grsail.com

Mardi Gras Dekoracje

Mardi Gras Dekoracje

Wykorzystując różne ozdoby mogą nadać ton imprezie Mardi Gras i uczynić święto kolorowe i zabawne. Z motywów zaczerpniętych z tradycyjnym stylu Mardi Gras w Nowym Orleanie stron, dekoracje mogą być dramatyczne i beztroska, w zależności od własnego stylu i budżetu.

Kolorowe ozdobne Pomysły na Mardi Gras

Kolorowe koraliki

Najpowszechniej znane pozycje obchodów Mardi Gras są perełki. Wiszą sznury korali jak serpentyny, lub umieścić je w małych miseczkach ozdobne wokół pokoju. Powieś pasma koralików na ścianach i niech goście pomóc się do naszyjników. Możesz też ozdobić zewnątrz z koralików, powiesić je na całym przedpokoju lub na drzewach, i pozostawić miski z koralików na patio lub balkon więc goście mogą rzucać kulki dla gości partii, jak mijają.

Maski

Mardi Gras Dekoracje

Maski są doskonałą ozdobą dla strony Mardi Gras i może być albo wykonane lub zakupione. Można projektować i tworzyć własne duże maski do dekoracji ścian lub tabel, lub wybrać kilka niedrogich zwykłe maski i używać materiałów, takich jak klej brokat, pióra i inne przedmioty rzemiosła zabawy je upiększyć. Maski mogą być zawieszone lub nanoszone po pokoju, aby dodać specjalne touch do partii wystroju.

Światła

Możesz znaleźć światła zaprojektowane specjalnie dla Mardi Gras, zarówno w trybie online lub w sklepach z artykułami strony. Należy pamiętać, że nawet proste pasma wielokolorowych świateł będzie działać dobrze do tego celu. Jeśli to możliwe, używać świateł w kolorach takich jak fioletowy, zielony i złota. Światła mogą być nawleczone całym pokoju i wewnątrz i na zewnątrz swojej partii. Owiń je wokół drzewa i słupy ganku na zewnątrz, a wokół drzwi, okien i sufitu wewnątrz.

Wianki

Wianki można powiesić na drzwiach wejściowych powita gości do swojej partii. Wianki na Mardi Gras są często wykonane z mieszanych piłki w kolory fioletowy, zielony i złota. Możesz być kreatywnym i tworzyć własne przy użyciu formularza wieniec wieniec i zawijania pianka to fioletowy, zielony i złota wstążki i za pomocą metalowych kulek, jak małe akcenty. Aby dodać specjalne touch do wieńca, można dodać pióra lub małą maskę.

Flagi

Mardi Gras Dekoracje

Istnieje szeroka różnorodność Mardi Gras flag, które mogą być stosowane do celów dekoracyjnych. Od flagi wykonane w fioletowy, zielony i złota dla tych, ozdobiona fleur-de-lis lub maski, flagi mogą być wykorzystane do pokrycia lub ściany serwet lub zawieszony przez balkon albo weranda. Istnieją również flagi, które można powiesić na uchwycie biegunowego lub bandery.

Doubloons

Doubloons są ważną częścią każdej uroczystości Mardi Gras. Te kolorowe monety są często wyrzucane z balkonami podczas Mardi Gras, ale może służyć jako wielki dekoracji, jak również. Możesz rozrzucić doubloons stołów i innych obszarach pokoju na kolorowym akcentem.

Girlanda

Mardi Gras Dekoracje

Garland może być nawleczone z sufitu i po pokoju ciekawym dotyku. Możesz znaleźć wieniec w kolorach fioletu, zieleni i złota, a także garland, że odbywa się z maski Mardi Gras, brokat, frędzlami, a nawet kul metalowych.

Akcenty Tabela

Wiele elementów dekoracyjnych, które mogą być użyte w tabeli. Od zabawy centerpieces i świąteczny konfetti, można być tak kreatywny, jak chcesz. Koraliki, monety i złoto, zielone i fioletowe podkładki można dodać do ogólnej tematyki strony i zrobić stół do życia.

Balony

Żadna ze stron nie jest kompletna bez kolorowych balonów. Możesz dostać tanie wypełnione helem balony w kolorze zielonym, złotym i fioletowym, rozpraszając je po pokoju. Możesz również wysadzić balony i dołączyć je do Garland. Balony są zawsze zabawne dekoracyjny akcent i które są przez gości w każdym wieku.

Ozdoby świąteczne Tłusty Czwartek

Ozdoby dodać specjalne touch do żadnej partii. Te stosowane do Mardi Gras może poprawić temat tej partii i dodać emocje i zainteresowanie.