grsail.com

Mężczyzna Druhny

Mężczyzna Druhny
Twoje najlepsze facet przyjaciele mogą być uczestnicy.

Kobiety, które mają koledzy mogą poprosić jednego być ich druhny. Choć tradycja zwykle dzieli ludzi na stronie pana młodego i kobiet do strony panny młodej, w dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie nie ma powodu kobieta nie może mieć męskiego opiekuna.

Nowoczesne Bridal Party Role

Drużbowie i druhny są zazwyczaj ludzie, para czuje się najbliżej wśród rodziny i przyjaciół. Jeśli w pobliżu kumpel jest z drugiej płci, panna młoda może się zastanawiać, co zrobić, gdy chodzi o wybór druhny. Współczesne tendencje sprawiły, że do przyjęcia dla kobiety mieć druhny mężczyzn i mężczyzn do kobiet groomsmen mają.

Przed zadaniem człowieka, aby stanąć z tobą, możesz zrobić dwie rzeczy. Jednym z nich jest dokładnie sprawdzić z mężem-to-be, że to jest w porządku z nim zerwać z tradycją. Po drugie, jeśli są częścią konserwatywnej grupy religijnej, należy zapytać, czy są jakieś ograniczenia dotyczące posiadania człowiek wstać z kobietami. Jeśli jest problem, zawsze możesz zwrócić się do męskiego przyjaciela, aby zrobić odczyt lub być usher, wyjaśniając ograniczeń religijnych, które uniemożliwiły przed nadaniem wyższą honoru.

Ponieważ przyjęcie ślubne role tradycyjnie podzielone według płci, konieczne jest znalezienie odpowiedniego tytułu dla męskiego opiekuna. Pary, zwłaszcza tych, którzy mają zarówno mężczyźni i kobiety na obu Pan młody i panna stronach, często decydują się korzystać z etykiety "opiekunów pana młodego" i "opiekunów panny młodej" w odniesieniu do wesela. Inne dopuszczalne tytuły to:

  • Drużba
  • Honor Attendant
  • Friend of Honor
  • Świadek Panny Młodej
  • Człowiek Honoru

Mężczyzna druhna strój

Mężczyźni, którzy wypełniają rolę drużba zwykle nie chcą nosić sukienkę druhny. Zamiast mieć go nosić ten sam styl wynajmu smoking, jak innych męskich członków partii ślubne. Oznacza jego miejsce, wybierając inny kolor kamizelki, koszula lub krawat niż inne groomsmen, lub jego kolory są takie same, wesele dresses.A attendant męskiego panny młodej nie będzie nosić kwiat ślub bukiet. Zamiast tego, mają inny boutonniere utworzony, naśladując druhny kwiaty. Użyj kwadrat kieszeni w innym kolorze niż innych mężczyzn do innego subtelnej różnicy pomiędzy uczestników.

Drużba Obowiązki

Człowiek, który służy jako druhna może uczestniczyć w wielu takich samych czynności jak reszta kobiet wesele członków partii.

Wstępnie ślubne Inne

Planowanie czy na zaręczyny ślub jest czymś, co może zrobić mężczyzna druhna, aby pokazać swoje poparcie dla pary. To z pewnością nie jest dla niego konieczne zaplanować imprezę, ale jeśli jest zaproszony, powinien rozważyć uczestnictwo w ramach swoich obowiązków towarzyszących.

Drużba może i powinien pomagać narzeczonej w sprawunki związane ślubnych, takich jak spotkania z dostawcami, zwracając zaproszenia lub słuchania jej upust o stresie ślubu. Jeśli ma jakieś poczucie mody, może wydać opinię w sprawie wesele style suknia lub strój druhny stylów, choć zwykle nie uczestniczą w okucia.

Przelotne opady deszczu

Mężczyźni wspierające narzeczonej mogą być zaproszeni na żeńskim prysznicem ślubnej, ale mogą czuć się nieswojo udział. Zamiast hosting tradycyjną bachelorette lub bridal prysznicem, za rzucanie ślub prysznicem, który jest co-ed, zapraszając mężczyzn i kobiet. W ten sposób, twój mężczyzna druhna może uczestniczyć w procesie planowania prysznicem, jak wymyślanie panny młodej i pana młodego prysznicowych gier.

Obowiązki Wedding Day

Na rzeczywistych ślubu, mężczyzna druhny mają podobne obowiązki z druhen kobiet. On będzie musiał uczęszczać do narzeczonej, pomagając jej dokończyć listę ostatniej chwili "do-dos", które muszą realizującego przed ceremonii i przyjęcia. Profesjonalny fotograf będzie sfotografować go z panną młodą i druhny. Jeśli para ma linii odbiorczej, drużba będzie uczestniczyć. On również wziąć udział w ślubnej taniec, taniec z innym gościem honorowym kobiet, jeśli samica drużba nie jest wliczone w wesele.

Idąc do ołtarza w dniu ślubu może dać pary wstrzymać, którzy są przyzwyczajeni do groomsmen eskortować druhny do ołtarza. Jeśli asystent pana młodego płci żeńskiej znajduje się na wesele, pary mogą iść do ołtarza w tradycyjny sposób, z wyjątkiem samic po stronie pana młodego i mężczyzn po stronie panny młodej. W przeciwnym razie, prostym rozwiązaniem jest mieć pana młodego uczestnicy stoją z przodu w miejscu ceremonii, a uczestnicy panny młodej zejść solo przejściu.Tradycyjne role płci ślubny już nie obowiązują strony w dzisiejszej współczesnej kultury, gdzie mężczyźni i kobiety są często bliskimi przyjaciółmi. Mężczyzna druhna nie jest tematem tabu; w rzeczywistości, dobry przyjaciel lub krewny płci męskiej będą honorowane stać z młodej w dniu jej ślubu.