grsail.com

Mit zdemaskowana: późna odżywianie nie powoduje przyrostu masy ciała

Czy kiedykolwiek słyszał, że nie należy jeść przeszłości pewnej porze dnia lub będzie przybierać na wadze? Gdzieś po drodze nam powiedziano, że nie należy jeść po 7 pm lub pakujemy na funtów. Jest to błędne przekonanie. Nasz organizm potrzebuje paliwa stale, nie tylko, gdy jesteśmy na jawie. Kiedy śpimy, nasze ciała są spalanie kalorii krążyć krew, pomagających w funkcjonowaniu płuc, i wzmagać nasze mózgi.

Badania pokazują, konsekwentnie, że nie ma jedzenia nocnego rzeczywiście powodować zwiększenie masy ciała, jeśli pobyt w ramach codziennych potrzeb kalorycznych organizmu. British Medical Journal niedawno umieścić mit do odpoczynku w artykule, w którym na temat odżywiania nocnej i przyrost masy ciała przeglądowi wyników różnych badań. Po pobycie w wielu badaniach klinicznych na całym świecie, stwierdzono, że nie ma związku między jedzeniem w nocy i przyrostu masy ciała. Amerykańskie Towarzystwo Dietetyczne zgadza i podkreśla, że ​​nie jest to czas, ale kwota jest zjadany, które mogą powodować zwiększenie masy ciała. Faktem jest, że twoje ciało będzie przechowywać żadnych dodatkowych kalorii w postaci tłuszczu, jeśli wziąć więcej kalorii niż spalamy w ciągu dnia, niezależnie od pory dnia, w których można konsumować te nadmiar kalorii.

W przypadku, gdy niektórzy ludzie wpadają w kłopoty z jedzenia późno w nocy jest jakby objadania się i wziąć więcej kalorii niż potrzebują w ciągu dnia. To często się dzieje, kiedy ograniczenie ich spożycie zbyt ciągu dnia. Jeśli okaże się, że jesteś głodny jak wilk w nocy, prawdopodobnie nie są wystarczająco dużo kalorii w ciągu dnia. To dlatego poważnie ograniczające, skrajnie diety niskokaloryczne rykoszetem - są one zbyt trudne do utrzymania długoterminowych i ostatecznie są niezdrowe, ponieważ przynoszą one swój metabolizm do zadyszki. Najlepiej jest jeść posiłki porcji sterowane konsekwentnie przez cały dzień, nigdy nie będzie więcej niż 3-4 godzin bez jedzenia. Spróbuj spożywanie 4-5 mniejszych posiłków w ciągu dnia zamiast trzech dużych posiłków. To zapewni Ci spójny paliwa, uniemożliwiając tym samym uczucie głodni wieczorem, gdy jest prawdopodobne, aby osiągnąć szybkie, wysokokalorycznych pokarmów.

Innym powodem ludzie, którzy mają tendencję do jeść więcej kalorii późno w nocy, może przybrać na wadze to dlatego, że są "bezmyślnie jeść", siedząc przed telewizorem bądź komputerem. Często zaczynają jeść w porze kolacji, a potem nadal pasą, dopóki nie iść do łóżka. Ludzie, którzy to zrobić, nie są naprawdę głodni, lecz jedzą z przyzwyczajenia, nuda, stres lub zmęczenie. Ludzie mają również tendencję do biednych wyborów żywieniowych w tym czasie - frytki, lody, desery, itp powoduje ich wziąć więcej kalorii niż potrzeba, ale to nie ma nic wspólnego z czasem dnia.

Podsumowując: Twoje ciało nie przetwarza jedzenie inaczej po zmroku na zewnątrz. Jedzenie zbyt wiele kalorii, niezależnie od pory dnia, w których można zrobić, może prowadzić do nadwagi. To wszystko sprowadza się do wyważania kalorii kalorii out (poprzez ograniczenie kalorii i zwiększenie aktywności fizycznej).