grsail.com

Miesięczne Pamiętnik kluby

Miesięczne Pamiętnik kluby
Zbuduj swój zapas zasilania przyłączając miesięczny zestaw notatniku klub.

Miesięczne kluby notatniku dają szansę rozciągnąć swoją kreatywność podczas odbierania kartony, papier, wzorzystą i ozdoby wprost do Twoich drzwi.

O Klubów Kit

Miesięczne kluby notatniku są przeznaczone do zaspokojenia potrzeb zapracowanych rzemieślników, którzy czują się przytłoczeni przez wszystkich wyborów produktów dostępnych. Kiedy do klubu zestawu, będziesz otrzymywać co miesiąc pakiet, który zawiera wystarczającą ilość podstawowych dostaw, aby zakończyć kilka różnych układów. Wszystko, czego potrzebujesz to zdjęcia, klej, papier i Trymer!

Istnieje wiele doskonałych powodów, aby rozważyć przystąpienie do klubu zestaw notatniku. Na przykład:

 • Jeśli nie mieszkasz w pobliżu lokalnego sklepu notatnik, Klub Zestaw daje możliwość wypróbowania najnowszych i największych produktów.
 • Dostawy w miesięcznego zestawu notatniku są już koordynowane, więc nie musisz się martwić o dopasowanie wzorzyste papier do ozdoby.
 • Wiele klubów zestaw zawiera instrukcje krok po kroku projektów z zestawu.
 • Większość klubów zestaw stron internetowych, które zapewniają fora i fora internetowe, aby łączyć się z innymi scrapbookers podczas udostępniania swoich najnowszych układów.
 • Członkostwo Zestaw Klub często oferuje zniżki nad zakupu materiałów indywidualnie.

Znalezienie Klub, który jest odpowiedni dla Ciebie

Od momentu przystąpienia miesięczną klub notatniku często wymaga znacznych inwestycji, to dobry pomysł, aby zrobić swoją pracę domową przed zobowiązując się do członkostwa. Zastanów się, co następuje:

 • Czy klub wyłącznie dla scrapbookers? Niektóre kluby miesięczne notatniku również zaopatrzenie dla karty, gumy stemplowania i projektów artystycznych zmienionych. W zależności od rodzaju rzemiosła lubisz, to może lub nie może być przydatne.
 • Co zobowiązanie finansowe jest wymagane? Czy wysyłki wliczone w cenę zestawu? Jakie rodzaje poziomy uczestnictwa są dostępne?
 • Czy realnie wykorzystać większość elementów w zestawie? Jeśli rzadko znajdują czas na notatnik, kupując zestaw, który zawiera wystarczająco dużo zapasów na 10-15 układach miesięcznie jest gwarantowana strata pieniędzy.
 • Czy klub oferują zestaw samplera, aby pozwolić ci "spróbuj" produkty, zanim dołączysz? Można zobaczyć Design Team układów utworzonych w poprzednich zestawów, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy dane produkty mogą pasujące do Twojego stylu scrapbooking?

Miesięczny Scrapbook Kluby do rozważenia

Nie wiesz, gdzie rozpocząć poszukiwania idealnego klubu notatniku? Rozważmy następujące opcje:

 • Kakao Daisy może być nowy w świecie scrapbooking, ale to wielki klub zestaw szybko staje się ulubionym wśród rzemieślników stylu bystry. Jeśli szukasz ekscentryczny i elektrycznego mieszanki materiałów, jest to klub dla ciebie. Użytkownicy mogą również zakupić dodatkowy zestaw koordynująca kartony każdego miesiąca - wygodną opcję dla doświadczonych rzemieślników papieru.
 • Zestaw Klub Mosh Posh oferuje dostawy od najlepszych producentów, takich jak Heidi Grace, Bazzill Podstawy, Doodlebug, Chatterbox, i Basic Grey. Różnorodność zestawu dodatków są również dostępne.
 • ScrapRoom zapewnia członkom czterech indywidualnie opakowanych zestawów układu miesięcznie, wyposażony w instrukcje krok po kroku projektów i bezpłatny pakiet sampler wyśmienity faworyzowany kawy, dzięki czemu można cieszyć się specjalne traktowanie podczas pracy. Osobne kluby są również oferowane przez rzemieślników w poszukiwaniu kartonu, pieczątek lub modne ozdoby.
 • Poppy Tusz jest wielki klub zestaw do scrapbookers którzy kochają rocznika wygląd z nowoczesnymi akcentami. Każdy zestaw wyposażony wystarczających dostaw dla kilku różnych układów kolażu inspirowane i zmienionych projektów artystycznych.

Nadal szukasz więcej możliwości? Scrapbooking 50 sporządziła szczegółową listę 50 najlepszych klubów zestawu w Stanach Zjednoczonych.