grsail.com

Muscle Building: Krokomierze Porady

Jak z niego korzystać

Krokomierz jest małe, niedrogie urządzenie, które klipy na swojej talii i liczy liczbę kroków i odległości można podjąć w ciągu dnia. Użyj go, aby zmierzyć się z poprawy. Jeśli cheeck go w godzinach popołudniowych i znaleźć całkowity niski, może być motywowane wyjść i iść milę lub dwie. Krokomierze są dość dokładne. Nie ma nikogo, najlepiej krokomierz dla wszystkich, więc wybrać się cechami i stylu.

Stopnie lub odległość?

Krokomierze można ustawić daje liczbę kroków podczas wykonywania lub odległości można podróżować, czasem obydwa. Błąd pomiaru odległości jest to, że trzeba zmierzyć kroku lelngth, który może być trochę trudne. Sposobem na to jest, aby nosić krokomierz do utworu ćwierć mili i chodzić utwór na środku pasa. Sprawdź swoje kroki, pomnożyć przez 4, a będziesz miał liczbę kroków, które równa się mile dla ciebie.

Krokomierze w Promocji Zdrowia

Krokomierze mogą być stosowane w promocji zdrowia. Jest łatwy w użyciu krokomierz do pomiaru postępów w krokach lub odległości pokonywanej, co jest związane z kontrolą masy ciała i innych działań związanych ze zdrowiem. Większość ludzi korzysta z wykorzystaniem krokomierze, więc zgodności jest wysoka. Jeśli pracujesz na promocji zdrowia dla firmy lub organizacji społecznej, można kupić krokomierze i rozpoczęcie masowych programu.

Co Krokomierze są dobre dla

Możesz użyć krokomierz dla obu spaceru lub jazdy, ale pamiętaj wziąć mniej kroków uruchomione podobną odległość. To właśnie z powodu dłuższego kroku. Być może najlepiej wykorzystać licznik kroków na spacery i funkcji odległości dla uruchomiony. Licznik będzie zarejestrować się na niektórych maszynach, takich jak silniki krokowe schodowych lub pionowych rowerach, ale te, posiadają własne ekrany. Kroki podjęte nie odzwierciedlają ilość pracy w podnoszeniu ciężarów lub ogrodnictwie, więc daj sobie kredyt dla tych rodzajów ćwiczeń, nawet jeśli nie spełniają swój cel krok ten dzień.

10000 Kroki

Benchmark czasem wykorzystywane do osiągnięcia ogólnego stanu zdrowia i fitness bierze 10.000 kroków dziennie. Obejmuje to chodzenie do fitness, a także robi porządki, chodzenie do sklepu, itd. Aby ocenić postępy w tym kierunku, trzeba krokomierz. Krokomierze można ustawić liczyć nuumber z kroki podjąć, a często dstance podróży, jak również. Lewy, prawy jest 2 kroki. Średnio 10.000 kroków jest około 5 kilometrów.