grsail.com

Monterey

Monterey
Pobyt w Presidio podczas cieszyć Monterey.

Monterey jest aktywna baza wojskowa w mieście Monterey, w Kalifornii. Baza ma ciekawą historię. Powstała jako hiszpański fort powrotem w 1770 roku Meksyk przejęli go w 1822 roku, kiedy naród stał mocy orzeczenia w Kalifornii. US dowódca John Drake Sloat, przejął w 1846 roku fort, w środku wojny amerykańsko-meksykańskiej. Został nazwany Fort Mervine.

Od tego czasu, to było w mocy w Stanach Zjednoczonych. US Army używane fort w inscenizacji ziemią podczas II wojny światowej, żołnierze mieszkaniowe przygotowanie do wdrożenia do Japonii. To stało się domem Służby Wywiadu Wojskowego Language School w tym okresie, i nadal mieści podobną szkołę dzisiaj.

Wizyta w Monterey

Presidio nie jest wiele atrakcji turystycznych. W rzeczywistości, większość cywilów nie są dozwolone na podstawie. Jeśli nie masz Departament Obrony lub Wojskowej ID, trzeba mieć kogoś, kto sponsoruje cię i towarzyszyć Ci podczas wizyty.

Baza jest popularnym miejscem dla rodzin wojskowych podczas pobytu, które odwiedzają Monterey, Carmel przez morza i innych okolicznych miejscowości. Istnieją ścisłe zasady co do tego, kto jest uprawniony do złożenia u podstawy. Muszą być aktywne wojskowych, rezerwista, emerytów i członków rodzin tych osób. Możesz zobaczyć pełne wymagania w Internecie.

Jeśli okaże się, że można zatrzymać się w Monterey, masz kilka opcji kwatery do wyboru. Należą do nich:

  • Pokoje jednoosobowe
  • Jedna sypialnia apartamenty
  • Dwie sypialnie w suicie
  • Dwie sypialnie dwupoziomowe
  • Trzy domy sypialnia

Niektóre wyposażone są w kuchniach, co pozwala na przygotowanie własnych posiłków. Każdy z nich komplementarny śniadanie kontynentalne, bezprzewodowy Internet, bezpłatną pralnię i usługę sprzątania. Ceny pokoi w Presidio są znacznie bardziej przystępne niż w większości innych opcji zakwaterowania w okolicy. Wszystkie pokoje i apartamenty są nonsmoking.

Lodgers zapraszamy do skorzystania z Centrum Rekreacji Outdoor. Nie można dostać bilety wstępu po obniżonej cenie, wypożyczyć sprzęt jak rowery i kajaki, organizuje podróże samochodem i więcej. Można także zakupić sprzęt narciarski, deski snowboardowe, przekładniowe i plecakiem pamiątki okolicy.

Kwatery Rezerwacja

Uprawnieni podróżnych zapraszamy do zarezerwować wszystkie pokoje oprócz domów trzech sypialni z góry. Ludzie na oficjalnej działalności wojskowej przysługuje prawo do korzystania z tych domów, ale gdyby stało się puste, podróżujący rekreacyjne Można poprosić o aktualizację po przyjeździe. Nieoficjalne podróżujący mogą tylko zarezerwować maksymalnie siedem dni wcześniej w okresie od maja do sierpnia, z wniesienia otwartej przestrzeni dostępnej na tylko podstawie. Aby dokonać rezerwacji lub uzyskać więcej informacji, zainteresowane strony proszone są, aby zadzwonić (831) 645-1199 lub złożenia formularza kontaktowego online.

Dojazd do Presidio

Monterey znajduje się między Lighthouse Avenue i Holman autostrady. Zajmuje kilka mil kwadratowych, kończą się w Monterey Bay, w północno-wschodnim narożniku. Ponieważ baza jest dość duża, to jest dobry pomysł, aby zapytać o drogę do konkretnego budynku jesteś w podczas rozmowy, aby dokonać rezerwacji. Autostrada jest najbliżej Highway 1, znany również jako Cabrillo Highway. Najbliższe lotnisko znajduje się w Monterey z lotniska, które jest około trzech mil na wschód od bazy.

Presidio znajduje się w pobliżu wielu atrakcji, w tym słynnego akwarium, do rezerwatu botanicznego Morse'a SFB i hiszpański Bay Resort Golf Course. Jeśli nie jesteś pobytu w Presidio istnieje kilka innych opcji zakwaterowania w okolicy.