grsail.com

Myjki ciśnieniowe: Wybranie Porady Moc Pralka

Wybór myjka wysokociśnieniowa: handlowe lub przemysłowe?

Zastanawianie się, czy wybrać dom handlowy lub użycie myjki ciśnieniowej nie jest bardzo trudne, wystarczy wziąć kilka rzeczy pod consideratiom.

Jeśli planujesz używać myjki mocy mniejszym niż 100 godzin rocznie, to prawdopodobnie można używać w gospodarstwie domowym myjki ciśnieniowej elektryczne.

Jeśli potrzeba wymagają użycia sprzętu myjącego mocy dla ponad 100 godzin w roku, trzeba będzie pójść na handlowych lub przemysłowych podkładką zasilania, zwykle zaczynając od 2000 PSI i 3GPM i do góry, ponieważ są one zaprojektowane tak, aby wytrzymać intensywne użytkowanie.

Zapytaj swojego dostawcę spryskiwacza mocy polecić najwyższej jakości urządzenia, które będą trwać w czasie i daje dobry zwrot z inwestycji.

Kwestie jakości

Jeśli chodzi o presję selekcyjną spryskiwacza, sprawy jakości, jeśli chcesz jednostkę, która będzie trwała. Spójrz na poniższe kwestie, aby upewnić się, że dostajesz produkt wysokiej jakości:

• Zawory powinny pochodzić z jednego kawałka, a nie wielu części. Zawór jednoczęściowy jest łatwiejsza do wymiany i bardziej ekonomiczne.

• ceramiczne lub ze stali z powłoką tłok ceramicznym zapewnia długą żywotność części.

• Głowice pomp powinny być mosiężne, aby uniknąć reakcji na wodzie jak głowic aluminiowych będzie. Ruchomych części w pompie powinny być ze stali nierdzewnej ze względów wytrzymałościowych.

• Wybierz silnik do pracy ciągłej z odpowiednim współczynnikiem co najmniej 1,0.

Wybór myjka wysokociśnieniowa: gazowa lub elektryczna?

Innym czynnikiem do rozważenia przy wyborze sprzętu do spryskiwaczy moc jest, czy należy używać myjki ciśnieniowej elektrycznym lub myjki ciśnieniowej gazu.

Elektryczne myjki ciśnieniowe są popularne dla większości zastosowań domowych i do użytku w pomieszczeniach. Są łatwe w obsłudze i lekki.

Podkładka ciśnienia gazu lub oleju napędowego i układu zasilania olejem produkować więcej koni mechanicznych i dodałem mobilność, ponieważ nie są one ograniczone do zasilania elektrycznego. Większość aplikacji przemysłowych i handlowych wymagają wysokiego myjki ciśnieniowej zasilany, jak dużym ciśnieniem gazu.

Wybór myjka wysokociśnieniowa: przepływu lub ciśnienia?

Wybór myjki ciśnieniowej może wydawać się mylące na początku, ale to nie jest takie skomplikowane, jeśli wziąć pod uwagę podstawowe elementy. Musisz określić, jak potężne urządzenia do mycia zasilania musi być dla konkretnego zastosowania.

Najpierw rozważyć dwa główne czynniki: ciśnienie wody i przepływów.
* Ciśnienie wody jest mierzona w psi (funtów na cal kwadratowy)
* Przepływ wody jest mierzona w GMP (galonów na minutę).

Ciśnienie określa, jaka siła jest stosowana na powierzchni zerwać więź z brudu lub brudu i przepływ określa, ile wody przepływa przez system i wpływa na szybkość pracy można zrobić.

Niezawodny dostawca może pomóc przy wyborze myjki ciśnieniowej poprzez zapewnienie Państwu przewodników użytkowania oraz porównań w odniesieniu do przepływu wody i ciśnienia.

Pressue Podkładki-Heavy Duty

Czasami trzeba więcej mocy niż "mieszkalnych" w stylu myjek ciśnieniowych oraz pomp spryskiwaczy ciśnieniowych. Chcesz realną władzę w pompach wodnych i dłuższe czasy mycia niż modele mieszkalnych może zaoferować. To tam dużych obciążeń podkładki modelu ciśnienia są w pompy wody oferują one między 2400 z. - 3000 PSI i innych funkcji o dużej ładowności. Cechy te mogą obejmować między 5 a 8 HP HP lub zaworu górnego zaworu silnika przemysłowego napowietrznych. Te myjki ciśnieniowe są dobre dla firm, jak i do użytku domowego. Są one idealne do prac na powierzchniach prep, które potrzebują repaint lub ponownie. To bardzo dobry pomysł, aby dać takie powierzchnie dobry podmuch wody - aby te wody Pompy pracować dla Ciebie! Gdy powierzchnia jest czysta, można malowanie wiedząc, że praca będzie "wziąć" prawidłowo za pierwszym razem.

Wybór myjka wysokociśnieniowa: gorącej lub zimnej wody?

W przypadku większości zadań domowych, myjka ciśnieniowa zimna woda będzie wystarczające i zrobić szybkie i skuteczne czyszczenie.

Bardziej konkretnych zastosowaniach istotne jest ustalenie, czy praca wymaga wyższej temperatury w celu podziału substancji która ma być usunięta.

Pamiętaj, podkładka zasilania zimnej wody nie powinny być eksploatowane z ciepłą wodą!

Jeśli potrzebujesz ciepłej wody, ciepłej wody myjka generuje własny ciepłej wody i reguluje temperaturę utrzymać równego poziomu w całej procedury mycia ciśnieniowego. Oleje, smary i paliwo nie może być usunięty z zimną wodą. Gorące myjki ciśnieniowe wody są cięższe, ponieważ obejmują one dodatkowe funkcje, takie jak palnik, termostat, silniki zamknięte, zapłonów elektronicznych, itp

Bezpowietrzny pistolet

Opryskiwacz powinien odgrywać rolę w podejmowaniu decyzji przy wyborze podkładkę zasilania. Na przykład, airless modele opryskiwaczy są w kilku odmianach, które posiadają zmienne ustawienia psi i gpm jest w zależności od pojemności pompy. Oba modele 115VAC lub 12VDC są dostępne. Z dusznej opryskiwacza będziesz w stanie obsłużyć mocny plamy, grubsze powłoki i striptizerki. Bo nie trzeba targać myjki ciśnieniowej zbiornika przy sobie wszędzie, obsługujące airless opryskiwacza jest o wiele mniej męczące.

Wybór myjki ciśnieniowej akcesoria

Równie ważne jak wybór odpowiedniej podkładki energii do pracy jest wybranie odpowiednich załączników myjki ciśnieniowej.

Istnieje wiele różnych załączników, które znacznie zwiększają skuteczność i łatwość użytkowania dla konkretnego zastosowania. Istnieją rozszerzenia różdżki, dysze, dysze natryskowe kąt, a szeroki wybór innych akcesoriów oszczędności czasu.

Za pomocą odpowiednich załączników nie tylko ułatwia pracę, ale będzie to miało wpływ na jakość końcowego wyniku i uniknąć uszkodzenia powierzchni jesteś czyszczących.

Innym ważnym wyborem, że będziesz się do myjki ciśnieniowej jest wybór właściwych środków czyszczących. Upewnij się, że używa się zatwierdzonego ciśnienia prania chemicznego, aby uniknąć uszkodzenia i prologu żywotność sprzętu.

Czy "Domy" myjka wysokociśnieniowa Dostępne?

Myjki ciśnieniowe są w kilku podstawowych rozmiarach i konfiguracjach. Jedną z głównych różnic pomiędzy nimi wydajność pompy pod ciśnieniem. Wiele mieszkalnych pompy spryskiwaczy ciśnienia wyposażone w pompę wysokiego ciśnienia z zaworem nadmiarowym cieplnej "" i może wyjście od 1500 do 2400 PSI. Pompki spryskiwacza ciśnienia Domy są instalowane w tych myjek ciśnieniowych pomóc brud wystrzelić różnych "domowego użytku" powierzchni, w tym meble ogrodowe, samochodów, łodzi i samochodów ciężarowych.

"Ciśnienie" w myjki ciśnieniowe

Istnieją przewodniki dla rodzaju presji będziesz potrzebować od pompy wody na myjek ciśnieniowych, pomp spryskiwaczy ciśnienia - prawo pracy wymaga odpowiedniego rodzaju ciśnienia wody! Do mycia samochodu, średnia wynosi około 700 funtów na cal kwadratowy (psi) do 1000 psi. Czyszczenie brud pokładów i bocznicy jest nieco trudniejsze, wymagające między tys PSI i 1500 PSI. Aby prawidłowo czyścić maszyny budowlane, spróbuj ustawienie ciśnienia z dwóch do trzech tysięcy PSI. Jeśli nie jesteś pewien co do ustawień, należy skonsultować instrukcję obsługi, aby zobaczyć, jak prawidłowo używać myjki ciśnieniowej i jak uzyskać jak najwięcej z pomp wodnych w zakresie zadania.