grsail.com

Mit Białko: których może nie potrzebujesz tak jak myślisz

Niezależnie czy oglądasz masy ciała, starając się rozwijać większe mięśnie lub po prostu dba o odżywianie się, jesteś prawdopodobnie przynajmniej trochę zaniepokojony białka. Diety wysokobiałkowe są reklamowany jako rozwiązań utraty tłuszczu oraz niezbędne do budowania siły - zwykle diety guru sprzedaży książek lub producentów suplementów Hawking trzęsie i barów - ale prawda jest taka, że ​​większość ludzi nie potrzebuje więcej białka, a przy Suplementy nie ma sprawdzoną przewagę nad prostu jeść zdrowe posiłki i przekąski.

Mit Białko: których może nie potrzebujesz tak jak myślisz

Tu chodzi o kalorie

Przede wszystkim, utrata masy ciała sprowadza się do jedzenia mniej kalorii niż spalamy, niezależnie od tego, gdzie te kalorie pochodzą. Dodawanie suplementy białkowe do normalnej diety sprawi, że przyrost masy ciała, a nie stracić. Plus, suplementy nie mają szeroką gamę składników odżywczych, które źródła białka całe jedzenie uwagi.

Mimo wysokiej zawartości białka, dieta z niską zawartością węglowodanów może prowadzić do utraty wagi początkowej, że masa pochodzi z wody, nie tłuszczu. W dłuższej perspektywie, diety wysokobiałkowe nie są bardziej skuteczne dla utraty wagi niż niskiej zawartości tłuszczu lub śródziemnomorskiej diety, według badania opublikowanego w New England Journal of Medicine. Naukowcy zaobserwowali cztery grupy dietetyków, każdy spożywających różne proporcje tłuszczu, białka i węglowodanów, a okazało się, że wszystkie grupy stracił tyle samo wagi w ciągu dwóch lat o obniżonej kaloryczności diety.

Czy Diety wysokobiałkowe Zwiększenie masy mięśniowej?

Podczas gdy białka w diecie jest ważna dla syntezy białek, proces, w którym mięśnie rosną, nawet poważnych sportowców nie trzeba wiele więcej białka niż przeciętny człowiek, zgodnie z National Institutes of Health. Organizacja informuje, że pomimo wspólnych przekonań, diety wysokobiałkowe nie są związane ze wzrostem masy mięśniowej, a zawodnicy starają się budować mięśnie będą spełniać zapotrzebowanie na białko poprzez zwiększenie spożycia kalorii - co jest niezbędne dla wzmocnienia mięśni, tak

Jesz za dużo białka?

Białko jest niewątpliwie istotnym składnikiem odżywczym. Jest w każdej komórce organizmu, i jest niezbędna dla zdrowej skóry, włosów i narządów wewnętrznych. Ale przeciętny Amerykanin zjada podwoić do zalecanego dziennego spożycia, i powinny koncentrować się na ograniczeniu spożycia białka, a nie zwiększać. Zbyt dużo białka mogą powodować biegunkę i może być odpowiedzialna za bardziej poważne skutki uboczne, takie jak demineralizacji kości. Plus, nadmiar białka może powodować problemy dla diabetyków, dolne diabetyków i innych osób z problemami z nerkami.

Jeśli martwisz się zbyt mało białka (średni dorosły powinien dostać od 10 do 35 procent wszystkich kalorii z tego składnika, w zależności od zaleceń żywieniowych dla Amerykanów), to porcja chudego, wysokiej jakości białka w większości posiłków. Tofu, niskotłuszczowy ser, fasola i owoce morza są dobrym wyborem. Równowaga jest ważna dla zdrowia, dlatego też staramy się uzyskać udział węglowodanów i tłuszczu. Zdrowe źródła węglowodanów to pełnoziarniste, takie jak pełnoziarniste makarony i ryż brązowy, podczas gdy zdrowe tłuszcze pochodzą z pokarmów roślinnych, takich jak olej z oliwek i awokado.

Dla wszystkich składników odżywczych, suplementów są zwykle konieczne tylko ze złej diety, i nie będzie się za złych nawyków żywieniowych. Więc zaoszczędzić pieniądze i wybrać jakości taryfy w sklepie spożywczym, a nie wyrastają na niepotrzebne, często drogie, napojów i pigułek.

Mit Białko: których może nie potrzebujesz tak jak myślisz

Czy naprawdę trzeba mlecznych w diecie?