany przewód-klatka, podłogi mogą być częściowo pokryte trawą lub sizal mat, które będą chronić nogi.

Pobieranie próbek z lepszych Klatki Dostępne

Najlepszy Rodzaj Rabbit Klatki

Przede wszystkim w pomieszczeniach Klatki

  • Mój Deluxe Home, Giant jest 46,5 x 24 x 24 cm, i to ma zarówno górne i przednie drzwi do ułatwią królika przychodzą i odchodzą .. To na małych kółkach i ma półkę komfort i rampy.
  • Super Zwierzęta Mój Dom dla Habitat Zdefiniowane królików jest 18. 41,2 x 31,5 cm, i posiada głębokie podstawy do zapewnienia pomocy zawierają pościel w klatce. To ma duże drzwi z przodu i góry, i przeciwbakteryjne technologii wbudowanych w powierzchniach z tworzyw sztucznych. Obejmuje ona miskę komfort przechowywania, rampy i blokującą.
  • Super Pet My First Home XL Klatka jest 40-1 / 2 x 18 x 20-1 / 2 cala i zatrzaski razem szybko, bez użycia narzędzi. Że ma przednią pokrywę i długą podstawę z tworzywa sztucznego.
  • Super Pet My First Home Deluxe dla królików z podstawką to 40,5 x 18 x 20 cm, i to wykonane z pokrytej odpornym żuć-plastikowych części przewodów i odporny na plamy. Zawiera również dwie półki, dwie rampy, podajnika siano, miskę i stoisk.
  • Rozbudowy Hoppity Habitat Królik Cage jest 37,5 x 19 x 20 cm z bocznych drzwi i windy góry. Jedną z najlepszych cech tej klatce jest to, że rozbudowy. Druga klatka może być łatwo przymocowana do podwojenia miejsca.

Outdoor Hutches

  • Ware Premium Plus Hutch to 36 x 24 x 34,5 cm i ma podłogę drutu z rozkładaną patelni. Dach otwiera się całkowicie na łatwą dostępność.
  • Super Rabbit Hutch jest Pet 48 x 50,5 x 24,25 cm i ma dwie historie podłączyć przez rampę. Podłoga ruszt drut ma wyciągnąć podajnik dla łatwego czyszczenia.
  • Trixie Rabbit Hutch z Enclosure to 48,25 x 37,75 x 29,75 cm, ma dwie historie i otwiera z dachu, jak również przed Hutch.

Komfort i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Chociaż o klatkę, która jest łatwa do czyszczenia prawdopodobnie oznacza, że ​​ci się oczyścić częściej, należy jeszcze dokonać swojego zwierzaka komfortu i bezpieczeństwa swój główny problem. Wybierz najlepszą klatkę można sobie pozwolić, i sprawiają, że tak duży, jak masz miejsce na. Jeśli to zrobisz, twój królik będzie mieć dom, który sprawia, że ​​czuje się bezpieczne przez wiele lat.