grsail.com

Najlepszy paliwooszczędnego

Z ceny gazu na najwyższym i nadal rośnie, jeśli szukasz nowego samochodu jesteś bardziej niż prawdopodobne zakupy do jednego z najlepszych paliwooszczędnych samochodów na rynku. EPA nie zmieniło, jak szacuje MPG i www.fueleconomy.gov oferuje narzędzia, które pomogą Ci znaleźć rzeczywiste przebiegi można dostać, aby pomóc Ci znaleźć samochód z najlepszych gazu przebieg, który spełnia Twoje potrzeby rodzinne.

1. Toyota Prius

www.fueleconomy.gov nazwy średniej wielkości Toyota Prius jako najbardziej efektywnego paliwa samochodu ogólnej. To staje połączony 46 mpg, z 48 miasta i 45 szosy. Jednak, jeśli chodzi o zakup samochodów hybrydowych, to dobry pomysł, aby czynnik w tysiącach dolarów kosztuje wymiany akumulatora powinno powstać potrzeba.

2. Honda Accord

Wymienione jako najbardziej oszczędną duży samochód na Forbes.com, Honda Accord 4-cylindrowy, manualna skrzynia biegów modelu mpg miasto dostaje 22 i 31 na autostradzie, a przybliżony roczny koszt paliwa 2,106 dolarów.

3. Honda Civic Hybrid

Honda Civic Hybrid jest wymieniony jako numer jeden wśród najlepszych samochodów paliwooszczędnych na fueleconomy.gov i na CNNMoney. Ten hybrydowy dostaje 40 mpg miasto i 45 mpg autostrady.

4. Hyundai Elantra

Lista Chicago Tribune 's najlepszych paliwooszczędnych samochodów obejmuje Hyundai Elantra wśród tych, oferując najwyższą oszczędność paliwa. Średnie It 22 mpg w mieście i 33 mpg na szosie.

5. Smart For Two Cabrio

Forbes wymienia Smart For Two Cabrio jak najbardziej efektywny dwumiejscowego na swojej liście najlepszych 13 paliwooszczędnego. Ten 3-cylindrowy samochód dostaje 33 mpg w mieście i 41 mpg na szosie.

6. Volkswagen Passat Kombi

Wymienione jako najbardziej oszczędny średniej wielkości kombi w fueleconomy.gov, to średnio 20 mpg pojazdów w mieście i 29 mpg na szosie.

7. Toyota Camry

CNNMoney plasuje się Toyota Camry jako numer cztery na liście skutecznych paliwa w samochodach. Ten hybrydowy dostaje 34 mpg średnio.

8. Ford Escape Hybrid

Dla tych, którzy potrzebują więcej miejsca, Ford Escape Hybrid jest SUV przednie koła napęd, który dostaje 32 mpg kitel. Jeśli zdecyduje się na wersji na wszystkie koła napędowego, twoja ogólna oszczędność paliwa spadnie do około 28 mpg. Ten pojazd jest w rankingu w pierwszej ósemce w większości oszczędnych samochodów CNNMoney za.

9. Pontiac Vibe

Cars.com wymienia Pontiac Vibe wśród najlepszych średnich paliwooszczędnych samochodów. To dostaje 25 mpg w mieście i 33 autostrady. Ten pojazd jest zaprojektowany przez Pontiac i skonstruowany przez Toyotę, za najlepszy projekt Zachodniej i Wschodniej.

10. Bednarz MINI

Forbes wymienia Mini Cooper wśród najlepszych 13 paliwooszczędnego. Ten 4-cylindrowy, manualna skrzynia biegów modelu mpg miasto dostaje 28 i 37 mpg autostrady.


Więcej Zakład Logiki Miejsca turystyczne

  • Zakład Logiki Stosowanej Kup
  • Zakład Logiki Stosowanej Ubezpieczenia