grsail.com

Mybestfit: idealny rozmiar, nie próbując się

Szukasz ubranie, które jest idealnym rozwiązaniem może być dość wstrząsające miejsc jak pop do i szatni jak królika z otworu, a kiedy się, stojak mózgu do decydowania, co jest w was teraz naprawdę ci odpowiada. Z jednej strony może być porywające ale drugi może być bardzo pocą obiekt too. Dlatego niektóre z najlepszych mózgów są rozwiązania problemu pomoc w trudnym procesie dokonywania właściwych wyborów.

Mybestfit: idealny rozmiar, nie próbując się

Ostatni z nich w tej dziedzinie jest gadżet nazwany mybestfit (sama nazwa, aby rozwiać wszelkie wątpliwości). To coś w rodzaju budki z skanera całego ciała, które nie używają lasera w przypadku martwisz się o to wpływ na zdrowie; Sztuką jest zrobić z "różdżki" tablicy pionowej prawie 200 anten pracujących na falach radiowych. To zajmuje im maksymalnie 20 sekund, aby stworzyć model 3D ciała rysunku na bazy ponad 200 tysięcy punktów. Informacje z modelu idzie do ukształtowania "mybestfit Shopping Guide", który zawiera wytyczne dotyczące odpowiednich rozmiarach dla wielu popularnych marek takich jak Gap, Levi-tych, lub Eddie Bauer. W ten sposób mają być kierowane bezpośrednio do elementów, które twój rozmiar pozostawiając dla Ciebie tylko kwestia stylu.

Na stronie internetowej firmy wspomina zainstalowany w Pensylwanii tylko jedno stoisko mybestfit, więc będziemy słyszeć więcej od ponad tamten o tym, ile to naprawdę pomaga.