grsail.com

Marine Biology i Oceanografii Podwójny Stopień

Marine Biology i Oceanografii Podwójny Stopień


Dla osób zainteresowanych i związanych z nimi ocean życia morskiego, biologii morskiej oraz oceanografii podwójny stopień może być idealnie pasuje. Połączenie tych dwóch umożliwia studentom połączyć zainteresowanie życia morskiego (od małych organizmów do większych ssaków) z dodatkowym naciskiem na sam ocean. Połączenie tych dwóch obszarów, może nie tylko pomóc, aby spełnić pragnienie poznania obu pasji, ale może również pomóc stworzyć więcej możliwości pracy po studiach.

Jakie są wymagania podwójnego stopnia?

Podwójny stopień może oznaczać różne rzeczy dla różnych szkół. W niektórych szkołach, podwójny stopień jest equivilent podwójnego dur. Dla innych szkół, podwójny stopień jest hybryda typu studia, które łączy się z dwóch oddzielnych programów w jeden. Aby poszczególne systemy klasyfikacji szkoły w umyśle, gdy szukasz podwójnych programów studiów, które łączą biologię morską i oceanografii.

Niektóre z wymagań dotyczących stopnia w biologii morskiej obejmują podstawową biologię, chemię, podstawowy kurs wprowadzający przeglądu ocean życia, vertabrae morskiego, co najmniej jeden kurs na przypływy i sendiment, i wiele więcej. Wymagania różnić w zależności od instytucji. Do stopnia w oceanografii, spodziewać się na kursy w coastography biologicznej, rafy koralowe, wody morskiej chemii, pogody i klimatu, geologii, i więcej. Połączenie tych dwóch dyscyplin mogą pozwolić pewne wymagania, aby zachodziły na siebie.

Marine Biology i Oceanografii Podwójny Stopień

Jesteś może napotkać pewne trudności w znalezieniu podwójny program studiów. Chociaż istnieje wiele utworów stopnia, które zawierają dwa obszary tematyczne na poziomie licencjackim, istnieją inne programy dla studentów. Jednakże, w celu uzyskania dostępu do programu podwójnego stopnia absolwent, trzeba tylko licencjat z jednego z tych dwóch obszarów. Niektóre programy dostępne są:

  • Szkoła Nauk Morskich: Program ten oferuje podwójny dyplom z polityki morskiej i nauk dla studentów. Wiele zajęć wpada w dziedzinie biologii morskiej i oceanografii, ale z naciskiem na kontrolę stopnia badań i praktycznie ochrony mórz.
  • University of Rhode Island: Podczas gdy szkoła nie oferuje formalne podwójnego stopnia w dwóch dziedzinach, to nie oferują oddzielne stopni zarówno w biologii morskiej i oceanografii, który pozwala studentom połączyć kursy do stworzenia idealnego wykształcenie licencjackie. Uri Graduate School of oceanografii oferuje również obszarów tematycznych w chemii morskiej, geologii morza, oceanografii biologicznej i. Wreszcie, szkoła umożliwia podwójne kierunków w biologii morskiej i oceanografii stworzyć własną ścieżkę stopni.
  • University of Hawaii w Hilo: W odróżnieniu od innych szkół, University of Hawaii w Hilo oferuje studia dla studentów w dziedzinie nauk o morzu. Ta wyjątkowa dyscyplina łączy oceanografii i biologii morskiej w wyjątkowy courseload. Istnieją również możliwości, aby zarobić dodatkowe świadectwo rekreacyjnych obszarów morskich.
  • Uniwersytet w Southampton w Wielkiej Brytanii: Ten unikalny trzyletni program obejmuje najlepsze elementy obu programów dla studentów. Kursy zawiera tygodnie badań w czasie przerwy wiosennej w pierwszym roku, tak, że studenci mogą uzyskać praktyczne doświadczenie z biologii morskiej w środowisku łodzi.

Znalezienie odpowiedniego majorze dla Ciebie

Jeśli podwójny stopień w biologii morskiej i oceanografii czuje prawej pasuje do ciebie, możesz ocenić stopień pojedynczego podlega w obu ścieżki. Na przykład, morskie kierunków biologii mogą znaleźć się bardziej zainteresowany pewnego rodzaju życia morskiego, a koncerny oceanografia może jak zbadać ocean chemię. Jeśli Twoją pasją są zwierzęta, można nawet poczuć stopnia w zoologii jest właściwym wyborem dla Ciebie. Jeśli znajdziesz prywatnego obszaru zainteresowania w jednym z dwóch głównych tematów, możesz zawęzić zakres i odkrywać, że przed próbą lądowania podwójny dyplom.