grsail.com

Mates Pokoju: Porady Portland współlokatora

Życie nocne w Portland

Jeśli ty i twoi współlokatorzy chcą iść potańczyć w Portland, istnieje wiele opcji, takich jak Ohm, lub Morze Czerwone. Może jesteś w muzyce na żywo i lubią spędzać czas na Mt. Tabor lub Satyricon. Bez względu na to, Portland to wspaniałe miasto dla życia nocnego. Ty i twoi współlokatorzy sprawdzeniu szczegółową listę barów, klubów i restauracji w: http://www.virtualtourist.com/vt/d0412/5/

Jedzenie w Portland

Portland wskazówki współlokator: Portland serwuje scena jest idealny dla Ciebie i Twoich współlokatorów wyjść i spróbować coś z wszystkich części świata. Wybór w Portland zawiera tajski, grecki, niemiecki, chiński i Afryki, aby wymienić tylko kilka. Można zjeść obiad w anioła lub Berlin Inn, jeśli kuchnia niemiecka jest Twoja wyobraźnia. Jeśli jesteś w nastroju na obiad współlokatora, greckim stylu, spróbuj Alexis lub Berbati jest Pan. Szczegółowa lista opcji w restauracji, prosimy odwiedzić: http://www.portlanddining.com/index.html

Dzielnice w Portland

Jeśli szukasz mieszkania i współlokatorów w Portland, dokonałeś wielkiego wyboru. Portland oferuje wiele różnorodności i kultury. Przed rozpoczęciem jazdy po odwiedzić każdą z dzielnic, spędzić trochę czasu na czytanie i badania miasto w Internecie. Zidentyfikować kilka potencjalnych dzielnice. Następnie należy i współlokatorzy trochę czasu, aby odwiedzić każdą z nich, aby skrócić listę. To dobry pomysł, aby uwzględniały dojazdy do szkoły lub pracy, i sprawdzić opcje transportu publicznego. Po i współlokatorzy są w umowie o najlepszych wyborów, rozpocząć wyszukiwanie. Na szczęście, wiele mieszkań i współlokator lokalizatora usługi pozwalają skupić wyszukiwanie na poszczególnych obszarach, lub okolic.

Mieszka w Portland

Czy to w Portland Rose Gardens lub Muzeum Sztuki w Portland, ty i twoi współlokatorzy pewnością cieszyć się długą listę atrakcji tego wielkiego Miasto. Portland ma wielkie naturalne piękno i wspaniałą różnorodność kulturową. Szczegółowa lista atrakcji, proszę sprawdzić: http://www.travelportland.com/visitors/visguide/attractions_portland.html Jeśli szukasz jakiegoś jednodniowych wycieczek lub wyjazdów współlokatora, należy sprawdzić pobliskie wino kraj i Columbia River Gorge.

Współlokatorzy Portland

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu współlokatora w Portland? Gdy szukasz współlokatora Portland, duża populacja miasta mogą wyszukiwania wyzwaniem samym w sobie. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest uproszczenie wyszukiwania współlokatora, wymieniając się podstaw wymagania współlokatora. Niektóre przykłady podstawowych wymagań współlokatora obejmują; Palacz kontra niepalący, zwierząt lub bez zwierząt domowych, mężczyzn i kobiet, itp Jeśli korzystasz z usługi współlokator lokalizatora, prawdopodobnie można filtrować wyszukiwanie tych wymagań podstawowych. Po identyfikacji potencjalnego współlokatora, może warto rozważyć sprawdzenie, żeby ta osoba jest godna zaufania i niezawodne. Wiele współlokator powiadamiania oferują usługi kontroli kredytowej i tła, aby uprościć proces.