grsail.com

Mates Pokoju: Porady Manhattan Współlokator wyszukiwania

Unikanie Z Aktorzy pracy: Manhattan znalezienie współlokatora

Doskonalić swoje wyszukiwanie współlokatora Manhattan:
Znalezienie Nowy Jork dostępne współlokatorów nie jest łatwa, a wyszukiwarka może być jeszcze bardziej kłopotliwe w dużym mieście, jak Manhattan. Po pierwsze, należy zrobić listę twoich "wyłączników" deal, jak; Palacz kontra niepalący właściciel, domowych, męski / żeński, itp Te deal wyłączniki przyczyni się do uproszczenia wyszukiwania współlokatora i udoskonalić swój wybór, ponieważ nie są do negocjacji. Bezpieczeństwo współlokator jest kolejnym ważnym czynnikiem. Oferujemy wiele usług współlokator kontroli tła i kredytowe, aby upewnić się, że twój nowy współlokator jest w górę iw górę. Jeśli przenosisz się do istniejącego mieszkania, to dobry pomysł Rozejrzyj miejscu. Odwiedzając mieszkanie, dostaniesz dobry pomysł na temat warunków życia i stylu życia Twojego potencjalnego nowego współlokatora.

Restauracje w Manhattan

Manhattan jest jednym z największych miast na świecie dla Ciebie i Twoich współlokatorów doświadczyć wyśmienitą kuchnię. Wybory do restauracji są tak różne, jak liczba ludności Nowego Jorku. Czary i Alias ​​jest kilka nowych, świetnych restauracji, które są idealnym miejscem na obiad współlokatora. Szczegółowa lista restauracji na Manhattanie, prosimy odwiedzić: http://www.zagat.com/browse/index.asp?MID=kw846google

Manhattan życia: W przypadku, gdy na wyspie?

Manhattan Porady, współlokator:
Kiedy szukać współlokatorów na Manhattanie, ważne jest, aby wziąć pod uwagę rodzaj sąsiedztwa, który najlepiej pasuje do Twojego stylu życia. Na szczęście, większość usług współlokator Wyszukiwarka pozwala przeprowadzić wyszukiwanie współlokatora po okolicy. Niektóre z ładniejszych dzielnic należą Tribeca, Grammercy, Soho i Nolita, ale te obszary są oczywiście droższe. Jeśli szukasz życia nocnego, sprawdź dzielnice takie jak wschód i zachód wsi, lub w górę iw najbliższych Lower East Side i Alphabet City. Upper East i Upper West Side oferują jedne z najspokojniejszych dzielnic, oraz łatwy dostęp do muzeów i Central Parku.

Manhattan Night Life: Miasto, które nie śpi

Manhattan oferuje niekończącą wybór barów, klubów i restauracji do wyboru. Jeśli lubisz spędzać czas i spotkać się z swoimi współlokatorami Manhattan, ważne jest, aby wybrać miejsce, gdzie każdy może mieć dobry czas. Na szczęście, nie jest coś dla każdego na Manhattanie. Możesz szukać stron takich jak newyork.com i citysearch.com znaleźć najnowsze salony, restauracje i kluby. Jeśli chcesz być aktywne w eksploracji Manhattanie, ustanowiony "Współlokator Noc", więc ty i twoi współlokatorzy sprawdzić nowe miejsce regularnie. Na zmianę badania i wyboru nowych miejsc, aby zobaczyć, kto może pochodzić z najmodniejszych i najpopularniejszych atrakcji.

Dojazdów na Manhattanie

Czy szukasz własnego mieszkania, lub chcą przenieść się z współlokatorami, lokalizacji i dostępności mogą być głównymi czynnikami. Na szczęście, Manhattan ma wspaniały system transportu publicznego z linii metra i linii autobusowych, które koc miasta pięciu dzielnic. Na mapie z metra i autobusów na Manhattanie, prosimy odwiedzić stronę internetową Metropolitan Transit Authority w, http://www.mta.nyc.ny.us/. Gdy nauczysz się systemu, przekonasz się, że Manhattan jest jednym z najbardziej dostępnych miast w Ameryce.