grsail.com

Mandale do medytacji i farbowanie

Mandale do medytacji i farbowanie
Mandala medytacji dla kosmicznego elementu powietrza.

Praktyka stosowania mandale do medytacji i farbowanie jest coraz większą popularność, jak więcej ludzi ogarnąć wielowiekowe celnych korzystania mandale jako narzędzia do kontemplacji i medytacji.

Mandale: Przegląd

Mandale są stosowane w całej historii do medytacji i uzdrawiania. Ta starożytna sztuka mandali jest używany w buddyjskich i hinduskich ceremonii religijnych. Jednakże, są one również stosowane w innych kulturach a ich stosowanie rozproszone po całym świecie.

Sanskrycie zakończeniu lub okręgu, mandale są skomplikowane wzory, okrągły wzór lub motyw. Mandale mogą mieć inne kształty, takie jak kwadratowy lub prostokątny, ale projekt wciąż ma okrągły punkt centralny i jest symetryczny w formie. Mandale wahają się od skomplikowanych form prostych i sypkie linii do kształtów geometrycznych. Są wszędzie wokół nas w piękno natury i życia.

Mandale do medytacji

Wiele z tych, które używają mandale do medytacji znaleźć to najlepiej skupić się na zewnętrznej krawędzi mandali, a następnie umożliwić ich oczy, aby podążać drogą do centrum. Inni koncentrują się na mandali jako całości i niech ich oczy plama jak czują moc mandali.

 • Na stronie Magiczne Tails, są proste i łatwe do zrozumienia instrukcje dotyczące medytacji za pomocą mandali. Ta strona internetowa oferuje również mandale do przeglądania, drukowania lub zakupu.
 • Piękny zbiór mandali do medytacji jest oferowana przez Coleman Wheeler.
 • Promienie internetowy zawiera instrukcje dotyczące tworzenia mandali cyfrowych za pomocą komputera. Są też wspaniałe mandale do medytacji i relaksu.
 • Klejnotami Lotus dysponuje tantrycznego sztukę Nadean O'Brien i wyjaśnia, jak skonfigurować medytacji mandala zmienić.

Mandale do medytacji i farbowanie

Rosnące zainteresowanie mandali w zachodnim świecie sprzyja wzrostowi wykorzystania tych trans, wzory i projekty jako metody redukcji stresu, poczucie odkrycia lub po prostu zabawę. Użyj kredki, kredki, markery końcówki drobnych lub farby do tworzenia mandali Ci arcydzieło. Mandala kolorowanki są dostępne na stronach internetowych, takich jak Amazon i eBay, jak i na większości księgarń. Oto kilka wspaniałych kolorowanki oferowanych z Amazon.

 • 30-Minute Mandale Kolorowanka: Aktywny Medytacja dla ciała i umysłu lub łatwy medytacji Poprzez Coloring Michelle Normand
 • Również Michelle Normand jest 30-Minute Celtic Mandale Kolorowanka: Łatwy Medytacja Poprzez Coloring.
 • Jeśli chcesz tworzyć własne mandale, Tworzenie mandali przez Susanne F.Fincher zawiera instrukcje, które są proste do naśladowania. Ona zawiera również rozdział o symbolice kolorów, kształtów, motywów i cyfr.
 • Również Susanne Finchera, Koloryt Mandalas 1 i 2 są Coloring Mandalas dwóch zasobów będziesz zadowolony.
 • Kompletna lista książek 48 mandali, kolorowanki i zestawów sprzedawanych w Amazon.

Darmowe Mandale do drukowania i kolorów

Internet ma wiele doskonałych stron internetowych oferujących bezpłatne mandale, które można wydrukować na medytacji i kolorystyki.

 • Do druku Darmowe Mandala Kolorowanki oferuje wiele pięknych wzorów.
 • Farbowanie Zamek posiada wiele bardzo szczegółowych mandale do druku i koloru.
 • 72 exqusite mandals do malowania i kolorowania wraz z wyjaśnieniem znaczenia mandali za Michaela Palimino.
 • Mandala Bezpłatne ma mandale drukować od bardzo prostych do bardzo skomplikowanych.
 • W mandale na Mandalaz są wspaniałe.

Wniosek

Korzystanie mandale do medytacji i barwienia jest doskonałą metodą redukcji stresu w codziennym życiu.