grsail.com

Małżeństwo: Przepisy Porady

Uzyskanie Uchylenie

Uchylenie się od małżeństwa może być udzielona z wielu powodów, a prawo mogą się różnić od stanu. Poniżej znajdują się najczęstsze powody unieważnienia wystąpić.

1st) wprowadzenie w błąd charakteru
2nd) Nie consumating małżeństwa (zwykle w pierwszym roku).
3.) Jeżeli jeden z małżonków był już żonaty w czasie małżeństwa.
4.) Jeżeli jeden z małżonków był pełnoletni.
5.) został wpisany do małżeństwa, ponieważ siły, przymusu lub oszustwa; czy ktoś z was była niedorozwinięta umysłowo lub pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających obezwładniające w czasie małżeństwa.

W każdym z wyżej wymienionych okoliczności was potrzebuje adwokata, aby pomóc Ci podjąć decyzję, czy należy starać o unieważnienie, ponieważ każdy z tych terenów ma wyjątki, które nie mogą być w pełni wyjaśnione tutaj.

Na przykład, jeśli wziąć ślub, gdy jesteś pijany, z umysłu, ale nadal mieszkają ze współmałżonkiem po wytrzeźwienia można odstąpić swoje prawa, aby uzyskać stwierdzenie nieważności. (Dennis M. Wallace)

Aby uzyskać więcej informacji, patrz: http://www.divorceinwa.com/Answers.html#annulment.

Czym jest Małżeństwo kontraktu?

Pytanie:
Co to jest umowa małżeńska? Co trzeba zrobić, aby w jednym?

Odpowiedź:
To zależy od definicji umowy małżeńskiej. Obecnie jest remis w naszym społeczeństwie dla par, aby omówić swoje małżeństwo przed ręką i zawrzeć umowę z co będzie i nie będzie robić w małżeństwie. Jest to jeden z przykładów umowy małżeńskiej. Niektórzy ludzie postrzegają małżeństwo jako kontrakt ślubów że pary uczynić na ołtarzu. Znów jest to coś, że para może zrobić przed małżeństwem i coś, co jest uzgodnione podczas ceremonii ślubnej. W kontekście tego, co należy umieścić w umowie małżeńskiej Chciałbym zachęcić was do porozmawiać z narzeczoną o tym i zrobić kilka umów na waszych poślubić.

Niektórzy ludzie uważają umowy przedślubne jako część umowy małżeńskiej. To jednak jest dokumentem prawnym, który obejmuje adwokatów w większości przypadków. Ten typ umowy ma więcej wspólnego z finansami i kwestii pieniężnych związanych.

Patrząc na przepisy obowiązujące w państwie w Internecie

Istnieją dwa sposoby tht można patrzeć prawa w danym stanie. Pierwszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to przejść do wyszukiwarki jak www.google.com i wpisz nazwę państwa, a następnie ustaw tekstu (np. Kalifornia U.), co pojawi się to tysiące stron internetowych, z którego chcesz będzie Oficjalna strona stanu podając kody i statutów. W webaddress będzie gov skrót i ewentualnie skrót legis. Drugim sposobem jest pójść do www.netlizard.com. Zobaczysz cztery pudełka z nich jest zatytułowany kodeksów i ustaw lub przepisów i statutów, kliknij na to i pojawi się ekran, który ma wszystkich pięćdziesięciu stanach wymienione w kolejności alfabetycznej, przewiń do stanu, który Cię interesuje i kliknij na nazwę państwa. Gdy jesteś na ich stronie (a niektóre są lepsze od innych) będzie chciał praw, kodeksów i ustaw, a konkretnie rodziny lub prawa krajowego. Mogą być wymienione na mocy prawa cywilnego, to naprawdę zależy na stronie internetowej. Niektóre z państw, podczas gdy są one wymienione, nie mają powiązania pracy z tej strony, więc używam tylko wtedy, gdy dla państw, które znam na tym, że linki działają. Bądź cierpliwy badania w ten sposób, na to potrzeba czasu, aby znaleźć to, co chcesz.

Informacje na temat umów przedślubne

Jak woli, umowy przedślubne najlepiej obsługiwane przez pełnomocnika, jeżeli strony chcą go utrzymać się w sądzie. Rodzina adwokat prawo będzie dobrym wyborem. Również jak woli, nie może być napisane, podpisane, a świadkiem umowy, które mogą lub nie mogą utrzymać wodę w przypadku rozwodu. Koszt jest zbyt zmienna do oszacowania. Stawki adwokatów średnio $ 100-200 godzin, i można oczekiwać, aby być pobierana za czas potrzebny, aby opisać to, czego potrzebujesz, za rozmowy telefoniczne można zrobić, do przygotowania dokumentów, a przy dokonywaniu formalności w sądzie. Po konsultacji z prawnikami, możesz poprosić ich, aby oszacować w oparciu o przedstawioną listę co chcesz Umowa zawierać itp