grsail.com

Medicare: Medicare Part Porady

Korzyści Medicare Part A

Programy ubezpieczeń zdrowotnych i leków Medicare są korzyści, że wielu Amerykanów nie może się obyć. Medicare jest podzielony na kilka â € ~Parts ", że obejmują wyraźnie różne części spektrum opieki zdrowotnej. Dla większości ludzi, kiedy z kolei 65 lat, świadczeń Medicare Part A automatycznie kopać.

Medicare Part kwalifikowalność wymaga uczestnika być w wieku 65 lat i obywatelstwo amerykańskie. W niektórych przypadkach, osoby poniżej 65 lat z niektórych niepełnosprawnych i kredytu właściwa pracy będzie również mieć prawo do świadczeń. Zazwyczaj około sześciu miesięcy przed 65 urodzinami uczestników kwalifikowane będą otrzymywać od karty Social Security Administration rejestrowania lub formy Medicare.

Korzyści medyczne Part A są powszechnie określane jako zabezpieczenie w szpitalu. Główne korzyści objęte w ramach tego planu są krytyczne opieki w szpitalach, rehabilitacji szpitalnej, opieki długoterminowej i ośrodkach zdrowia psychicznego. Inne korzyści to krótkie opieki długoterminowej w specjalistycznej opieki pielęgniarskiej, opieki terminala dostarczone przez zatwierdzonych dostawców medyczne Hospicjum i domowej opieki zdrowotnej usług.

Dla osób powyżej 65 Medicare Part A jest zwykle za darmo dla tych, którzy płacili podatki Medicare. W niektórych przypadkach korzyści Medicare Part A będzie wymagać miesięczne składki. Rejestrujących może skontaktować się z Social Security Administration, aby zapytać o formach Medicare dla zapłacił składki części A.

W przypadku leczenia szpitalnego w szpitalu, podarowane produkty krwiopochodne są objęte gwarancją. Jeśli krew zakupy szpitalne dla Ciebie, świadczeń Medicare Part A wymaga, aby być odpowiedzialny za koszty pierwszych trzech jednostek krwi w danym roku kalendarzowym.

Pobyt w szpitalu są pokryte na pół prywatny pokój w tym opieki, pielęgnacji i opieki lekarza leków, ale prywatnych pielęgniarek i usług, takich jak telewizja czy telefon nie są objęte, jak również rzeczy osobiste, takie jak skarpetki, maszynki do golenia i szczoteczki do zębów, chyba że niezbędne z medycznego.

Korzyści Medicare Part A

Medicare częścią jest rodzaj szpitala ubezpieczenia zdrowotnego i jest największym dostawcą ubezpieczeń zdrowotnych w USA Jest to zazwyczaj oferowane osobom w wieku powyżej 65 lat, osób, które są niepełnosprawne, i tych, którzy cierpią z powodu niewydolności nerek.

Pacjenci otrzymujący tego rodzaju świadczeń Medicare Part a otrzymasz pokrycie usług świadczonych przez domy opieki, szpitale, krytycznych szpitali dostępu i wykwalifikowanych obiektów opieki. Medicare część obejmie także usługi otrzymują od pacjentów hospicjum, domu opieki zdrowotnej i niemedycznych zakładów opieki zdrowotnej, które są powiązane z konkretną religią.

Pacjenci, którzy zapłacili za podatki Medicare, podczas gdy rachunek lub którzy małżonek, który zapłacił za tych podatków zazwyczaj nie muszą płacić dodatkowo za Medicare Part a korzyści. Ci, którzy nie kwalifikują się do bezpłatnych świadczeń Medicare Part a może zdecydować się na zakup tej indywidualny plan ubezpieczeń.

Kandydaci muszą spełniać pewne kryteria w celu zakupu planu ubezpieczeniowego. Jeśli są 65 lat lub starszych i kwalifikują się do Medicare Part B, mogą kupić części A planu. Pacjenci, którzy są w wieku poniżej 65 lat, osób niepełnosprawnych, a straciliśmy ich wolnej części A korzyści, ponieważ pracują na raz można kupić Medicare Part również.

Każdy, kto ubiega się o opiece zdrowotnej musi być zgodne z prawem zamieszkania imigrantów w USA do USA muszą posiadać pięć lat pobytu prawnej przed nabyciem uprawnień do Medicare. Pacjentów o niskich dochodach mogą otrzymać pomoc w płaceniu za część A świadczeń i leków na receptę.

Wybór planu opieki zdrowotnej może być mylące doświadczenia, więc to jest pomocne dla pacjentów, aby porozmawiać z doświadczonym przedstawicielem Medicare, aby pomóc im w procesie rekrutacji. Ważąc wady i zalety opcji Medicare, pacjenci mogą określić najlepsze plany dla ich indywidualnych potrzeb.

Porównaj Medicare Part A, aby zrozumieć, co jest objęte

Seniorzy oraz osoby niepełnosprawne lub kwalifikujących stanu zdrowia, takie jak End-Stage Renal Disease, może znaleźć zrozumienie zasięg w programie Stany Zjednoczone Medicare nieco trudne. Masz wolność wyboru kombinacji Medicare plany, które będzie najlepsze dla Ciebie w oparciu o dolegliwościach, obecne leki recepty, preferowanym dostawcą opieki zdrowotnej i dochodach, więc co najlepszy wybór wymaga zrozumienia jak Medicare i jego części. Istnieją cztery części i wiedząc, jak porównać Medicare Part A do innych części Medicare przechodzi długą drogę w podejmowaniu świadomej decyzji.

W najbardziej podstawowym sensie, część obejmuje ubezpieczenie szpitalne, podczas gdy część B składa się z ubezpieczenia zdrowotnego. Leki na receptę są objęte Medicare Part D i Medicare Advantage (planów podobnych HMO lub PPO) są zawarte w części C Medicare Medicare Part A jest premia za darmo tak długo, jak ty lub twój małżonek wpłacona na podatki Medicare, podczas gdy oni pracują. W celu jak najlepszego wyboru ubezpieczenia zdrowotnego medyczne do swoich potrzeb, ważne jest, aby porównać Medicare część A.

Wiercenie w dół nieco dalej, Medicare Part obejmuje jedynie usługi, które są niezbędne z medycznego. Dotyczy to leczenia szpitalnego w szpitalu, domu opieki lub specjalisty w domach opieki, a także dostęp do krytycznych opieki w szpitalu. Transfuzje krwi i 72 godzin lub dłuższy pobyt w szpitalu są objęte gwarancją. Strona główna usług zdrowotnych i opieki hospicyjnej są również objęte, pod warunkiem spełnienia określonych kryteriów. Podczas porównywania części A Medicare, należy wiedzieć, że nie zapewnia całkowitego pokrycia - tylko medycznie niezbędne coverage-- i nie obejmuje opiekę pozbawienia wolności lub długoterminowej.