grsail.com

Na sobie obcisłe dżinsy prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych,

Kiedy walczy w skórę szczelne dżinsy, które okrywają swoje nogi do perfekcji, być poinformowani, aby pamiętać, że dają więcej niż jeden rodzaj dyskomfortu.

Na sobie obcisłe dżinsy prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych,

MSNBC.com czary go do Ciebie w nienagannej naukowego żargonu. Problem nerwowych, które mogą być spowodowane przez stałe noszenie dżinsów, które są zbyt ciasne dla roztoczy można nazywa meralgia paresthetica. Oznacza to, że nerw skórny udowej w udzie nie czuje się zbyt dobrze i sygnalizuje to przez mrowienie lub pieczenie. Szpilki, przy okazji, może pogorszyć stan do znacznego stopnia.

Dr John Anglia, American Academy of Neurology, ostrzega także, że nerw pytanie można łatwo cierpią z powodu kompresji z niektórych ludzi. "To czysta nerwów sensorycznych - nie idzie do mięśni i zapewniają wytrzymałość," mówi. ". Wszystko, co jest mocno wokół nie może potencjalnie kompresji nerwu, że idzie" Parmeeta Ghoman, na przykład, opisuje to raczej bardziej obrazowo: "To było naprawdę dziwne - czułem się jak moja noga poszła spać."

"Śpiący" stan nazywa się "uda Zespół mrowienie" i już dawno znane nękać ludzi otyłych, kobiet w ciąży i pracowników budowlanych, ale to dopiero niedawno, że zaczęła się niepokoić młodych i fizycznie silnych kobiet.

Na innych rękach, nie może cierpieć z powodu czegoś gorszego niż kilka godzin nieprzyjemne uczucie w nogach. Dr William Madosky, chiropraktyka lekarz, brzmi dość na co dzień o tym: "usunąć ciśnienie i nerwów regeneruje."

To, co przychodzi wraz z ceną za obcisły jean s; że jeśli są gotowi zapłacić tyle.