grsail.com

Myjki ciśnieniowe: od mycia Ciśnienie Porady biznesowe

Pralki gorące ciśnienie wody

Gdy wybierzemy które myjki ciśnieniowej do zakupu po rozpoczęciu działalności prania ciśnienia, decyzja między myjek ciśnieniowych wody zimnej i ciepłej wody myjek ciśnieniowych jest nieco skomplikowana. Należy wziąć pod uwagę to, co masz zamiar do zaoferowania w zakresie usług i należy wziąć pod uwagę, jak bardzo chcesz / trzeba poświęcić n środków czyszczących i środków czyszczących. Na przykład, jak bez wątpienia wiesz, ciepła woda jest naturalnym emulgatorem, co oznacza, że ​​nie wymaga dużo dodatkowej pomocy chemicznej off brudu i innych uporczywych i lepkich substancji. Naturalna moc czyszczenia gorącej wody / pary będzie zmniejszyć uzależnienie od środków przeczyszczających, które pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. W przeciwieństwie do maszyn wody zimnej, ciepłej wody maszyny / parowe może zająć biznesu w zimnej pogody. Możesz użyć maszyny Hot / para wodna w praniu floty, płaskiej pracy, oczyszczanie środowiska i domu mycia. Nie chcesz korzystać z Hot / para wodna na powierzchni drewnianych. Włókna drzewne zmiękczenia i puchnąć. (Coś jak skóry, kiedy to był w gorącej kąpieli zbyt długo.)

Gdzie można uzyskać informacje na temat Uruchamianie Moc prania Biznes

Aby być lepiej wyposażone do sukcesu w swojej marki nowe mycia ciśnienia biznesie, trzeba być dobrze poinformowany i dobrze wyszkolony w każdym aspekcie funkcjonowania. Istnieje kilka źródeł informacji, które mogą okazać się przydatne.

1. Po pierwsze, porozmawiać z właścicielami innych firm w Twojej okolicy i zapoznać się z rynku.
2. Porozmawiaj z innymi operatorami ciśnienia mycia firm, jak i przyszłych dostawców urządzeń i środków chemicznych do mycia prania moc zasilania.
3. Przejdź do swojej lokalnej Izby Handlowej i Small Business Association, aby uzyskać informacje na temat zarządzania i pracy, podatków, zagadnień prawnych, marketingu i reklamy.
4. Skonsultuj stowarzyszenia branżowe w celu informacji na temat trendów rynkowych i przepisów środowiskowych dotyczących przemysłu mycia mocy.

Istnieje wiele książek, płyt CD-ROM i czasopism branżowych, które mogą pomóc w identyfikacji potencjalnych pułapek i potencjalnych źródeł dochodów, które mogą być z widokiem.

Uruchom Kapitał dla prania Ciśnienie Biznesu

Jak wzrostem zapotrzebowania na życie ludzi, coraz więcej właścicieli domów delegowanie ich zadań czyszczących gospodarstwa domowego do profesjonalnych wykonawców. Ciśnienie mycia biznesu jest idealny dla kogoś, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą od podstaw jako inwestycja poziom wejścia jest stosunkowo tanie.

Skontaktować się z lokalnym Small Business Association oraz Izby Gospodarczej dla potencjalnych źródeł finansowania. Istnieją specjalne małe granty i kredyty biznesowe dostępne dla mniejszości i kobiety będące własnością firm, które mogą pomóc uzyskać stopę w drzwi.

Jest to kluczowe znaczenie dla szans powodzenia, które są w stanie wytrzymać co najmniej półtora roku pracy, zanim się uszkodzi nawet, więc upewnij się, że to ta w planowaniu biznesu, gdy wymagane są obliczenia swój kapitał rozruchu mycia ciśnieniowego.

Wybierając najlepsze myjki ciśnieniowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Przy wyborze myjki ciśnieniowej na biznes uruchomić trzeba czynnik w kilku rzeczy. Jaki jest mój biznes będzie? Kilka nisze rozważyć. Mycie Flota, Sklep chemiczna przednia, usuwanie graffiti, Beton chemiczna. Gdy zdecydujesz się na tym, co do czyszczenia to zrobi zakupy trochę łatwiej.

Nie chcesz, aby pomniejszyć swój ekwipunek, jeśli to możliwe. Kilka rzeczy do rozważenia przy wyborze myjki ciśnieniowej.

1. Jednostki Ciepła woda czysta lepiej. System zimnej wody jest dobre dla właściciela domu, ale do wszelkich prac typu przemysłowego, będziesz chciał ciepłej wody. Zadaj sobie to, czyścić moje naczynia z zimną wodą? Tak, są droższe, ale można zrobić o wiele więcej z podgrzewanym jednostki. Twoja praca będzie również wyglądać lepiej i będzie w stanie oczyścić szybciej. Szybsza praca oznacza więcej pieniędzy.

2. Pobierz jednostkę przynajmniej 18hp. Silniki V-Twin będzie trwał dłużej i mogą być wykorzystane do pełnych dni roboczych. Niższe jednostki koni mechanicznych po prostu nie trzymać się na dłuższą metę. Pamiętaj Twój rozpoczęcie działalności. Pomyśl o zakup jako inwestycję.

3. Pobierz zmiennego lub wygenerowane jednostki. Robiąc zakupy będzie można zobaczyć wiele systemów, które obecnie nie są systemy 12V. Te wyciągnąć electicity bezpośrednio z silnika na ogień systemu palnika. Te wydają się być problematyczne i będzie wymagać naprawy szybciej niż lepiej inżynierii jednostki.

4. Pobierz system do mycia z gwarancją i zrobić to na piśmie. Bez gwarancji będzie incure wszystkie koszty naprawy, czy i kiedy one nastąpią.

5. najniższa cena nie zawsze jest najlepszą jednostką kupić. Jeśli kupisz z internetu tylko operacja bardziej niż prawdopodobne, będzie miał znacznie większe problemy ze znalezieniem kogoś do rozmowy, aby odebrać nawet najbardziej podstawowe pytanie. Myjki ciśnieniowe, które można kupić w większości magazynów domu poprawy nie są przeznaczone do pracy handlowej. Prawdopodobnie będziesz spędzać więcej czasu ustalenia niż płukanie jeśli pójdziesz tą drogą.

6. Upewnij się, że masz dobre galonów na minutę lub GPM. Dobra pompa będzie apelować około 4 do 5 galonów na minutę.

7. Upewnij się, że masz dobre ciśnienie lub PSI (funtów na cal kwadratowy) dobra Ocena PSI jest około 3500 PSI.

Nie wahaj się poprosić profesjonalną tam porady. Spójrz na to, co konkurencja używa zrobić tam pracy. Te kilka rzeczy Cię nie uratuje wiele wysiłku i żalu w dłuższej perspektywie.

John Davison

Pobierz Zrzeczenie Przed Umyć

Czy środki czyszczące umowy ponosi odpowiedzialności za szkody, za bocznicy? Lepiej w to uwierzyć, Bubba, chyba, że ​​dostać się na zwolnienie obrażeń. Jesteś profesjonalnym zamówienia czystsze. Jako takie można
Należy zdawać sobie sprawę z możliwości, które powoduje lub spowodować uszczerbek związany ciśnienia mycie dom. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby poinformować właściciela domu o potencjalnym ryzyku uszkodzenia. Jeśli nadal chcą masz ciśnienie mycia thier dom, poprosić o podpisanie zrzeczenia potwierdzające fakt. To powinno chronić od wszystkich problemów należy wszelkie uszkodzenia wystąpić podczas mycia mocy.

Jakie są szanse Dostępne w mocy do prania firmy?

Niektóre zastosowania domowe związane są tradycyjne źródła dochodów, takie jak mycie pokładu lub mycia ciśnieniowego zasilania konstrukcji zewnętrznej mieszkalnych. Istnieje wiele innych obszarów, jeżeli jednak mycie biznesu moc może ustanowić dynamicznych strumieni dochodów, takich jak samochodowe szczegółowo, markizy handlowych, rynny, entranceways i podjazdów.

Od mieszkalnych do zastosowań komercyjnych i przemysłowych, mycie pod ciśnieniem ma zaskakującą liczbę zastosowań i jego rosnąca popularność spowoduje jeszcze większe możliwości w zakresie działalności prania mocy.

Średnia Wytyczne Przemysł Oceniaj

Choć ceny mogą się różnić w zależności od regionu, oto kilka średnie dla przemysłu, który można wykorzystać do oszacowania ceny własnych usług.

Usługi mieszkaniowe
Domy
100 dolarów - 300 dolarów cena mieszkania
0,50 dolarów - 2,00 dolarów za liniowy pieszo.
0,10 dolarów - 0,20 dolarów za mkw. Ft.

Podjazdy i chodniki
75 dolarów - 200 dolarów cena mieszkania
0,08 dolarów - 0,15 dolarów za mkw. Dachy

Cedar wstrząsnąć Dachy - 0,60 dolarów - 0,90 dolarów za m².
Dachy Skład - 0,10 dolarów - 0,30 dolarów za m².

Mobile Homes

Pojedyncze Wide - 40 dolarów - 55 dolarów
Pokój Wide - 50 dolarów - 65 dolarów

Usługi komercyjne
Nowy budynek

Usuń z Nowego zaprawa Tagi Cegła - 0,18 dolarów - 0,30 dolarów za mkw. Ft.
Powierzchnia czyszczenia (różdżka rozpylać w dół) - 0,02 dolarów - 0,03 Sq. Ft.

Parkingi, chodniki & Drive-thrus

Banki / Restauracja Drive-czw - 8 dolarów - 30 dolarów za pas.
Parkingi, garaże, Podłogi - 0,03 dolarów - 0,20 dolarów za m².
Parkingi - 8 dolarów - 20 dolarów

Zakup myjki ciśnieniowej to dopiero początek

Poza oczywistymi myjek ciśnieniowych, oto kilka podstawowych elementów, które należy zacząć w biznesie.

* Ciężarówka lub van - (! Duh) Twój sprzęt ma się zatrzymać gdzieś. Nie sądziłem, że zamierzasz używać swojego babci Yugo, prawda?
* Wodne Węże - dobry gatunek węże wodne niskociśnieniowe (Dwuosobowy Duh!).
* Węże wysokociśnieniowe - 50 stóp należy zrobić, nawet z urządzenia przenośnego.
* Porady - 0 stopni, 15 stopni, 25 stopni, 40 stopni i chemiczna Tip.
* Turbo Dysza - Musisz to jedno za czyszczenie betonu, po prostu nie używać go na drewnie.
* Do czyszczenia powierzchni - Dostępny w kilku rozmiarach i kilku stylów.
* X-Jet - To jest jeden element, trzeba mieć. Nie można zrobić domy lub inne budynki bez niego.
* Chemikalia i mydła - Co to są środki chemiczne do czyszczenia określa, co należy użyć, ale jest wiele wspaniałych rzeczy na rynku. Do standardowych usług mieszkaniowych trzy sprzątaczki należy mieć pod ręką są dom do mycia, czyszczenia rynien i betonu czystsze. Praca jak nowe porządki budowlanej, handlowej renowacji budynków, usuwanie graffiti i uzupełnień pokładu będą każdego wymagają specjalistycznych substancji chemicznych, które są omówione szczegółowo na stronie internetowej (adres).

Nie wodnisty O ciśnienie mycia Ceny

Podczas rozmowy z potencjalnym klientem na temat kosztów, nie jest wodnisty. Chcesz się spotkać jako pro, a nie shmo. Więc być specyficzne i jak unsquishy o swoich stóp, jak można być.

Spowoduje to, że potencjalny klient czuje się pewniej w was jako profesjonalista. Nie dać wrażenie, że robicie to się jak iść, mówiąc takie rzeczy jak: "Uh, Jak x dźwięk?

Zamiast być konkretna: Powiedz: "dla podstawowej domu pranie obciążamy X metr kwadratowy", więc dom twój rozmiar będzie X "Oczywiście, w razie potrzeby, zawsze można dostosować za metr kwadratowy stopy stopy.

I brudne: Kanalizacja Jetters

Jak to się mówi, odchodów występuje, i kiedy to robi, to musi być przepłukany. To miejsce, gdzie spryskiwaczy mocy jetters kanalizacyjne przyjść. Zazwyczaj produkują one presję, od 2500 do 4000 PSI PSI, z przepływem wody wysokiej znamionowej w celu wypłukania resztek wszystkich rodzajów. Ich zdolności wysokiej wzdłużne są tylko to, co lekarz kazał do wyciągania węża Jetting długich dystansach. Wszystkie dysze są wiercone w oparciu o niestandardowe przepływu i ciśnienia specyfikacji pompy do zrobienia zadanie czyszczenia na najwyższym poziomie. Te potężne jetters spustowe są idealne do zasilania za pomocą myjki szumowiny w usuwaniu pozostałości mydła, tłuszczu, włosów i żywności zatorów w kanalizacji, jak również utrzymania i czyszczenia linii przewóz produktów. Są one również doskonałym do cięcia korzeni, usuwania osadów mineralnych i korozji, rury przemysłowe i czyszczenie rur. Ponieważ są przenośne i łatwe w obsłudze, te podkładki mocy są doskonałym wyborem dla zaplanowanych czyszczenia drenażu jako część programu konserwacji prewencyjnej.

Cennik oferty pracy Mycie ciśnieniowe poprawnie

Najczęstszą błędem nowych właścicieli firm jest underprice miejsc pracy w celu uzyskania pierwszych klientów. To nie tylko zaszkodzi konkurencji, ale powróci do was prześladować.

Jest prawdopodobne, że w biznesie mycia ciśnienie będzie polegać na powtórnych zakupów duży procent swojego dochodu. Kiedy już underpriced pracę dla klienta, będą oczekiwać tego samego poziomu cen dla wszystkich przyszłych zadań. Pozwoli to zmniejszyć marże i przedłużyć okres czasu, aby wyjść na swoje.

W dłuższej perspektywie, jeśli nie prawidłowo wycenić swoich miejsc pracy nie będzie w stanie utrzymać swoje utrzymanie i koszty wymiany sprzętu i jakość swoich usług będzie cierpieć, a także swoją reputację.

Dualing lance

Po pierwsze, nie musisz się wstydzić, jeśli musisz użyć podwójną lancą. Zdarza się do najlepszych profesjonalistów myjki ciśnieniowej, gdy mają do przełączania się pomiędzy dwoma typami dysz. Na przykład, jedna dysza może być 15 kąt stopni, a inne dysze mydła. Prawdopodobnie istnieje wiele kombinacji, jak istnieją aplikacje. Podwójna lanca wyposażona w zawór rollover, że sprawia, że ​​łatwo przełączać się między dwoma dyszami. Zwolnij spust i przechylić pistoletu w kierunku pożądanego dyszy. Kiedy słyszysz rur zmian piłka, jesteś gotowy, aby pociągnąć za spust. Niektóre podwójne lance mają pokrętło regulacji ciśnienia, dzięki czemu można regulować ciśnienie w razie potrzeby. Jest podwójnemu lancy, która nie ma zaworu pomiędzy dwoma lanc. To urządzenie odpala zarówno dysz jednocześnie, że tak powiem, i czyści szerszą ścieżkę umożliwiając pełny przepływ przez obie rury jednocześnie.

Wybór i obsługa Węże myjka ciśnieniowa

Nie ma wątpliwości, wąż pokorny jest kluczem do działania ciśnienia mycia. Jeśli masz węża uszkodzoną, będziesz mieć problemy dbanie o biznesie. Możesz zaoszczędzić sobie wielu kłopotów, wybierając odpowiedni przewód, znając ograniczenia swojej podkładki, a poświęcenie czasu, aby ją utrzymać. Wystarczy wykonać te guidleines zdrowego rozsądku.

* Wybierz wąż, który działa w zakresie temperatur od myjki ciśnieniowej. Jeśli wąż biegnie wodą, która jest zbyt gorąco, rdzeń wąż może stać się kruche i crack.

* To samo odnosi się do ścian zewnętrznych. Wąż nigdy nie powinny być przeciągane na gorącej powierzchni lub wolno kłaść na powierzchni, która jest ponad jego ocenie temperatury.

* W przypadku czyszczenia przez wstrzyknięcie chemicznej, używać węża odporne na środki chemiczne.

* Wybierz odpowiednią długość węża i pozwalają na "skrócenie impulsów" lub wystarczającego luzu, aby pomieścić zmianę długości przewodu podczas pracy przy pełnym ciśnieniu.

* Jeśli więcej niż jeden sprzęgła wąż, za strażników wiosna chronić przewód przed pękaniem, gdzie sprzęgło i wyginanie może osłabić wąż.

* Przestrzegać zaleceń producenta dotyczących doboru węża, a nie zastępować węża, który jest przeznaczony do innych celów.

* Upewnij się, oględziny węża, sprawdzając na całej długości na otarcia, skaleczenia i uszkodzenia, które mogą być spowodowane niewłaściwym przechowywaniem, pogorszenie chemicznej lub ekspozycji ekstremalnych temperatur. Zwróć szczególną uwagę na połączeniu stawów lub szkody od załamań.

* Jeśli kontrola wykaże żadnych uszkodzeń, wymiany węża jest najpewniejszym sposobem na uniknięcie potencjalnej awarii i zranienia. Zniszcz zużyte lub uszkodzone przewody, więc nie będzie używany przez pomyłkę.

* Węże odpływowe po każdym użyciu przepłukać i węże, które zostały użyte do czyszczenia chemicznego dokładnie.

* Węże wiatrowe starannie i luźno. Nieostrożne lub ciasne nawijanie przewodów może powodować załamań lub płaskie plamy.

* Pozostaw gwoździe i haki, kołki do zadań innych niż wiszące wąż. Zawsze przechowywać wąż na bębnie, aby uniknąć skaleczenia lub płaskie plamy.

* Unikaj przechowywania węży w temperaturach poniżej zera. Aby uniknąć ewentualnych pęknięć lub pęknięcie, zawsze niech rozgrzać wąż zimny przed użyciem.

Myjki ciśnieniowe są przeznaczone do pracy w szczególnych nacisków. Używać węża, który ma ocenę powyżej maksymalnego ciśnienia roboczego pralki. Nigdy nie zastępują kontroli bezpieczeństwa na myjki ciśnieniowej. Zastępowanie przepływu, temperatury, próżni lub ciśnienia przełączniki mogą być niebezpieczne. Po wytycznych producenta i zwracając szczególną uwagę na właściwe warunki przechowywania i konserwacji pozwoli rozpocząć kolejne zadanie mycia ciśnienia, bez obawy przed "ladne".

Elementy, które należy rozważyć przy Rozpoczęcie Mycie ciśnieniowe Biznes

Najprościej przed skokiem do nowego przedsięwzięcia jest przeprowadzenie jak najwięcej badań, jak możesz. Porozmawiaj z innymi ludźmi w branży mycia ciśnienia, dostawców i potencjalnych klientów w celu określenia rynku i to, co w nim pozycja będzie.

Ocenić rodzaj aplikacji, które jest popyt i jaki rodzaj usług będzie w stanie zaoferować. Oceny kosztów urządzenia potrzebne. Upewnij się, że zakup prawa myjki, środki czyszczące i narzędzia do prac podejmowanych w.

Na poziomie uruchamiania, to mogą mieć na sobie wiele kapelusze w tym samym czasie. Zarządzanie mycia biznesu ciśnienie będzie wymagać od Ciebie szeroki zestaw umiejętności, w tym marketingu, sprzedaży, prowadzenie dokumentacji, doboru sprzętu, stosunków pracowniczych i wyceny projektów. To wymaga wiele poświęcenia i czasu.

Jeśli masz rodzinę, upewnij się, że wszyscy na pokładzie i rozumie wymagania, że ​​jesteś o twarz i że mają one swoją wizję dostatniej przyszłości. Im więcej wiesz, zanim zaczniesz lepsze szanse na przetrwanie pierwszych lat przetargowych nowego biznesu.