grsail.com

Miód jest twój nowy szampon

Mycie włosów z miodem jest nowy trend wśród dziewcząt czołowych eko-stylu życia. Spróbuj tej metody, a włosy się nie zmieni.

Miód jest twój nowy szampon

Co to jest no-poo?

"Nie-poo" (nie ma szamponu) zyski trendu popularność od czasu do czasu, ale zainteresowanie ustępuje jak tylko okaże się, że szampon nie jest domowej roboty w stanie dać nam wynik oczekujemy. Pamiętaj pomysł mycia włosów z sody lub odżywka do włosów. Próbowaliśmy, ale okazało się, że soda wysusza włosy i skórę głowy i zmienia równowagę oleju i odżywki, aby włosy cięższe i zmyć słabo.

Jest zatem logiczne, że pojawiła się nowa idea - miód szampon.

Jak zrobić miód szampon?

Dokonywanie miód szampon jest prosta. Musisz trochę: trochę organiczny miód, wody i czystego pojemnika. Zmieszać 1 łyżkę miodu z szklanką ciepłej wody (nie powinien być pełny). Miód rozpuści, kompozycja stanie się jednorodna, a nowy szampon będzie gotowy.

Uwaga: Należy używać tylko świeżych miodu; gdy miód został przetworzony, to przyniesie żadnych korzyści dla włosów.

Zastosuj tak blisko, jak to możliwe korzeni, delikatnie masować skórę głowy przez 1 minutę, a następnie spłukać wodą. Umyj włosy roztworem miodu i pozostawić do wyschnięcia naturalnie, bez użycia suszarki do włosów lub narzędzi do stylizacji.

Od razu możesz czuć, że włosy stają się miękkie, posłuszny. Po pierwszym praniu, nie dostaniesz to samo uczucie, jak z gotowego szamponu ze sklepu. Jednak twoje włosy nie będą tłuste. Na pewno cieszyć pierwsze wyniki, a także samą procedurę, ponieważ łazienka będzie wypełniona barwnym naturalnego smaku.

Praktyczne wskazówki na temat miodu szampon

  • Jedna część (miodu + szklanki wody) pozwala na 1 lub 2 przemyciach, w zależności od grubości i długości włosów. Otrzymany roztwór powinien być dłużej przechowywane niż 1-2 tygodni.
  • Po 2 lub 3 praniach, spłukać włosy stosując ocet jabłkowy cydr rozpuszczony w wodzie.
  • Umyj włosy z miodem, jak zwykle - nie częściej niż raz na dwa dni.
  • W między mycia włosów, użyj suchego szamponu do usuwania sebum i tłustości, jeśli to konieczne.

Miód jest twój nowy szampon

Twoja nowa strategia miodu

Czy mycie miodu przez co najmniej 1 miesiąc bez przerwy, aby zobaczyć wyniki. To może nie być tak łatwo, bo może chcesz znajome poczucie czysta, odtłuszczona włosy i pieniący szampon. Można tylko życzę uporu a przynajmniej ciekawości, jeśli chcesz, aby osiągnąć dobre wyniki.

Oprócz suchego szamponu, jest jeszcze jedno ważne uzupełnienie. Twoje włosy potrzebują nawilżenia i tonizująco. Do tego można dodać kilka kropli olejku lawendowego, olejku z drzewa herbacianego lub witaminy E olej do szamponu miodu raz w tygodniu.

Na koniec "miesiąc miodowy", z pewnością docenią korzyści podane przez nowego środka domu. Blondynki dostanie jasny blond odcień, brunetki dostanie jedną miedzi. Jednak nie jest to nasz główny cel. Twoje podstawowe duma będzie zdrowa, posłuszna, nawilżone i lśniące włosy.

Miód jest nie tylko szampon

Otrzymaną mieszaninę miodu (miód + woda) może być łatwo przeniesione do innych produktów do włosów:

Dodać trochę oliwy z oliwek i zrobić niedrogie maski do włosów

Jeśli dodać oliwę z oliwek zamiast wody można uzyskać przyciemniane szampon do blondynki. Jednak trzeba jeszcze lato i słońce. Nałożyć mieszaninę oleju i miodu wyjść na słońce. Po 1 godzinie, wrócić do łazienki i umyć włosy.

Miód jest twój nowy szampon

Dodać roztwór miodu wody do ulubionego szamponu i umyć włosy jak zwykle. Jest to lżejsza wersja nowej metody, płynne przejście do mycia włosów z miodem wyłącznie.

Producenci jak również miód

Nowoczesne zakupione produkty do włosów z miodem są także popularne i różnorodna. Są to linie miód, oraz oddzielne bestsellery. Kochanie, jak opieki, środek nawilżający i naturalny konserwant stosowany jest zarówno w tańszych i droższych produktów. Jeśli masz ulubioną markę, można użyć ich wersji miodu szampon. Najbardziej wyraziste przykłady są szampony miodu z Garnier, L'Oreal, Lush, The Body Shop, Herbal Essence i Palmolive.