grsail.com

Myjki ciśnieniowe: Używając Porady Moc Pralka

Nanieść środek czyszczący na niskie ciśnienie

Może to być kuszące, aby spray do czyszczenia chemicznego na wysokim ciśnieniem, ale ten sposób nie będzie Ci wszędzie szybciej. Podczas mycia mocy, należy zawsze stosować detergentu na niskim ciśnieniem z dwóch powodów. Po pierwsze, jeśli próbował Detergentem wysokiego ciśnienia, siły i prędkości po prostu dokonać rozwiązaniem pluskać się, co powoduje stratę czasu. Po drugie, wtryskiwacze chemiczne zwykle nie działają w trybie wysokiego ciśnienia, ale przełącza się z niskiego ciśnienia na wysokie ciśnienie z różdżki. Przejście to sprawia, że ​​proces gładsza dla Ciebie, tak, że można przejść bezpośrednio z zastosowania środków do płukania go.

Unikanie smugi

Jeśli zrobiłeś sporo mycia energii, jesteś prawdopodobnie zna ten problem. Właśnie spędziłem dobry czas skrupulatnie czyszczenie całej powierzchni ściany, a na końcu, i można znaleźć ślady passę, kiedy skończysz. Aby tego uniknąć nieestetycznych problem, zawsze zaczynają się w górnej części powierzchni ściany i się w dół, gdy jesteś płukania. Twój świeżo czyścić ściany będzie smug.

Unclogging dyszy

Więc już zorientowali się, jak działają myjki ciśnieniowej, ale teraz dysza jest zatkana i nie wiesz jak go czyścić. Najpierw upewnij się, odłączyć różdżkę natryskowy z pistoletu. Następnie dostać kawałek drutu sztywnego, aby usunąć z dyszy. Wyprostowany spinacz biurowy rade. Użyj wody, aby wypłukać z dyszy do tyłu, a następnie ponownie różdżkę do pistoletu. Teraz możesz przetestować dyszę uruchomieniem myjki ciśnieniowej i naciskając spust pistoletu. Jeśli nadal skleić, spróbuj oczyścić go ponownie kilka razy. Po kilku próbach, jeśli nie powiedzie się, najlepiej jest wymienić dyszę w całości.

Wycieki oleju

Miałeś problemy Wyciek oleju z myjki ciśnieniowej? Nieważne, czy jesteś prania Moc domu lub użycia go do celów komercyjnych lub przemysłowych, trzeba jeszcze odpowiednio zachować swoje jednostki. Myjka ciśnieniowa, że ​​przecieki oleju może robić tak z kilku powodów:

• Sprawdź, czy wskaźnik oleju, aby upewnić się, że nie jesteś napełniania pompy zbyt dużo oleju.
• Upewnij się, że otwór wentylacyjny prowadzi do skrzyni korbowej nie jest podłączony.
• Upewnij się, że uszczelki olejowe na tłoki nie są sobie w dół. Jeśli są, znajdziesz oleju narastaniu na między pompą i transmisji.

Środki do prania ciśnienia

Istnieje wiele więcej do myślenia o tym, jak działać myjki ciśnieniowej, nie wybuchowych powierzchnię wodą. Oto kilka Środki ostrożności w celu zapewnienia bezpiecznego ciśnienia mycie od początku do końca.

* Przy pracy z chemikaliami należy nosić rękawice ochronne i ubranie.
* Podczas pracy z o temperaturze powyżej 140 F. zakładać rękawice ochronne i odzież
* Nie dopuścić do zamarznięcia pistolet. Zawsze należy przechowywać i transportować w temperaturze powyżej pistoletu 32 F.
* Kontrola i utrzymanie pistoletu. Zapewnienia bezpiecznej pracy, sprawdzając broń pod kątem wycieków i uszkodzeń przed każdym użyciem.

Pump Up swoją moc Washer

Kiedy przychodzi do opryskiwaczy, gdy używasz pralki zasilania należy pompa-upy i swoją airless. Który z nich wybrać zależy od pracy, którą wykonujesz i osobistych preferencji. Podkręć opryskiwacze są dość tanie i lekkie. Czołgi w zakresie pojemności od 8 uncji do 4 galony. Można użyć 1-3 opryskiwacze galon stosowania cienkich środków czyszczących do usuwania, lepkość, neutralizatory, uszczelniacze i półprzezroczystych plam. Można również uzyskać te popularne jednostki wielkości w modelach plecakowych albo z mechanizmem pompującym lub pompy zasilane z baterii.

Korzystanie z dyszy detonujące

0-stopni Dysza Dysza jest piaskowanie. Zapewnia bardzo skoncentrowany strumień wody. Jeśli nie jesteś ostrożny z tego złego chłopca, można oderwać drewna lub uszkodzenie powierzchni delikatnych. Tak więc należy zachować ostrożność.

0 stopni jest najlepszy do usuwania chwastów z pęknięć chodnika, uporczywych plam z betonu, muru, aluminium i stali, caked błoto ze sprzętu i czyszczenie spodu kosiarki.

Niskie ciśnienie wody

Więc dowiedzieć się, jak działają myjki ciśnieniowej i jest problem z ciśnieniem wody. To po prostu nie wydaje się być wystarczająco silne. Nie może być wiele powodów, dlaczego masz problem. Przejdź się po liście, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów:

• Końcówka może być zbyt duży, czy stary.
• Wlot pompy może być wyciek powietrza.
• Pompa może być lub odciążający pominięciem wody.
• Rura może być zbyt mały dla odpowiedniego przepływu wody.

Usuwanie graffiti z murarskie Powierzchnie

Usuwanie freelance grafiki i uwagi od a gminami publicznych powierzchni betonowych jest nigdy się nie kończy. Najlepszym rozwiązaniem w tego typu powierzchni jest do zasilania myć graffiti podkładką 3000psi ciśnieniem. Bądź ostrożny w wyborze rodzaju końcówki użyć w różdżki ciśnienia. Zbyt wąskie z końcówki (takich jak 0 stopni) etch powierzchnię murze pozostawiając idealny zarys graffiti usunięta, co tworzy tylko kolejny paskudztwo.

Korzystanie z Wash Nozzle

40-stopni Dysza jest dysza do mycia. Jego szeroki wzór natrysku rozprasza ciśnienie wody na dużym obszarze i jest zalecany do płukania i umiarkowanym mycia.

40 stopni jest najlepszy do mycia w dół bocznicy aluminium, czyszczenia okien, mycie pojazdów, natryskiwanie, drogach dojazdowych i chodników patio.

Lepsze prania Moc Poprzez Chemii

Przebyliśmy długą drogę od lat sześćdziesiątych, upadkowi kwas, do rozpylania go na boku domu. Co kraj. Ale poważnie, na bazie kwasu środki piorące mocy zawierają składniki aktywne, takie jak kwasy fluorowodorowy, kwas solny, siarkowy i fosforowy. Alkaliczne oparte środki piorące zawierają składniki aktywne zasilanie jak wodorotlenku sodu, wodorotlenku potasu, sodu Metakrzemian i limonen.

Jedna uwaga:
Nie chcesz, aby wymieszać wybielacza z któregokolwiek z tych składników aktywnych, ponieważ mogłoby to spowodować pożar, uwalnianie gazów niebezpiecznych, zwiększonego ciśnienia w zamkniętym pojemniku, który może doprowadzić do wybuchu.

Dysze 101 Turbo

Dysze turbo do myjki ciśnieniowej kosztować duże pieniądze, bo robią hukiem się pracę za każdym razem są one wezwany. Bili swoją powierzchnię o kształcie stożka, szybki oscylacyjny 0 stopni wiązki, że wyrzuca uparty, trzymać na brudu z powierzchni. Z dyszą Turbo na myjki ciśnieniowej można zmyć więcej guck i brud w dużo mniej czasu.

Wyłączanie

Kiedy kończył się do prania zadanie zasilania, upewnij się, że po drodze z wyłączania urządzenia prawidłowo. Należy uruchomić od tej listy:

• Upewnij się, że masz przepłukać układ wtryskowy detergent.
• Pozostawić silnik na biegu jałowym przez kilka minut przed wyłączeniem go.
• Zamknij dopływ wody.
• Odłącz przewody i wszystkie załączniki.
• Opróżnić wszystkie cieczy z pompy.
• Przechowuj myjki ciśnieniowej, w chłodnym i suchym miejscu.

Korzystanie z myjki ciśnieniowej do dezynfekcji Stabilny

Po zakończeniu procesu czyszczenia na sucho zostało zakończone, jesteś gotowy, aby przejść do fazy sanityzacji. Trzeba mieć świadomość, że wysoki poziom materiału zakaźnego Pozostaną w okolicy.

Poprzez usunięcie zabrudzeń ze ścian i podłóg z produktów, które łączą w sobie zdolności detergentu i działanie biobójcze zapewnia, tłuste osady nie pozostają na nierównych powierzchniach np betonu i drewna. Detergentowe środki odkażające także ograniczyć czas potrzebny do czyszczenia o 60% oraz zmniejszenie rozprzestrzeniania się choroby przemywania wodą. Wykonaj następujące kroki, aby zakończyć dezynfekcję.

* Używaj detergentu markowych odkażającego.
* Zastosuj z opryskiwaczem plecakowego lub myjki ciśnieniowej. Myjka ciśnieniowa powinna być ustawiona na niskim poziomie 500 psi (35 bar) przy użyciu strumienia pod kątem 45 stopni ciśnienia. Zastosuj odpowiednią szybkość aplikacji.
* Kliknij na szczycie dachu i pracować w dół ściany na podłogę, zwracając szczególną uwagę na rogach i innych dziedzinach, w których gromadzi się brud.
* Caked zabrudzenia powinny być szczotkowane, jeśli to konieczne, aby umożliwić usunięcie.
* Pozostawić do wyschnięcia powierzchni w miarę możliwości przed dezynfekcją.

Dysza Wiedza

Jak dobre artysty, trzeba wiedzieć, jakie kolory palety mycia ciśnienia są najlepsze dla danego powierzchni roboczej. Dysza Biały 45 stopni jest najlepszym wyborem do czyszczenia powierzchni drewnianych. Powodem jest to, że wentylator 45 ° zapewnia nacisk na większym obszarze, który jest stosunkowo mniej szkodliwe na powierzchniach drewna. Ponadto, sprawdź to. Chłopaki dysz nie wybrał ich kolory arbitralnie. Nie one kolorami je nie tylko do ułatwić ich identyfikację, ale jak można wiedzieć, jak ciężko uderzył w powierzchnię. Czerwony = Silny i niebezpieczny, Żółty = Uwaga, Zielony = Ok, Biały = najbezpieczniejsza. Czarna końcówka wykorzystuje najmniejszą presję.

Upstream Wstrzykiwanie

Przed wstrzykiwaniem z podkładką zasilania jest bardzo podobny dalszego wykonywania iniekcji, poza tym, że ciecz chcesz wprowadzić, takich jak detergent, przechodzi w linię wysokiego ciśnienia przed pompą w Twoim podkładką zasilania. Trzeba mieć jednak świadomość, że cokolwiek umieścić w systemie może uszkodzić pompę i jego wewnętrznych elementów. Prowadzi to do pytania: Dlaczego w Sam Hill czy kiedykolwiek chcą angażować się w górnym dożylnego?

Dalszy Wstrzykiwanie

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, za wstrzykiwanie ma nic wspólnego z cukrzycą w trakcie rejsu połowowego. No. Downstream wtryskiwanie tylko oznacza, że ​​można wprowadzić dodatkową ilość cieczy, taka jak detergent, do myjki zasilania poprzez wtryskiwacz, który jest zamontowany po stronie pompy na linii wysokiego ciśnienia. Zwykle jest to wykonywane w trybie niskiego ciśnienia. Jeśli chcesz zrobić trochę tryb wysokiego ciśnienia wstrzykiwanie w podkładki mocy, trzeba wtryskiwacz przystosowany do pracy przy wysokich ciśnieniach. Będziesz szczęśliwy, wiem, że niektóre z tych wtryskiwaczy wysokiego ciśnienia może być tymczasowo zainstalowany na końcu pistoletu lancy. (Och, kochanie!)

To nie jest Twój babci Ogród węża

Badacz dla magazynu informacji dla konsumentów w platformę, aby zmierzyć, ile energii myjka ciśnieniowa zapewnia. Spray trafić w cel metalowy i skala zarejestrowana wielkość siły. Okazuje się, myjki ciśnieniowe gazu są 20 razy bardziej wydajny niż zwykły wąż ogrodowy. A może zrobić myjki ciśnieniowe wiele szkód, "Możesz zobaczyć tutaj nawet na tej metalowej tarczy zrobiło noszone od hotelu."

Nawet mniej wydajne myjki elektryczne mogą oderwać się bocznica domu na pokładzie, jeśli lub natrysku jest zbyt wąski. Co gorsza, można zranić. Jak bardzo? Po oczyszczeniu na patio w zeszłym roku, jeden pan zapomniał przez chwilę, że nie przy użyciu zwykłego węża i poszedł do płukania nogi. W tym czasie zdał sobie sprawę, co robi, jego skóra została zerwana. Tony teraz nosi zygzakowatą piętno w jego stawu skokowego i stopy.

Zmiana ustawienia ciśnienia na mocy Washer

Regulacja ciśnienia na podkładkę, zależy od rodzaju sprzętu używasz. Niektóre myjki ciśnieniowe wyposażone są w regulator ciśnienia, który pozwala na zmianę ciśnienia. Jeśli nie masz regulatora, można skorzystać z bardziej wspólną metodę do regulacji ciśnienia: Zmiana dyszy z większym otworem. Pozwala to więcej wody przyjść przez dyszę przy jednoczesnym ograniczeniu wzrostu ciśnienia za nim.

Osiągnięcie New Heights

Prania Moc wyższe powierzchnie mogą być wyzwaniem, ale to nie musi być trudne. Rozważ używanie do mycia wewnętrzny różdżkę lub teleskopową różdżkę do wysnucia na uboczu obszarach. Ponadto, zawsze możesz dostosować dyszę do wąskiego strumienia oprysku. To pomoże napędzać przepływać woda w górę, ale nadal może uzyskać niespójne wzór natrysku. Wystarczy skorzystać z wielu przechodzi na trudne do czyszczenia powierzchni i będzie to odkręcić resztki brudu.

Korzystanie z dyszy Turbo

A spraye Turbo dyszy wodnej na otwór zera stopni. Spray opuszcza dyszę pod kątem podczas obracania. Obrót umożliwia spray do symulacji wzór wentylatora. Pozwala to operatorowi na pokrycie większej powierzchni.

Wraz ze wzrostem akcji rozrywania strugi obracającego, końcówka turbo jest najlepsze dla oblepiony na błocie, łuszczącą się farbą, konkretny czyszczenie i innych aplikacji, gdzie mieszkania fanem nie wystarczy.

Fix łatwe ciśnienie wody

W dużym ciśnieniem, pompy tłok podnosi się stałą objętość wody. Niezależnie od tego, czy masz skonfigurować urządzenie do pompowania się pod wysokim ciśnieniem lub niskim ciśnieniem sama ilość wody przechodzi. Większość ludzi regulować ciśnienie na dyszy podczas mycia mocy, w zależności od rodzaju ciśnieniem chcą. Ale jeśli chcesz szybką regulację bez przerywania, co robisz, wszystko co musisz zrobić, to ustawić odległość pomiędzy dyszą a powierzchnią jesteś natryskiwania.

Pistolet natryskowy Bezpieczeństwo

Tylko dlatego, że myjka ciśnieniowa strzela wody zamiast kul, nie oznacza, że ​​nie można w sprayu kogoś skrzywdzić. Wykonaj te wspólne zasady rozsądku, aby zapewnić funkcjonowanie do mycia szkody-darmo. * Nigdy nie bezpośrednie zraszanie kierunku dowolnej części ciała lub innej osoby.
* Zawsze włączyć blokadę-off bezpieczeństwa po użyciu, aby zapobiec niezamierzone działanie.
* Nigdy nie należy blokować lub drut dźwignię spustu w pozycji otwartej. Utrudnianie dźwignię spustu spowoduje nieprawidłowe działanie. Przerwać stosowanie w przypadku zaworu pistoletu nie zamyka się natychmiast po zwolnieniu spustu.
* Nigdy nie przekraczać ciśnienia i przepływu ratingi pistoletu.
* Upewnij się, wszystkie ciśnienia jest zwolniony z systemu przed przystąpieniem do naprawy.

Korzystanie z kucia Nozzle

15 Stopień Dysza Dysza jest Dłutowanie. Kierować strumień pod kątem 45 stopni do powierzchni i używać go jak skrobak do usuwania farby, tłuszcz i brud.

15 stopni jest najlepszy do przygotowania powierzchni (usuwanie farby peeling i plam pleśni (czyszczenie rynny i rury spustowe.

Nos do dysz

Dysze spryskiwaczy producentów Ciśnienie pomyśleli o wszystkim dokonać wyboru dyszę łatwiejsze. Większość myjki ciśnieniowe dzisiaj pochodzą z 5 kolorowych wskazówek:

1.Black. To dysza mydła. To aktywuje wtryskiwacz do stosowania mydła

2.Red. Ma wzór 0 stopni i emituje chude średnią strumienia wody

3. Żółty. Ma wzór 15 stopni. Tworzy szczelną 15 stopni sprayu wentylatora zwężenie

4. Zielony. Ma wzór 25 stopni. Produkuje szerszy 25 stopni sprayu wentylatora zwężenie

5. Biały. Funkcje wzór 45 stopni. Przy 45 stopniach zwężenia, produkuje najszerszy strumień wentylatora

Obliczanie strat ciśnienia na rurze

Wartości w tabeli poniżej przedstawiamy przybliżone obliczenia od straty ciśnienia rura może mieć wpływ innych czynników, w tym temperatury wody, rury, tolerancji ID typu armatury i rur gładkości wewnętrznej ścianie. Ponadto, plan i harmonogram 80 40 Rury mają różne identyfikatory, a zatem różne straty ciśnienia.

Wodomierz GPM WĄŻ średnicy wewnętrznej, CALE
1/4 "5/16" 3/8 "1/2"
1 54 20 PSI PSI PSI 2 PSI 7
2 180 PSI 60 PSI 25 PSI 6 PSI
3 380 PSI PSI 50 120 13 PSI PSI
4 - 220 PSI 90 PSI 24 PSI
5 - 320 PSI 130 PSI 34 PSI
6 - - 220 PSI 52 PSI
8 - - 300 PSI 80 PSI
10 - - - 120 PSI

Some Like It Hot ...

W szerokim świecie mycia ciśnieniowego, ciepła woda jest fajne jako narzędzie do czyszczenia, a zimna woda, dobrze, cały mokry. Jak dowiedzieliśmy się w 9. nauki klasy, temperatura wody zmienia charakter stałych. Nie możesz emulgowania oleju z zimną wodą, bo jak wszyscy wiemy, olej i woda nie mieszają się. W rzeczywistości, olej będzie skleić jak woda robi się chłodniej. Zastosowaniu gorącej wody, jednak i olej zacznie odrywania i emulguje, co sprawia, że ​​łatwiej zmyć. Ciepła woda pomaga również zwiększają środki chemiczne szybciej wchłaniają się do roztworu. Widać to w ten mały eksperyment. Wymieszać sproszkowany środek czyszczący do zimnej wody i można zauważyć, że niektóre z nich pozostają rozpuszczone w dolnej części pojemnika. Jeśli pomylisz ten sam puder czyszczący w gorącej wodzie, będzie ona całkowicie rozpuścić, pozostawiając praktycznie żadnych pozostałości. Konkluzja - może pojawić się dalej z gorącej myjki ciśnieniowej wody, ale zrobić swoją pracę domową, wyniki gorącej wody na dom z drewna pozostawi zimno.

Ciśnienie uruchamiany vs przepływu aktywowany rozładunkowe

Dowiesz się, jeśli masz ciśnienia uruchamiane odciążającymi na myjki ciśnieniowej, jak tylko pociągnąć za spust. Poczujesz nagły skok ciśnienia. Dlaczego? Podczas pracy w trybie by-pass, ciśnienia uruchamiane odciążających utrzymać wysoką linię ciśnienia w pełnym lub prawie pełnym ciśnieniem i twój wąż sztywny. Jak można sobie wyobrazić, uruchamiany odciążający na ciśnienie myjki ciśnieniowej pomoże zakończyć swoje zadania szybciej. Z drugiej strony, ze wszystkimi tego stałego wysokiego ciśnienia, system zużywa się szybciej, więc trzeba częściej wymienić węża, obrotowe i O-ring. Nie będzie tak duży uciechę z przepływu uruchamiany rozładunku. Ten rodzaj urządzeń do pralki zasilania umożliwia narastanie ciśnienia w ciągu kilku sekund, więc nie jest mniejszy wstrząs, kiedy nacisnąć spust. Ciśnienie linia na wyładowania typu przepływ spada do blisko zera w trybie by-pass zostawiając bardziej elastycznym wężem. Mimo że Przepływ Typ odciążający jest pod mniejszym obciążeniem, relatywnie rzecz biorąc, to ma tendencję do krótszy okres życia niż jego ciśnienia uruchamiane kuzyna.

Korzystanie z dyszy do płukania

Dysza 25 stopni jest dysza spłukiwania. Ten facet ma węższy strumień natrysku i bardziej skoncentrowany niż ciśnienie natrysku dyszy 40 stopni.

25 stopni najlepiej nadaje się do spłukiwania brudu, błota i brudu. Znajdziesz chodzi najlepiej działa na mokro zamiatanie liści z różnych środowisk, krawężników i podjazdów, czyszczenie stabilne podłogi, mycie dna basenu basen i wybuchowych grill.

Pomyśl Sparks na wiosnę

Właściwa konserwacja silnika pomaga utrzymać sprzęt myjący mocy płynnie. Upewnij się, że nie masz erozji świece zapłonowe lub nie dostaniesz spójnego iskry. Nowe świece będzie utrzymywać silnik począwszy niezawodnie i zmniejszyć zużycie paliwa. Zmień swoje stare świece zapłonowe się na nowe, każdej wiosny, aby upewnić się, że silnik pozostaje w dobrej kondycji.

Stały Odległość

Jak daleko można znieść z powierzchni jesteś czyszczenie, kiedy jesteś mycia zasilania zależy od kilku czynników - jednostka myjki ciśnieniowej używasz, siła ciśnienia wody, z galonów na minutę wody w płynie, a powierzchnia że jesteś mycie. Zgodnie z ogólną regułą, można stać 04:56 stóp od powierzchni pionowej jesteś mycie, a następnie zbliżyć się w razie potrzeby. Zawsze należy mieć świadomość swojej okolicy i pobyt z dala od terenów otwartych elektrycznych.

Myjka wysokociśnieniowa Technika

Więc już przeczytać instrukcję, w jaki sposób działają myjki ciśnieniowej, a teraz jesteś gotowy, aby rozpocząć. Ale co należy zrobić techniki? Cóż, jeśli natrysku nową powierzchnię, zacząć od trzymając dyszę 04:56 metrów i spray z szerokiej dyszy wzór. Zawsze możesz przenieść się bliżej i wyregulować dyszę skoro masz wyczucie, co działa. Utrzymać się dyszę w ciągłym ruchu i utrzymywać stałą odległość, jak poruszać się wzdłuż.

Korzystanie z dyszy wtryskiwacza Soap

Dysza wtryskiwacza mydlana jest niskie ciśnienie soaping dyszę. W przypadku użycia z Suttner Soap Injector, ta dysza pozwoli miękkiej moczenie natryskowego powierzchni z płynnym mydłem lub innym detergentem.

Dysza ta jest najlepsza do czyszczenia sprzętu, usuwanie pleśni i Oxidations plamy z domów, czyszczenie musujący cegły i odtłuszczania.

Rzeczy do zrobienia podczas mycia ciśnienia

Przestrzegać zasad bezpieczeństwa, nawet za niewielką pracę.

1. Przestrzegać wskazówek dotyczących załączników producentów mycia zasilania, dysze i substancji chemicznych do mycia prawo ciśnienia.
2. Ustawić ciśnienie do zalecanego PSI dla każdego zadania.
3. Zawsze należy sprawdzić myjki ciśnieniowej w małym obszarze z oczu, aby upewnić się, że ciśnienie natrysku nie uszkodzi materiału.
4. Nie wolno dopuścić, aby roztwór czyszczący, aby usiąść na powierzchni długo, ponieważ może wyschnąć i zostawić resztę.
5. Dokładnie wypłukać po zakończeniu.

Zasady bezpieczeństwa dla Mycie ciśnieniowe

Zawsze, gdy masz zamiar pracować myjki ciśnieniowej, należy pamiętać o następujących wskazówek bezpieczeństwa zasilania spryskiwaczy.

* Podczas pracy sprzętu do mycia zasilający należy zawsze nosić odpowiednie okulary, twarz i ochrony dłoni.
* Nosić buty antypoślizgowe, a także podczas deszczowej pogody zewnętrzna biegów, jeśli nie chcesz zmoknąć.
* Nigdy nie kieruj strumień prania Moc na człowieka lub zwierzęcia.
* Nigdy nie myj ręce i stopy z myjki ciśnieniowej, ponieważ siła sprayu będzie obrać skórę off.
* Przeczytaj instrukcję przed uruchomieniem urządzenia uważnie.
* W przypadku używania myjki ciśnieniowej gazu, jak w każdej chwili, że będzie manipulowania paliwa, zapoznać się z lokalizacją i eksploatacją urządzenia gaśnicze.
* Jeśli używasz elektryczny myjki ciśnieniowej, strzeżcie się zagrożeniami spowodowanymi uderzeniami.

Urządzenie ciśnieniowe do mycia Konserwacja

Konserwacja będzie inwestycja myjki ciśnieniowej dłużej, więc traktują to czystsze jak twój samochód lub ciężarówkę!

1. Regularnie Śledź w instrukcji obsługi, aby dowiedzieć się, najlepszy rodzaj oleju dla danego typu myjki ciśnieniowej i olej zgodnie z zaleceniami.
2. Zawsze sprawdź czy dysze są czyste, ponieważ zatkane dysze mogą spowodować uszkodzenie pompy. Przed przystąpieniem do czyszczenia dyszy, odłącz różdżkę sprayu i zrobić, aby wyłączyć myjki ciśnieniowej.
3. W przypadku korzystania z urządzenia do mycia energii w temperaturach ujemnych można zminimalizować ryzyko uszkodzenia myjki ciśnieniowej dodanie środka przeciw zamarzaniu.
4. Przechowuj myjki ciśnieniowej w suchym, dobrze wentylowanym miejscu z dala od otwartego ognia i iskier. Jeżeli miejsce przechowywania jest nieogrzewany, winterize uniknąć zamarzania.

Ocieplanie z myjki ciśnieniowej

Na początku szekspirowskiego Ryszarda III, król mówi "Teraz jest zima naszego niezadowolenia." Nie mówił o unwinterized myjki ciśnieniowej, ale mogło być, gdyby miał jedną. I o to właśnie chodzi. Możesz być cytując Szekspira, albo jeszcze gorzej, jeśli nie winterize sprzętu do mycia ciśnieniowego. Widzisz, woda zamarznie, gdy temperatura spadnie poniżej 32 stopni C. cząsteczek H2O teeny-tiny w podkładki mocy rozszerzenia i krystalizacji. To tutaj, że niezadowolenie ustawia w. Może spowodować rozerwanie Ice węży, usterki węża, popękane głowice pomp, pompy tłokowe uszkodzenia opakowania oraz skróconą żywotność pompy. Możesz uniknąć zimy niezadowolenia przez dodanie środka przeciw zamarzaniu do systemu pompowania myjki ciśnieniowej. Będziesz nie tylko chronić przed skutkami zamarzania, ale także zapobiegać części silnika przed korozją.

Problemy z przepływem wody

Czy uczysz się, jak obsługiwać myjki ciśnieniowej, a woda po prostu nie popłynie? Przed zbyt sfrustrowani, próbując rozwiązać problem, sprawdź to odniesienie rozwiązywania problemów, aby sprawdzić, czy jeden z tych poprawek może pomóc z tym problemem.

• Upewnij się, że masz moc do swojej jednostki, a to, że jest włączony.
• Sprawdź, pistolet, dysza i nagrzewnicy wodnej za drewniaki.
• Twoje odciążający ma awarię.

Czego należy unikać, gdy Mycie ciśnieniowe

Istnieje kilka pułapek operatorskie, które należy unikać przy użyciu myjki zasilania.

* Nie zostawiaj dyszy myjki ciśnieniowej zamknięty dłużej niż jedną minutę, podczas gdy sprzęt do mycia ciśnienie nadal działa, ponieważ może to powodować stres do pompy.
* Nie rozpylać kruche powierzchnie, takie jak sztukaterie lub warstwowego płyta chodnikowa, ponieważ może on unieść się na powierzchnię materiału.
* Nie stosować wybielaczy, ponieważ może to spowodować uszkodzenie części sprzętu do mycia ciśnieniowego.
* Nie należy używać ciepłej wody działa w zimnej myjki ciśnieniowej wody.
* Unikać rozpylania okien lub drzwi szklane, ponieważ siła strumienia może rozbić szyby.
* Nie rozpylać Lampy, kwietniki lub skrzynek pocztowych.
* Wreszcie, nie opuszczają myjki ciśnieniowej bez nadzoru.

Jak obsługiwać do mycia pistoletu

Korzystanie z pistoletu na myjki ciśnieniowej jest tak proste, jak jeden-dwa-sprayu:

Po pistolet został prawidłowo zainstalowany na myjki ciśnieniowej:

1) Do malowania, chwyć broń obsługiwać mocno, odblokować dźwignię bezpieczeństwa, przekierować w bezpiecznym kierunku i ściśnij dźwignię spustu.

2) Aby zatrzymać strumień, wystarczy zwolnić dźwignię spustu jednocześnie nadal trzymać mocno na rękojeści pistoletu.

3) W przypadku przerwy lub po zakończeniu pracy, zamknij dźwignię zabezpieczającą przed przypadkowym naciśnięciem.

Rękawy Strata ciśnienia

Może nadszedł czas, w środku pracy, że zdajesz sobie sprawę, masz do czynienia z utratą ciśnienia wąż. Oczywiście jest to problem, bo jeśli nie uzyskać ciśnienie, nie zamierzamy zakończyć pracę prawidłowo.

Jeśli chodzi o straty ciśnienia przewodu, są znane, a kilka potencjalnych przyczyn. Mogą to być problemy z wewnętrznej powierzchni wykładziny węża, jak już mowa twój wąż się przed użyciem, armatura spryskiwaczy ciśnieniowych, które są używane, a czasem nawet temperaturę wody. Ziemskie, to utrata ciśnienia będzie oczywiście zmniejszyć, jeśli przewód jest umieszczony pod górę lub nachylenia.

Po upewnić się, że wąż jest dobre pozycjonowanie i korzystania z wody w odpowiedniej temperaturze, jeśli nadal występują mycia wąż może chcesz spróbować wymieniając wąż lub opraw. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się ze sprzedawcą myjki ciśnieniowe.

Myjki ciśnieniowe i BEZCIŚNIENIOWA Zaopatrzenie w wodę

Twoje ciśnienie pompy spryskiwaczy może zostać uszkodzona, gdy próbuje wykorzystać źródła wody nie pod ciśnieniem. Pompy wodne w myjek ciśnieniowych nie są zaprojektowane do "zasysania wody" lub remis wody - są one zbudowane, aby pomieścić źródła wody pod ciśnieniem. Jeśli pompy spryskiwaczy ciśnienia są zmuszeni do bani wodę, wyciągają powietrze wraz z wodą, która może spowodować uszkodzenie sprzętu. Zawsze należy stosować źródła wody pod ciśnieniem!