grsail.com

Modern Dance Steps

Modern Dance Steps

Nowoczesne kroków tańca może być trudne wybór dla klasycznie wyszkolonych tancerz, ale bez względu na pochodzenie szkolenia, nauka ich może być cudownie zróżnicowane doświadczenie.

Krótka historia Schodów Tańca Współczesnego

Modern dance został opracowany przez słynny już pionierów Martha Graham, Paul Taylor i Isadora Duncan, by wymienić tylko kilka. Te klasycznie wyszkoleni tancerze wszystkie mają te same uczucia, że ​​taniec może być bardzo zadowoleni z poza sfery sztywnej baletu. Modern dance został stworzony, aby pokazać emocje i bardziej "ludzką" stronę do sztuki, uderzający kontrast z surowymi zasadami i wytycznymi baletu, który był najbardziej popularny styl tańca w Ameryce w tym czasie.

Nowoczesne kroków tanecznych nadal się rozwijać z każdym tancerz, który zainspirował wystarczy, aby stworzyć i styl wzrośnie tylko o przyszłych pokoleniach.

Modern Dance Steps

Jeśli wziąć lekcje tańca nowoczesnego, technika dowiedzieć się będzie różnić się w zależności od preferencji nauczyciela. Ponieważ jest to gatunek emocje takie napędzane tańca, studenci są w stanie uczyć się wielkie odmian rzemiosła studiując w różnych instruktorów. Jednak istnieją pewne ruchy i choreografii, które są jednolite w studiach, a te nowoczesne środki można łatwo opanować.

Zwijanie się w dół iw górę

Począwszy od jazzu pierwszej pozycji (stopy równolegle przodu stoi), z rękami na twojej stronie i wzrok koncentruje się w dół, zwijają kręgosłupa nad powoli, uważając, aby nie zapaść się w pasie. Kiedy jesteś w połowie drogi w dół do podłogi, ugnij kolana i nadal "zwinięcie". Instruktor może powiedzieć, zwijają się jeden kręgi na raz, a potem kolejno "odrastają w górę," dzięki jednej części kręgosłupa w czasie.

Huśtawki nóg

Stojąc ponownie równolegle pierwsze, połóż ręce na drugim miejscu. Przesuwając prawą nogę przodu z zaostrzoną palca powinno następnie szczoteczkę pierwszego położenia, a następnie przez tył, lekko zgięcia kolana. Jest to często stosowane jako ruch przejściowy kombinacji choreografii.

Mieszkanie Powrót

Brzmi to dość proste, ale wykonana prawidłowo płaskim powrotem zajmuje odrębną kwotę dyscypliny i elastyczności. Po stępieniu, utrzymując kręgosłup możliwie prosto, unieś ramiona w wysokiej piątej z dłońmi skierowanymi do wewnątrz. Podnieś tułów z powrotem, jednocześnie z ramion jak jednym płynnym ruchem. Ten krok jest wspaniała wystawa łaski i kontroli ciała, prawie pochodzi od jego przodków baletu.

Tendu

Z tendus punkty stopy do przodu i do tyłu w równolegle pierwszy. Następnie można powtórzyć pozycję na bok i do tyłu, na przemian w rytmie. Dzieje się tak powszechnie wykonywania podłóg, ale mogą być również stosowane w procedurach.

Chasse

Chasse jest prosty skok znaleźć często w tańcu nowoczesnym. Stojąc z ciężarem na jednej nodze, można przesunąć ciężar, podczas gdy w postawie Plie, a następnie skoczyć tak obie stopy są pionowe razem w powietrzu. Możesz podróżować po pokoju z tego ruchu, i dodać wysokość i spin bardziej zaawansowanej wygląd.

No Boundaries

Wspólna zasada jest taka, że ​​wszystkie nowoczesne kroki taneczne są zasadniczo pochodną czegoś innego. Czy to balet klasyczny i drzewa za oknem na wyjątkowo wietrzny dzień, nowoczesne tancerzy znaleźć źródła choreograficzne w każdym ruchu są świadkami w życiu, a zdolność ta jest oszałamiający.

Jeśli prowadzą tańca nowoczesnego albo jako karierze lub hobby, nie bój się do tworzenia kroki taneczne z powietrza, a wyniki mogą być niczym innym jak niesamowite i zdecydowanie satysfakcjonujące.