grsail.com

Nailcare: Zmywacze Polskie Marki

Dlaczego naturalne paznokcie żółkną

Ciekawy, dlaczego paznokcie mają barwione żółty wygląd? Według specjalistów w biznesie w branży, na sobie ciemny lakier do paznokci może być odpowiedź. Ciemniejszy kolor polska może powodować reakcje chemiczne pomiędzy środkiem paznokci i płytkę paznokcia kolorowanki, zgodnie z paznokci Sally Hansen królowej. Może to nastąpić w ciągu kilku dni lub tygodni noszenia nailcolor. Jeśli kochasz swoje gorzkie, ale nie podoba mi się żółto-wygląd, należy użyć buforu światła pozbyć paznokcie zażółcenia i użyć podkładu bogata w witaminy, aby zmniejszyć żółknięciu paznokci.

Opalanie może spowodować, Żółty Nails

Czy widząc paznokcie i paznokcie są żółte po opalaniu? Spróbuj Essie Sun-E solarium Top Coat. Jak widać na Essie.com, "To jest ostateczny polski paznokci tarcza, która chroni paznokcie z żółknięcie i odbarwienia na skutek opalania ekspozycji łóżko UV." Upewnij się, aby chronić paznokcie tak jak oczy i innych wrażliwych obszarów.

Utrzymywać zdrowe, naturalne paznokcie

Podstawą paznokcia jest ważne, aby zachować zdrowe. Ale czy wiesz, kroki do utrzymania doskonałe paznokci? Wszystko zaczyna się od zrozumienia anatomii paznokcia, co jest konieczne, aby utrzymać zdrowe, naturalne paznokcie.
- Płytki paznokciowej: Płyta jest częścią gwoździa, który jest najbardziej widoczny, i zwykle najtrudniejsza część paznokcia.
- Nail fałdy: skóra wokół paznokcia, że ​​ramki swoją płytkę paznokcia.
- Łóżko paznokci: Twoje łóżko paznokci jest skóra pod płytki paznokciowej.
- Skórka: Twój naskórek jest tkanka, która pokrywa się z płytkę paznokcia u podstawy paznokcia. Chroni nowe komórki keratyny powoli wyłaniają się z łożyska paznokcia.
- Lunula: lunula jest białawy część paznokcia, często w kształcie półksiężyca, u podstawy paznokcia pod płytą.

Ubierz swoje paznokcie Opals

Chcesz nosić prawdziwych kamieni szlachetnych w lakier do paznokci? Brzmi szalony? Jak widać w Allure i magazynu InStyle Sally Hansen ma osiem odcieni nowych nailcolors, które zawierają prawdziwe zmiażdżone Opal. Chociaż rzeczywista "opal" czynnik nie ponosi roszczenia do dodatkowego nawilżenia lub dodatkowej pielęgnacji skóry, efekt mleczny ma świetną jakość łożysk światła do koloru. Nowy Ogień Opal Nail Glaze nadaje paznokciom wspaniały wygląd, podczas gdy inni zauważą, że jesteś dodatkowy bling.

Oszczedzaj Kolor paznokci

Utrzymanie kolor paznokci na może być tak trudne, jak utrzymanie wytrzymałości paznokci. Tak jak poszczególne paznokcie tak różne, więc jest warstwa zasadą, która pomaga pobytu kolor paznokci na dłużej. Według MSN Zakupy, oto lista pięciu najlepszych powłok bazowych sprzedaży na paznokciach: OPI Natural Nail Baza Płaszcz; Białko paznokci Baza Seche Wzmacniający Baza Ridge Wypełnienie Płaszcz Baza Nails Alive Sally Hansen zagęszczania Diament Diament Siła Płaszcz czyszczenie bazy dostępne w największych sklepach salon Spa i dostaw urody.

Człowiek-E-Cure Nail produkty wyłącznie dla mężczyzn

Mężczyźni powinni mieć tak samo dobrą opiekę paznokcie jak kobiety. Mężczyźni mogą skutecznie oczyścić swoje paznokcie, naskórek i skórę wokół paznokcie w małej ilości czasu i dobrze wyglądać. Jak widać na Essie.com, "Człowiek-e-Cure pozostawia subtelny, matowe wykończenie, na naturalny wygląd. Tolulenu i formaldehydu daje wygląd dobrze utrzymanych paznokcie, konieczność dla profesjonalnych ludzi."

NYX paznokci

Mimo, że firma nie jest w Nowym Jorku, NYX Nails ma krawędź miasta, że ​​wyznawcy miłości. Zgodnie z ich strony, NYX został nazwany po starożytnej greckiej bogini, który rządził w nocy ... i grać na seksownych i paznokci kolorach świecący NYX produkuje dla konsumentów, którzy rządzą życiem nocnym. Jak z YM, Vogue, Cosmopolitan, Elle, CosmoGirl, Glamour, i więcej, NYX Nail sprzedaje ich kolor do śmiałych i odważnych konsumentów.

Dobry Nail Polski Marki

OPI, Essie i Lippman kolekcja kolorów Nailpolish świetnie wyglądają na wszystkich kobiet. Nazwy tych past są tak śmieszne, że są trudno zapomnieć! Popularne z uzdrowiska i w domu, te marki przez kilka dni bez odprysków lub rujnuje naturalnych paznokci. Ogromny wybór kolorów jest to, czego potrzebujesz, aby znaleźć dopasowanie dla Ciebie. Oto wskazówka: mieć kolor kochasz i używać za każdym razem iść do salonu? Kup! Możesz wyjść z salonu z butelką polskiego, że można utrzymać w torebce lub teczce na last minute dotykowych-upy.

Kto jest Essie?

Wspinaczka na szczyt rynku pielęgnacji paznokci jest Essie, linia nailcare inspirowane motywami mody Calvin Klein, Anna Sui i Jean Paul Gaultier. Z naciskiem na słodkie, zabawy i flirty, Essie kolory paznokci zaprojektowane z ostatecznym strój dziewczęcy na uwadze. Nazwy takie jak "bikini z Martini," i "Spaghetti Strap" są po to, by kobiety czują się sexy i impertynencki w okresie letnim, według strony internetowej Essie. Potrzebujesz nowy odcień dla tych gorących letnich paznokcie? Spójrz na nowe kolory Essie w tym sezonie, a na wy nigdy nie zapomnę kolor Twojego sobie.

Gwoździe Alive Pomaga rozwijać Silne Nails

Z codziennego życia, w tym pisania na klawiaturze, mycia naczyń, ogrodnictwa i zagadnień ochrony środowiska, utrzymanie, nawet na siłę kruchych paznokci jest trudne. Gwoździe Alive jest znana linia produktów wzmacniając słabe i łamliwe paznokcie. Wykonane z Formuły 10, 25-letnia firma przeznaczone na rozwój produktów leczniczych do pielęgnacji paznokci, paznokcie Alive oferuje wiele możliwości, aby uzdrowić swoje paznokcie z lakierami bazowymi do góry płaszcze i codziennych wzmacniające. Możesz kupić produkty do paznokci Nails Alive utwardzacza z magazynu źródłowego pośrednictwem lub przez piękno miejsca dostaw piękno online. Upewnij się, że do korzystania z tych produktów rytualnie ponieważ będzie to pomóc w znacznym uzdrawiania i promowanie zdrowego wzrostu nowych.

Rosną zdrowe i silne Nails

Chcesz rozwijać zdrowe paznokcie podczas noszenia wielkiego polskiego? Sally Hansen Nail królowej wyszedł z jej Maximum Growth Plus zgodnie z 40 różnych Nail Polish odcieniach. Jak widać w magazynie Allure, nowa linia oferuje mocniejsze i zdrowsze paznokcie w ramach jednego tygodnia. Ta nowa formuła zawiera białko sojowe, wraz z przeciwutleniaczem na i witamin, w celu promowania zdrowego wzrostu i klimatyzację.

Kto jest Za OPI?

Czy wiesz, OPI jest rodzinna firma? Zabawy nazwy oryginalnych kolorów OPI powstały siedząc przy kuchennym stole rodzina.

George Schaeffer, prezes i dyrektor generalny firmy OPI, który wyemigrował do USA jako dziecko z po II wojnie światowej Europy Wschodniej, założył firmę w roku 1981. Jego celem było ograniczenie sprzedaży produktu OPI tylko dla profesjonalistów kosmetycznych. OPI był pierwszą firmą, kolor paznokci umieścić numery partii, instrukcje i składników na wszystkich OPI produktów.

Szybkoschnące Top Coats ... zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe?

Według Valeriia.com, szybko schnące lakiery do paznokci "... mają procent alkoholu izopropylowego (IPA)." IPA może powodować nailpolish do wyschnięcia szybko, ale stać się niestabilny i skórki szybko. Top Coat, że regularne wysycha w ciągu 10 minut działa lepiej i pomaga polskim dłużej.

Top Coats: Czy Twój kolor Ostatnia?

Wierzchnie mogą mieć decydujący głos w czy polska trwa długo, albo wcale. Począwszy od szybkich suchych powłok wierzchnich na nie żółknie najlepszych powłok, jesteś pewny, aby znaleźć jeden, idealny do własnych potrzeb. Naniesienia powłoki pomaga chronić lakier i działać na rzecz wzmocnienia paznokci. Możesz ponownie ubiegać się czystą warstwę wierzchnią co dwa dni, aby utrzymać połysk na paznokcia.