grsail.com

Najlepsze Parki wodne Indoor

Najlepsze Parki wodne Indoor
Massanutten Resort

Bez względu na pogodę na zewnątrz, to zawsze ciepłe, mokre i dzikie na kryty park wodny. Od kontroli klimatu do mieszaniny zjeżdżalniami, rozrywkowe, gry i spokojnych terenów dla dorosłych na relaks, podczas gdy ich dzieci igraszki, te ośrodki oferują wielki w każdej chwili ucieczki tygodnia lub roku.

Ten Top kryty Parki wodne

Odkryj najlepsze parki wodne wewnątrz na wakacjach zabawy! Jeśli szukasz, aby uciec na dzień lub tydzień, te parki wodne wewnętrzne oferują dostęp bez względu na to cały rok na zewnątrz pogoda.

1. Great Wolf Lodge, Wisconsin Dells, WI

Najlepsze Parki wodne Indoor

Great Wolf Lodge

Z wielu lokalizacjach na terenie całego kraju, Great Wolf Lodge jest jednym z najbardziej znanych parków wodnych w pomieszczeniach. Śmietankę jest lokalizacja Wisconsin Dells, gdzie jeden z największych atrakcji jest w Howlin 'Tornado, sześciopiętrowy lej wody, która spadnie poniżej jeźdźców na basen.

Większość odwiedzających ten park jak ocenił "bardzo dobre" do "doskonałe" dla rodzin na TripAdvisor. Travel Channel kładzie cały łańcuch Great Wolf Lodge parków na szczycie swojej listy kryty park wodny zimowe wypady.

 • Lokalizacja: 1400 Great Wolf Drive, Wisconsin Dells, WI 53965
 • Telefon: 608-253-2222

Zobacz Pobyt w Great Wolf Lodge, aby dowiedzieć się więcej o tym parku, a także innych miejscach tej sieci.

2. Sahara Sam, West Berlin, New Jersey

Sahara Sam oferuje przyjazne rodzinie wypad każdej porze roku. Symulator surfingu Flowrider kryty jest jedną z najbardziej popularnych atrakcji w West Berlin parku wodnego. Mieszkańcy mogą korzystać z przepustek sezonie i out-of-miasta goście mogą otrzymać zniżkę z pobytu Sahara Sam i grać oferty w lokalnych hotelach.

Goście zostawili opinie na TripAdvisor opisując park kryty jako świetne miejsce do ucieczki w zimie, jak również dobry wybór dla whacky dzień powszedni zabawy w lecie. Sahara Sam jest oceniane numer dwa na wyżej wymienionej liście najlepszych parków wodnych wewnętrznych Travel Channel do odwiedzenia.

 • Lokalizacja: 535 N. Route 73, Berlin Zachodni, NJ 08091
 • Telefon: 856-767-7580

3. H2Oasis, Anchorage, Alaska

Znajduje się bardzo daleko na północ, H2Oasis zdobył swoje miejsce na tej liście, będąc tylko park wodny na Alasce. Ustawiony na 84 stopni przez cały rok, ucieczka od ujemnych temperatur państwowych obejmuje dziką przejażdżkę na 42-metrowej długości Master Blaster. Jest to górska woda, która kończy się w brodzik-dół. Inne atrakcje to leniwa rzeka, basen ze sztuczną falą i statek piracki dla dzieci do zabawy.

Recenzje TripAdvisor są mieszane, ale fani znaleźć park być idealnym uciec. Ta północna oaza oceniane w tej samej listy Travel Channel wcześniej wspomniano.

 • Lokalizacja: 1520 O'Malley Road, Anchorage, AK 99507
 • Telefon: 907-552-4420, 888-426-2747

4. Avalanche Bay, Boyne Falls, Michigan

Najlepsze Parki wodne Indoor

Avalanche Bay

Najczęściej jeździ jak symulator surfingu Rip Strefy i wody coaster Splasherhorn dać odwiedzającym powód do odwiedzenia czas Avalanche Bay Michigan i znowu. Rodziny korzystają z wielu imprez, hotele, restauracje, lokalne i spa.

Opinie gości wołać ekonomiczne cenę i działania dostępne dla dzieci w każdym wieku jak największych powodów do odwiedzenia. Kryty park wodny został oceniło park wodny numer jeden w Stanach Zjednoczonych przez Huffington Post.

 • Lokalizacja: Jeden Boyne Mountain Road, Boyne Falls, MI 49713
 • Telefon: 231-549-7979 800-GO-BOYNE

5. Wolf Lodge; Sandusky, Ohio

Najlepsze Parki wodne Indoor

Kalahari Wave Pool

Ten urządzony w stylu afrykańskim parku wodnego jest otwarty przez cały rok i oferuje wiele atrakcji. Jednym z najbardziej popularnych jazdy jest Coaster pocztowy, który jest marzeniem rurki jeźdźca z porywający wspina bicie serca i krople. Oprócz zabaw dla małych dzieci, goście mogą cieszyć się wypożyczalnia kabin i więcej. Sąsiadująca ośrodek jest idealnym miejscem na out-of-town rodzin lub mieszkańców poszukujących noc z dala od domu.

Na TripAdvisor, odwiedzający nazywa parku wielkie ucieczki dla rodziny, odwołując się do niego jako doskonały dzień podróży ze względu na personel i przejażdżki. Ta północna oaza oceniono na listach Huffington Post i Travel Channel z najlepszych parków wodnych wewnętrznych w USA

 • Lokalizacja: 7000 Kalahari Napęd • Sandusky, Ohio 44870
 • Telefon: 877-525-2427

6. Schlitterbahn Galveston Island Waterpark

Najlepsze Parki wodne Indoor

Wasserfest w Schlitterbahn

Odkryj Texas w Schlitterbahn Galveston Island Waterpark, kryty i odkryty park wodny. Wasserfest, który jest kryty część parku, zapewnia pięć hektarów wodnisty zabawy dla zwiedzających. Atrakcje obejmują otwartych i zamkniętych wewnętrzne rurowe zjeżdżalnie, zjeżdżalnie prędkości, place zabaw dla dzieci, wielokrotnych pływów rzeki i 1100 stóp kwadratowych jacuzzi z barem.

Większość gości oceniło parku niesamowite na TripAdvisor. To ulubiona wyłączników sprężynowych, które odwiedzają w czasie, że pogoda może być Texas zmienny. Oceniono Travel Budżet Schlitterbahn numer jeden US kryty park wodny przeznaczenia. Schlitterbahn Galveston zdobył także numer dwa na wodę kryty park ratingu przez Huffington Post i został nazwany numerem jeden w Teksasie przez USA Today.

 • Lokalizacja: 2026 Lockheed St., Galveston, Teksas
 • Telefon: 409-770-9283

7. Park wodny; Edmonton, Alberta

Najlepsze Parki wodne Indoor

Park wodny

Uważany za jednego z największych parków wodnych w pomieszczeniach Ameryki Północnej, Park wodny jest rzeczywiście dołączony do Kanady West Edmonton Mall i jego 800 sklepów. Park obejmuje porywający slajdów lejek i stroboskop oświetlony rurki jazda w dół zamkniętą klapkę. Najwyższe slajdy są 83 metrów wysokości. Park zajmuje pięć hektarów i może pomieścić ponad 40.000 gości.

Większość ocen TripAdvisor są "bardzo dobre" lub "doskonałe", chociaż niektórzy użytkownicy zalecają unikanie udział w piątki, kiedy obiekt wydaje się być najbardziej zatłoczone. Kompleks City oceniło to numer trzy parku na swojej liście 15 największych krytych parków wodnych zwariowany na świecie.

 • Lokalizacja: 170 St., West Edmonton Mall, Edmonton, Alberta T5T 4M2, Kanada
 • Telefon: 780-444-5313

8. Massanutten Resort, McGaheysville, Wirginia

Najlepsze Parki wodne Indoor

Massanutten Resort

Położony w Wirginii Shenandoah Valley, Massanutten Resort jest parkiem 42.000 stóp kwadratowych, który ma rzeki z wodospadami oraz natryskowych, z drobnych stawów dzieciaków zjeżdżalnie, huśtawki i inne. Inne atrakcje w pobliżu dodać do celowości krytego parku wodnego w zakresie planowania rodziny na wakacje.

Maluchy i listy Podróż ten park jako jeden z dziesięciu najlepszych rodzin, zwłaszcza tych z małymi dziećmi, dla obu udogodnień i zakwaterowanie. To także na liście The Huffington Post z najlepszych parków wodnych.

 • Lokalizacja: 1822 Resort Drive, McGaheysville, Wirginia 22840
 • Telefon: 540-289-9441

9. Water Park of America, Bloomington, MN

Mieszkańcy i goście Minnesota zachwyci w Parku Wodnym Ameryki położonej tuż obok centrum handlowego Mall of the Americas w Bloomington. Park wodny opiera się na solidnej zewnętrznej tematu i zapewnia przygód pływaków z symulatora surfing, basen ze sztuczną falą i dziesięć historii spływu rodziny. Dla bardziej relaksujący czas, spadała, leniwa rzeka, grać w koszykówkę wody i cieszyć Fort Snelling, plac zabaw, który obejmuje zalaniu wiadra wody dla nieostrożnych.

Opinie odwiedzających są mieszane, szczególnie w najbardziej ruchliwych porach roku. Jak jest dołączony do jednego z największych centrów handlowych w kraju, to nic dziwnego, że park ten może się dość tłoczno.

 • Lokalizacja: 494 & Cedar Ave, Bloomington, MN 55344
 • Telefon: 952-698-8888

10. Key Lime Cove Indoor Waterpark Resort, Gurnnee, Illinois

Na 65.000 stóp kwadratowych Water Park jest wielką atrakcją jest jazda emocji huragan Vortex. Strzela To tratwie jeźdźcom 40 mil na godzinę w dół do miski, a następnie wirowanie przez spadku 44-metrowej. Inne przejażdżki to basen ze sztuczną falą, gdzie goście mogą jeździć ich rur lub pływaków, basen z wodą podgrzewaną tylko dla dorosłych i plac zabaw, gdzie małe dzieci mogą bawić się i grać na krótszych zjeżdżalnie i przejażdżki wody. Na terenie ośrodka znajduje się spa dla dzieci, a także restauracji i lokali rozrywkowych. Dekoracje są kolorowe i zabawne.

Goście w przeważającej oceń Key Lime Cove na wysokim bezpieczeństwem i zabawy, ale wielu turystów wspomniano łóżka w pokojach były zbyt trudne dla ich komfortu. Ten kolorowy park wodny oceniane numer jeden dla rodzin przez rodzica Chicago.

 • Lokalizacja: 1700 Nations Drive Gurnee, IL 60031
 • Telefon: 877-394-8122

Zaplanuj wakacje Anytime tropikalny Aa

Otwarte przez cały rok, parki wodne kryte są idealnym miejscem, kiedy dzieci idą Stir Crazy zimą lub chcesz uciec od brutalnego słońca i ciepła w lecie. Przy tak wielu miejsc w całym kraju, to na pewno znajdziesz jeden w odległości jazdy. Czy planujesz urlop wody lub sprawdzanie miejsca wypoczynku dla innych przygód, parki wodne kryte są dobre przystanki na krótkie i długie pobyty.