grsail.com

Możesz poprawić swoje życie seksualne z jogi!

Jedną z niesamowitych korzyści z jogi jest jej moc, aby przekształcić swoje życie seksualne! Joga pozwala ludziom, aby skontaktować się z ich ciał i ich seksualności na głębszym poziomie.

Joga może poprawić swoje życie seksualne na dwóch poziomach: psychicznym i fizycznym. Przeciwdziała stres, zmęczenie i słabe obraz siebie, z których wszystkie mogą tłumić swoje libido. Będziesz także korzystać z zwiększenie sprawności fizycznej, w szczególności wytrzymałość, elastyczność i kontrolę mięśni.

Oprócz ćwiczeń fizycznych, że joga zapewnia, puszczając myślący umysł skupiając się na oddechu i ciała jest absolutnie podstawowym. Wyobraź sobie, jak można poprawić seksualności.

1. Puszczając myślącego umysłu, skupiając się na oddechu i ciała jest absolutnie podstawowym. Wyobraź sobie, jak można poprawić seksualności. Niektórzy ludzie uważają, że jest prawie niemożliwe, aby puścić stałej harówki umysłu, nawet w łóżku.

2. Energia - Gdy ciało jest w dobrej formie fizycznej, mięśnie są rozluźnione, umysł jest skupiony i spokojny, a oddech płynie równomiernie, organizm ma więcej miejsca i jest w związku z tym ma więcej energii. Joga pomaga odmłodzić i ożywienie, przygotowanie ciała do płci tak bardzo dowolnie.

3. Coraz lepsze orgazmy - Jedną z podstaw jogi jest do skurczu mięśni dna miednicy w czasie praktyki. Silne mięśnie dna miednicy oznacza większy potencjał trwalszy, silniejsze orgazmy, takie jak Konasana Upavista lub szeroko nogami straddle stanowią - wzrost przepływu krwi do miednicy. Mięśnie, które działają poprzez miednicy są chronicznie zwężone. Innym istotnym aspektem jogi polega partnerstwo i sporządzania mięśnie dna miednicy (znane w sanskrycie jako mula bandha lub zamkiem root), który wzmacnia mięśnie, które odgrywają ważną rolę w orgazmie.

4. Pewność siebie, Kiedy ludzie nie są pewni swoich ciał, są mniej prawdopodobne, aby naprawdę cieszyć się ich seksualności, ponieważ skupiają się na tym, co uważają za niedociągnięcia. Joga pozwala osoba spokojnie odejść z negatywnych myśli na temat wyglądu fizycznego poprzez regularnych rutynowych jogi / medytacji.

5. sprawność fizyczna - tony jogi mięśnie, poprawia wytrzymałość, zwiększa elastyczność i przygotowuje ciało do seksualności.

6. Odkrycie nowych pozycji - Wraz ze wzrostem świadomości ciała, co organizm jest w stanie za pomocą ciekawych pozycjach jogi, jogini są bardziej prawdopodobne, aby być gotowym na przygody i pewnie w odkrywaniu nowych i ciekawych pozycji seksualnych.

Autor, Nicole Davis
Poweryourhealth.info