grsail.com

Możesz schudnąć Jedzenie jeden posiłek dziennie?

Możesz schudnąć Jedzenie jeden posiłek dziennie?


Gdy próbuje schudnąć, to jest inteligentny, aby skupić się na całej diety zamiast planuje schudnąć jeden posiłek dziennie. To nie jest zdrowy wybór, aby jeść tylko raz dziennie. Pomimo jak kuszące byłoby spróbować spożywać tylko jeden posiłek dziennie, jeśli nie, masz zamiar skończyć pozbawienia ciała niezbędnych witamin i minerałów potrzebnych do wykonywania codziennych zadań.

Skoncentruj się na jeden posiłek w czasie

W poniedziałek i niedziele, może być dość przytłaczający zadanie pracować plan menu na cały tydzień, aby osiągnąć utratę masy ciała. Mądrzejszy opcja jest skupić się na jeden posiłek w czasie. Rozważenie możliwości żywności, które mają do tego konkretnego posiłku, i dokonywać wyborów odpowiednio. W ten sposób, opcje są otwarte i można poczuć się trochę bardziej w kontroli diety dla kolejnych posiłków.

Podstawowa strategia Dieta

Zamiast struganie schudnąć jeden posiłek dziennie, stworzyć zdrowe strategii diety.

Przede wszystkim, jest to dobry pomysł, aby ustalić, co powinno być idealna waga. Użyj idealna waga Kalkulator określić, co zdrowe wagi, na podstawie wzrostu i ramy nadwozia. Po ustaleniu tego, określić docelową wagę ciała. Może to być 10 funtów od miejsca gdzie są teraz, aby osiągnąć idealną wagę, lub 25 funtów mniej w wadze docelowej (w kierunku do idealnej wagi).

Po drugie, ustalić pewne cele diety. To nie może być tylko, że szukasz do spadku kilka kilogramów, ale może być również zamierza tonu w górę, też. Ponadto, utrzymanie masy ciała może być celem dla diety. Być może, jesteś także chcąc utrzymać zdrowszego stylu życia i zmniejszenie poziomu cholesterolu. Bardzo dokładnie określić, co chcesz osiągnąć i ustalić pewne mierzalne cele.

Po trzecie, kształcić się. Określ, jaki rodzaj diety będzie dla Ciebie najlepszy. Może trzeba po prostu dowiedzieć się, co zdrowa dieta jest. Być może trzeba skupić się na wielkości porcji, co staje się coraz bardziej świadomi tego, co i ile jesz. Może to nie jest kwestia tego, co jesz, ale to, co się pije. To jest zawsze mądry, żeby wyciąć słodkich napojów, takich jak soda lub wysokiej cukru napojów owocowych, gdy próbuje schudnąć. Inną rzeczą, aby spojrzeć na to, co jesz między posiłkami. Te nieszkodliwe połowie popołudniowe przekąski naprawdę zrobić więcej szkody, niż mogłoby się wydawać. Zacznij dziennik żywności, aby kształcić się na temat swoich nawyków żywieniowych. To pomoże Ci skoncentrować swój plan nieco bardziej strategicznie.

Wreszcie, znaleźć wsparcie dla siebie. Online, istnieje wiele grup wsparcia dostępne. Można znaleźć kilka na eDiets.com, największego stronie Loser lub MSN. Dodatkowo istnieją specyficzne fora skierowane specjalnie do mężczyzn. Na przykład, Faceci w sejmie jest forum na stronie internetowej Weight Watchers, która odpowiada na obawy, problemy i dyskusje dla mężczyzn. To wyjątkowa grupa wsparcia, która umożliwia ludzie wczuć się sobie w walce, aby schudnąć. Jeśli wsparcie online nie będą pracować dla Ciebie, porozmawiać z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami na temat wysiłków. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie są bardzo pomocne.

Schudnąć jeden posiłek dziennie nie będzie działać

Po prostu jeść jeden posiłek dziennie, jesteś oszukiwanie się z diety, że będziesz w stanie utrzymać na dłuższą metę. Najprościej jest do zdrowych nawyków żywieniowych, zaczynają plan ćwiczeń i przejście tego do życia.

Twój organizm potrzebuje regularnego zaopatrzenie mieć energię do wykonywania cię przez cały dzień. Bez odpowiednich zwiększa energii po drodze, będzie doświadczenie senność, słaby myślenia i, oczywiście, napady głodu. To nie jest plan, który ma dać Ci wyniki szukasz.