grsail.com

Możesz Fit Full Materac Rozmiar w Minivan?

Możesz Fit Full Materac Rozmiar w Minivan?


Czy niedawno zakupione nowe łóżko dla dziecka lub jesteś pomagając dziecko kolegium przenieść z dala od domu, ciągnąc się w pełnowymiarowy materac w swoim minivan można zaoszczędzić koszt i kłopotów z wynajmu wózka. Chociaż wielkość materaca może nie zmieścić się w wszystkie modele minivan, istnieje kilka, które mogą pomieścić ładunek o tej wielkości.

Minivany, który może pomieścić pełnowymiarowy materac

Według Rady lepiej spać, materac pełnowymiarowy mierzy 75 cali długości i 53 cali szerokości. Większość materace posiadają pewną elastycznego czasu pracy, co pozwala na ich lekko zgiąć by zmieścić się w wąskim obszarze. Jest to ważne, ponieważ wiele minivany mają 48 cm lub mniej przestrzeni ładunkowej między nadkolami.

Następujące modele minivan może pomieścić pełnowymiarowy materac:

Toyota Sienna

W zależności od typu modelu i roku, Toyota Sienna może ciągnąć się w pełnowymiarowy materac po usunięciu tylnych rzędów siedzeń. Być może trzeba będzie zginać materac lekko, aby to pasuje, ale to nie powinno być problemu.

Chrysler Town & Country

Jeśli masz "Stow 'n Go" siedzenia, można po prostu złożyć siedzenia swojego minivana i umieścić materac. Zmieści wzdłużnie, ale być może trzeba będzie lekko zgiąć ją lub kąt to, aby pomieścić szerokość. Jeśli nie masz "Stow 'n Go" siedzenia można wyjąć siedzenia.

Dodge Grand Caravan

Dodge Grand Caravan powinien być w stanie ciągnąć materac, ale być może trzeba złożyć materac trochę tak, by pasował. Musisz usunąć lub złożyć siedzenia.

Honda Odyssey

Po wyjęciu tylnych siedzeń można zamontować w pełnowymiarowy materac w Odysei. Niektórzy właściciele zgłosić także montażu sprężynowe, jak również.

Nissan Quest

Nissan Quest jest wystarczająco duża, aby pomieścić w pełnowymiarowy materac. Aby dopasować materac w minivan, trzeba będzie usunąć miejsc.

W razie wątpliwości, Działanie

Przed wyjęciem foteli z Twojego vana i ciągnąć materac się go załadować, należy zmierzyć się sam. Rozmiary Minivan zmieniły się w ciągu roku, dlatego tak ważne jest, aby sprawdzić swój samochód. Jest duża szansa, że ​​będziesz w stanie oszczędzić sobie bólu głowy wynajmu lub wypożyczenie pick-up, aby przenieść swój materac.