grsail.com

Najlepsze witaminy dla mężczyzn

Najlepsze witaminy dla mężczyzn
Witaminy dla mężczyzn, są ważne.

Najlepsze witaminy dla mężczyzn będzie się różnić od tego, co jest najlepsze dla kobiet. Mężczyźni różnią się od kobiet biologicznie, jednak nie częściej niż biorą witaminy dostarczonych przez ich żony i ich matek.

Znajdź najlepsze witaminy dla mężczyzn

Jako człowiek, masz do wyboru suplementów witaminowych, które dostarczają witamin i minerałów, które spełniają Twoje potrzeby. Poniższa lista witamin i minerałów, co należy szukać w wielu witamin lub suplementu.

Bor

Bor jest mineralnej znaleźć w wielu suplementach, ale naukowcy sugerują USDA 3 mg dziennie, aby pomóc poprawić swoją pamięć i koncentrację. Bor pomaga również zapobiegać rakowi prostaty. Możesz zwiększyć spożycie boru, jedząc migdały i rodzynki.

Wapń

Istnieje duży nacisk na jak wiele kobiet wapnia potrzebujemy, ale mężczyźni również potrzebują około 1000 mg wapnia dziennie. Jeśli spożywać trzy porcje produktów mlecznych w ciągu dnia, to mogą spełnić Państwa oczekiwania wapnia. Jeśli palisz, palenie może zniechęcić, ile wapnia można wchłonąć, więc być może trzeba podjąć w trochę więcej, aby zbudować silniejsze kości.

Chrom

Chrom pomaga budować mięśnie, ale również pomaga zapobiec hipoglikemii. Zalecana dzienna dawka chromu wynosi 35 mcg. Jeśli masz nadwagę lub już z rozpoznaną cukrzycą, należy poprosić lekarza o ile chromu należy dodać do swojej diety.

Kreatyna

Mężczyźni, którzy chcą budować swoją siłę i mięśnie mogą dodać suplement kreatyny do ich diety. Według ostatnich badań, kreatyna pomaga zwiększyć pamięć, jak również siłę mięśni.

Kwas foliowy

Kobiety potrzebują większych ilości kwasu foliowego, gdy są w ciąży, ale ludzie powinni upewnić się, że są coraz 500 mcg kwasu foliowego dziennie w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia demencji i utraty pamięci. Kwas foliowy pomaga zwiększyć przepływ krwi do ciała i mózgu. To może zmniejszyć ryzyko udaru i zawału serca. Jeśli używasz zgaga leków, może się okazać, że poziom kwasu foliowego zmniejsza.

Witamina E

Witamina E jest przeciwutleniaczem. Zmniejsza ile uszkodzenia mięśni wykonać po wysiłku. Pomaga to również zmniejszyć ryzyko chorób serca, raka i innych. Przeciwutleniacze, takie jak witamina E inaktywacji wolnych rodników we krwi.

Glukozamina

Glukozamina może pomóc w odbudowie chrząstki wokół stawów. Pomaga zmniejszyć ból stawów związanego z zapaleniem stawów, jak również pomaga leczyć z ran odniesionych w sport i ćwiczenia.

Multiwitamina: Najlepsze witaminy dla mężczyzn

Jeśli szukasz multiwitaminowy, który zapewni Ci właściwą równowagę składników odżywczych i zalecanych codziennych potrzeb, witaminy Centrum oferują 16 zalecane składniki odżywcze i więcej. Zdrowie dzień jeden męska to kolejny dobry wybór dla mężczyzn multiwitamin.

Mężczyźni i żelaza

Przy doborze suplementów i multiwitaminy, patrzeć, jak dużo żelaza wziąć w. Duże ilości żelaza nie są zdrowe dla serca mężczyzny. Jeśli nie jesteś pewien, co witaminy i minerały są występuje niedobór, skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania pomocy prostego badania krwi i ich zalecenia, co trzeba.