grsail.com

Mity spożywcze zdemaskowana: jeśli jeść po 8 wieczorem zyskasz Waga

Wiele osób ogląda swoje dane unikają jedzenia późnym wieczorem, ponieważ zakładają, spowodowałyby ich do przybierania na wadze. Ale prawda jest taka, jedzenie o każdej porze dnia powoduje, że ciało, aby uzyskać taką samą ilość masy. Liczy się to, ile jeść i ile kalorii można spalić w ciągu dnia.

Kalorii i Weight Gain

Wszystkie produkty wykonane są z kalorii, które są niezbędnym elementem dla organizmu do normalnego funkcjonowania. Pomyśl kalorii w swojej bodyâ € ™ s paliwa. Jesz napędzać twoje ciało, aby pomóc Ci przez cały dzień. Jeśli spożywanych pokarmów zawiera więcej kalorii niż organizm potrzebuje, to nadmiar jest przekształcany w tłuszcz, który twoje ciało magazynuje do wykorzystania później. Na każde 3500 dodatkowych kalorii można konsumować, twój organizm produkuje 1 funt tłuszczu.

Late Night Przekąski i Weight Gain

Podczas jedzenia po 8 pm wonâ € ™ t zwiększyć ilość masy youa wzmocnienia € ™ ll, nadal istnieją pewne zagrożenia dla późno w nocy przekąski. Problem jest prosty: jeśli youâ € ™ re zmęczony, youâ € ™ re bardziej prawdopodobne do przejadania się. Aby zrekompensować zmęczenia, twój mózg powie, aby jeść więcej i może chwycić niezdrowe, kalorie przekąski. To dlatego możesz wpaść w kłopoty, kiedy jeść późno w nocy. Ita € ™ s nie dlatego, że organizm zyskuje na wadze więcej, ita € ™ s, ponieważ jedzą źle żywności. Zamiast chwytając paczkę chipsów, należy chwycić owoc lub warzywo. Najlepsze opcje są zdrowe, pokarmy bogate w błonnik, które zaspokoją głód bez opakowania dużo kalorii.

Jedzenie w Poranka

Podczas jedzenia po 8 pm jest w porządku, należy jeszcze należy jeść w ciągu dnia, zwłaszcza w godzinach porannych. Pomijanie posiłków zwykle prowadzi do przejadania się później w ciągu dnia. Jeśli pominąć posiłki i stają się bardzo głodny, ita € ™ ll być trudne, aby określić, kiedy youâ € ™ re pełna, kiedy rzeczywiście jem. To dlatego jedzenie zdrowe, spełniającej śniadanie jest szczególnie ważne, zwłaszcza jeśli chcesz schudnąć. Śniadanie pomaga rozruszać swój mózg, który poprawi wydajność umysłową i koncentrację. Youâ € ™ ll być mniej prawdopodobne do przejadania się, jeśli twój mózg funkcjonuje dobrze.

Przekąski i Weight Gain

Jeść małe posiłki lub przekąski, jest to świetny sposób, aby kontrolować głód i schudnąć. Jeśli pominąć posiłki i jeść jeden duży obiad późno, prawdopodobnie do przejadania się. Przez przekąski w ciągu dnia, youâ € ™ ll prawdopodobnie w końcu jeść mniej, niż trzeba inaczej. To może dziwić, ale najlepszym sposobem, aby uniknąć przejadania się jest jeść małe porcje rzadziej.

Ile waga zysk zależy wyłącznie od tego, ile kalorii można podjąć i ile kalorii można spalić. Nie robi to € ™ t sprawę, jeśli spożywać kalorii po 8 pm Czy zużywają kalorii na 8 rano lub 8 pm, twoje ciało będzie reagować w ten sam sposób.