grsail.com

Mit Weight Loss? Picia napojów z posiłków zwiększa dzienne spożycie wody

Gdy jesteś na program odchudzania, jedną z rzeczy, że ważne jest, aby śledzić to, ile wody dostajesz codziennie. Jeśli masz pewną ilość dziennego zużycia wody, który chcesz osiągnąć każdy dzień, to musisz się liczyć nie tylko tych, pić między posiłkami masz, ale także te, które chłoną podczas posiłków. Chociaż może wydawać się oczywiste, nie są te, które twierdzą inaczej i wspierać popularnego mitu.

Zwolennicy tego mitu Weight Loss

Cambiati Wellness Programy, grupa samozwańczych guru utrata wagi alternatywna, twierdzi, że nie tylko jest to an osób aforyzm rzeczywiście o tym myśleć, ale także jest całkowicie i zupełnie nieprawdziwe. Ti Caudron, dyrektor Inspiracja Cambiati, rozpoczęła niedawno twierdząc obalić wiele różnych mitów na temat odchudzania i telewizyjnych talk show na blogach odchudzania przez Internet. Jednym z "mitów", że wielokrotnie obala jest to, że picie napoju z posiłków, aby zwiększyć dzienne spożycie wody.

Jej argumentem, dlaczego jest to mitem jest, mówiąc, że picie w trakcie posiłku osłabia enzymy w jamie ustnej, które działają trawić jedzenie,

co twoje ciało w stanie wchłonąć składniki odżywcze z pożywienia skutecznie. Podczas pracy na utratę wagi, to jest szczególnie ważne, aby uzyskać składników odżywczych z żywności, którą jem, więc niektórzy ludzie to martwić picia podczas posiłków na diecie.

Błędy w Myth

Istnieje wiele powodów, dla umyślnego "ośmieszenia" wyjaśnienie Ti caudron jest wadliwa. Po pierwsze, nawet jeśli jej twierdzenia są prawdziwe, to nadal nie obala mit "początkowy". Niezależnie od tego, co to ma wspólnego z enzymów, to jednak pozostaje całkowicie iw pełni prawdą, że wszelkie napoje można podjąć w trakcie posiłku zwiększa dzienne zużycie wody. W rzeczywistości, możemy zatrzymać się tu, jak okaże się, że początkowy "mitem" jest prawdą, ale okazuje się, że wyjaśnienie jest nawet caudron niezaprzeczalnie nieprawidłowe.

Enzymów trawiennych i zużycie wody dla Weight Loss

Caudron mówi enzymów trawiennych w jamie ustnej. Chociaż takie enzymy nie występują, są one tylko niewielką część całej historii jak trawienie enzymami działa w organizmie człowieka. Nawet jeśli wszystkie enzymów trawiennych w jamie ustnej w jakiś sposób zneutralizowany, to nie wiele znaczenia. Enzymy trawienne występują również w żołądku, trzustce i jelitach, a można je łatwo wykonać pracę poza to, co ślina nie do jedzenia. Jedynym ważnym enzymem nie znaleziono w obfitości w innych częściach przewodu pokarmowego jest amylaza, która pomaga rozbić skrobie.

Jednak Caudron jest błędne, kiedy mówi, że rozcieńczenie enzymy jakiś sposób zmniejsza ich skuteczność. Enzymy nie są dotknięte "rozcieńczeniu" w wodzie; W rzeczywistości nie można technicznie aby jednorodny roztwór w ogóle, to znaczy, że istnieje co rozcieńczenie nie jest jeszcze chemicznego charakteru. Gdy Caudron mówi, że enzymy są rozcieńczane przez napój, ona udaje, że mówi coś chemicznie istotne, gdy w rzeczywistości, co mówi, nie ma żadnego wpływu na enzymy trawienne w ogóle.

Mity i niezależnego myślenia

Tak, to kończy się, że prawdą jest, że woda pitna ma zwiększyć dzienne spożycie wody, niezależnie od tego, co niektóre kliniki odchudzania może żądać. Nigdy nie powinno się po prostu uwierzyć w to co ludzie mówią ci, zwłaszcza gdy próbujesz sprzedać coś w tym samym czasie. To punkt, aby myśleć za siebie, nawet gdy napotkasz sceptycznych artykułów takich jak ten. Przemysł utrata wagi jest miliardów dolarów przemysłu, a nie wszystkich jego uczestników ma swój interes w sercu.