grsail.com

Najlepsze miejsca na emeryturę na Florydzie

Najlepsze miejsca na emeryturę na Florydzie


Najlepsze miejsca do emeryturę na Florydzie są miasta, które mają aktywne społeczności dorosłych i mnóstwo atrakcji. Te miejsca można znaleźć w całym stanie, od wybrzeża do lądu.

Odwołanie z Florydy

W ciepłym stanie pogody, wielu seniorów przybywa na Florydę i zdecydujesz się spędzić emeryturę w pięknej miejsca wypoczynku. Mieszka na Florydzie, jest to świetny sposób, aby zachować zdrowie i młody, podziwiając wszystkie udogodnienia emeryturę. Średnie temperatury w latach 70. i 80. i mile plaż, mieszkających w tej okolicy jest spełnieniem marzeń dla wielu seniorów. Floryda przyciąga emerytów z całych Stanów Zjednoczonych, z których wielu przychodzą tam mieszkać tylko w miesiącach zimowych. Inni wybierają zadzwonić Florida domu przez cały rok i przenieść bardziej na stałe.

Najlepsze miejsca na emeryturę na Florydzie

Wybierając jedną z najlepszych miejsc do przejścia na emeryturę na Florydzie, będziemy chcieli, aby wybrać miejsce, które jest tanie, praktyczne i atrakcyjne. Oto niektóre z miast i miejsc, które wychodzą na górze:

Gainesville

To miasto jest śródlądowe położenie w północnej części stanu. Zarówno jako college miasta i emerytalnego hot spot, to miasto oferuje rozmaite popularne i imprez kulturalnych dla seniorów. Możesz wziąć udział w corocznych Gry Gainsville Senior i dostać bilety okresowe na University of Florida gry w piłkę nożną.

 • Dąb Hamak Emerytury Społeczność znajduje się na University of Florida i oferuje jedyne w swoim rodzaju doświadczenie wspólnoty dla emerytów.
 • Dom starców posiada apartamenty dla seniorów i stylu życia all-inclusive.
 • Lakeshore Towers Apartments nie starszy ekskluzywny, ale oferują różne plany pięter i szybki dostęp do centrum Gainsville.

Ocala

Innym popularnym śródlądowa lokalizacja dla seniorów jest Ocala, który znajduje się w centralnej Florydzie. To miasto ma wiele aktywnych społeczności stylu życia dla seniorów do wyboru. Ponadto Ocala jest w niewielkiej odległości od lotniska Orlando, głównych ośrodków medycznych i atrakcji Disneya; Naturalne piękno Ocala to kolejny plus, gdyż region dysponuje mil wzgórz, pól uprawnych i naturalnego piękna.

 • Lato Glen został uznany za jednego z najlepszych mistrzów zaplanowane społeczności emerytalnych.
 • Początek Wspólnoty Światowej jest starszy wspólnoty wypełnione rzeczy do zrobienia, w tym ponad 200 klubów, trzy pola golfowe, i wygodne życie.
 • Upadki Ocala jest społeczność dorosłych z domów dla osób dorosłych powyżej 55 lat.

Sarasota

Jeśli szukasz miejsca, w pobliżu wody, Sarasota jest jednym z najlepszych wyborów. To miasto w południowo-zachodniej części stanu obok wybrzeża. Życie w Sarasota daje dostęp do plaży chodzenia, pływania łódką, a wizyty w lokalnych latarni morskich.

 • Plymouth Harbor jest wspólnotą dla starszych mieszkańców.
 • Sarasota Bay Club jest niezależna wspólnota życia emeryturę.
 • Bay Village Sarasota jest pobytu dla osób starszych, zbudowany na zasadach chrześcijańskich.

Fort Myers na Florydzie

Około 80 km na południe od Sarasota jest kolejnym góry emerytur dla seniorów, Fort Myers. Oferuje muzea, zabytki, targowiskach, uroczy centrum miasta i wiele opcji rekreacyjnych, w tym pole golfowe Eastwood i możliwość obejrzenia wiosennej szkolenia dla Boston Red Sox.

 • Dziedzictwo Cove to wspólnoty mieszkaniowe dla dorosłych 55+, które chcą żyć w pojedynczych domach, willach lub lokatorskie.
 • Pelican Preserve jest wspólnotą z domów dla osób starszych i country club.
 • Shell Punkt Emerytury Wspólnota resort podobne społeczność zarówno niezależnego życia i możliwości życia wspieranego.

Inne atrakcje w: Floryda

Przy tak wielu opcji emerytalnego Florida seniorów, istnieje wiele miejsc, aby sprawdzić i odkryć dla siebie. Inne dobre lokalizacje dla emerytów do rozważenia obejmują Vero Beach, Wenecja, Port St Lucie i Fort Lauderdale.