grsail.com

Magazynowanie: Obsługa palet Porady Sprzęt

Gdzie udać się paletowe Naprawa

Jeśli szukasz miejsca, aby uzyskać pomoc w naprawie paletowe, są firmy, które sprzedają części paletowe. Sprawdź palletjackparts.com informacji na temat zestawów naprawczych, części i zespołów kół do wózków paletowych. Firma ta oferuje setki wózki paletowe części zamiennych. Wykonaj wyszukiwanie w witrynie dla strony, której szukasz. Firma oferuje zestawy do hydraulicznych podnośników paletowych dokonanych przez BT, Crown, Jet, Błękitnego Giganta, Big Joe i więcej.

Jednak upewnij się, że są zaznajomieni z polityką firmy. Na przykład, niektóre firmy części jasno, że nie przyjmie zwrotu części elektrycznych. Firmy takie jak forkliftcosts.com powiedzieć nie można "kupić, aby spróbować" to część elektryczną z nich, ponieważ nie będzie go z powrotem.

Problemy z palet?

Jeśli praca ma problemy przestrzeni powodu nadmiaru pustych palet, podjąć twarde spojrzenie na swojej pracy; można znaleźć tylko określony rodzaj lub rozmiar palecie powoduje takie problemy, albo możesz odkryć problem z terminowym dyspozycji duże, trudne do zarządzania rozmiarach. Jeśli tak jest, to być może trzeba rozważyć inną lokalizację ładowania / wyładowania dla tych dużych palet. Można również zmniejszyć problemy poprzez ujednolicenie własne rozmiary palet. Możesz nie być w stanie kontrolować wchodzące transporty z innych firm, ale usprawnienie własnych rozmiarów palet będzie przejść długą drogę w kierunku uproszczenia bałagan w swoich portach.

"Skala Truck"

Niektóre wózki paletowe są wyposażone w wagi elektronicznej do łatwego, kontrole masy miejscu. Jeśli ładujesz ładowni samolotu lub innego obszaru czułości wagi, jest to cenne narzędzie do określania indywidualnej i całkowitej masy ładunku.

Wózki wyposażone w skali elektronicznej są dobre dla niskiej wysokości podnoszenia i pochodzą z przydatnych funkcji, w tym odszkodowania za drgań i ruchu ubezpieczania dokładnych odczytów. Jeśli potrzebują dokładnych obliczeń wagi dla operacji żeglugowych, to może być bardzo dobrą inwestycją.

Na początku może nie uważasz, że to istotna część swojej pracy, ale jeśli rutynowo zajmuje się sprawami wagi jako część załadunku lub rozładunku albo może chcesz dać drugą wygląd tych wózków paletowych. Będziesz usunąć zgadywanie swoich rozwiązań pamięci masowej, wiedząc dokładnie, ile waga masz w danym obszarze lub na określonym szafie.

Palety z tworzyw sztucznych

Palety z tworzyw sztucznych, z polietylenu zwykle zaprojektowane są z pierwszego tłoczenia, dobry wybór dla farmaceutycznym lub spożywczym transportu. Palety te są w konfiguracjach, które mogą być do montażu w szafach - to dobry pomysł, aby skontaktować się z producentem aby uzyskać więcej informacji na temat montażu w szafach paletach.

Ponadto, jeśli zamierzasz korzystać z wózka paletowego, skontaktuj się z producentem w odniesieniu do zakupu właściwej palety - plastikowe konfiguracje palet mogą nie być zgodne z wózkiem widłowym. Wiele palety plastikowe pochodzą wyceniony na 4000 funtów, ale należy pamiętać, jest to "jednolita obsługiwana pojemność" i te palety może nie obsługiwać dużą ilość masy koncentratu skupione w jednym konkretnym miejscu na palecie. Równomierny rozkład ciężaru jest kluczem, tak jak wiele takich palet.

Bezpieczeństwo falownika palet

Palet falowniki, jak wszystkie urządzenia z ruchomymi częściami, obrotów i innych funkcji, muszą być odpowiednio zabezpieczone. Trzeba poświęcić właściwą ilość miejsca na podłodze, aby zapewnić zarówno rotację przetwornicy palet i odpowiedni barykadę bezpieczeństwa lub ogrodzenia, który powinien znajdować się w pobliżu urządzenia.

Paleta inwersja może potrwać do 40 sekund lub więcej w zależności od modelu i produktów obciążenia. Jeśli korzystasz z automatycznych systemów, należy pamiętać, aby poświęcić czas rotacji pod uwagę.

Pamiętaj, że nieregularne ładunki paletowe nie może odwrócić oraz równomiernym obciążeniem. Niektóre nieprawidłowe produkty mogą nadal muszą być przesyłane ręcznie zależnie od umiejętności załogi załadunku palet oraz rozmiaru i kształtu przedmiotu.

"Low Profile" ciężarówka

Nie będzie wtedy, gdy potrzebne jest rozwiązanie, które pozwala przenieść paletę od jego lokalizacji w ciasnym kącie, zatłoczonej przestrzeni ładunkowej lub innej sytuacji trudne. Niski profil paletowy może wejść palety z jednej z czterech stron i porusza się 1-7 / 8 cala nad ziemią. Jeśli potrzebujesz "Low Rider" wózki paletowe, jest to model dla Ciebie. To ogłoszenia paletowe z łożyskami "życiowych" smarowane i łożyska oporowe ciężarowych.

Jeśli potrzebujesz wszechstronność, niski profil wózka Paleta jest na pewno dobry zakup. Są one oceniane na 4000 funtów i wyposażone odstęp między widłami począwszy od 6 cali i będzie do 19 cali.

Kto potrzebuje palecie falownik?

Istnieje wiele powodów, aby rozważyć zakup przetwornicy palet. Każdy, kto w produkcji żywności docenią potrzebę szybkiego zastąpienia drewnianych palet do plastiku lub stali.

Normy Czyste piętrze są surowe i obecność drewnianej palecie może zagrozić swoją czystość. Poprzez wyeliminowanie wszystkich palet drewnianych z Twojego obszaru przetwarzania zastępując je za pomocą przetwornicy palet, można zmniejszyć ryzyko wprowadzenia zanieczyszczenia, brud i inne problemy.

Ci, którzy muszą rutynowo identyfikacji uszkodzonych palet i ładunków paletowych będą chcieli także sposób, aby szybko wymienić złą palety. Nawet ludzie, którzy regularnie mierzyć się lub wyprostować ładunek palet docenią szybkość i skuteczność przetwornicy palet.

Palety - różnorodność zastosowań i konfiguracji

Wiele osób uważa, tradycyjnych drewnianych palet pierwszy, ale istnieje duża gama wyborów paletowych do rozważenia dla swojej pracy. Palety, palety plastikowe Drum oraz palety aluminiowe to doskonały wybór w zależności od zadania.

Palety bębnowe, w szczególności może zawierać konfigurację zwaną "paleta wyciek", które robią dokładnie to, co sugeruje nazwa; są one zbudowane zawiera przecieki i wycieki. Palety te są zaprojektowane z myślą o ciężkich, odporna na zalanie polyethlyene.

Są to "lepiej dmuchać na zimne" modeli, które mogą być bardzo pomocne w transporcie powinno wyciek występuje. O wiele lepiej jest odkażenie palety wycieku niż całego wózka lub magazynowej powierzchni podłogi.

Czy naprawdę muszę palecie falownik? Twoje Pracownicy Czy Say Yes.

Inwerter palet umożliwia operatorowi obracać się w celu dokonania wymiany palet - palety drewniane dla wersji z tworzywa sztucznego, itp to jest szczególnie przydatne do wymiany uszkodzonych palet.

Ceną na przetwornicy palet mogą potencjalny nabywca zastanawiać, dlaczego proces nie może być wykonane ręcznie w celu zaoszczędzenia trochę pieniędzy. Ale, co budżet producenci często zapominają jest czynnik ludzki obciążenia udział w rozładunku całą paletę ręcznie, zastępując zużyte, uszkodzone lub nieodpowiedniego palety z dobrego, a następnie zastąpienie całą zawartość palety ponownie.

Zanim przejdziesz na zakup falownika palet, zastanów się, czy Twoja firma może sobie pozwolić, aby poświęcić tyle czasu się do tego procesu. W czasach, w których koszty muszą być często cięte przez zmniejszenie siły roboczej, czy firma nie ciała, aby oszczędzić robić te ręcznie zadania? Falownik paleta jest jednorazowa inwestycja, która może uratować wiele w zakresie pracy.

Różne rodzaje palet Jacks

Lewarki wspierać struktury i poziomu lub położenia maszyny budowlane. Mogą być zasilane z metod hydraulicznych, mechanicznych, elektrycznych lub ręcznych

Istnieje wiele rodzajów podnośników paletowych. Zastanawiasz się, czy potrzebne jest ręczne paletowe BT gniazdo jack, wysokie podnoszenia palet lub gniazdo palet? Oto podział niektórych gniazd paletowych, dzięki uprzejmości beacontechnology.com, które pomogą Ci podjąć decyzję o:

 • Ręczny podnośnik palet: przeznaczone do użytku wyłącznie z płozami otwartych dolnych. Widły można odwrócić, aby zapewnić dwie różne wysokości i tego podnośnika kompaktowa konstrukcja może być stosowany do podnoszenia obiektów do iz półek, przenoszenie sprzętu biurowego i instalacji urządzeń ściany lub sufitu
 • High lift jack palet: zaprojektowane, aby przejść na świeżym dolne pojemniki, palety, kosze i płozy
 • Wszystko jack terenu palet: w pełni załadowane palety przewozi ponad nierównym terenie
 • BT Wózki jack: dobre jack jakości palet dla bardzo dużych obciążeń

Sztuka palety

Jeśli Paryż jest świętem ruchomym, a następnie palety są ruchome roboczy. Zasadnicze znaczenie dla transportu, odbioru i składowania, palety są ruchome podłogi, na których materiały są ułożone tak, mogą być na- i wyładowywane luzem, zarówno ze źródła i wokół samego miejsca pracy, tnąc godzin pracy i koszty transportu.

Palety i sprzęt paleta ewoluowały w wieku, że już w powszechnym użyciu. Palety są dostępne z tworzywa sztucznego, aluminium, drewna, papieru, a nawet w zależności od ciężaru materiałów ty transportujących (większość można łatwo przetwarzać do 2000 funtów) i mogą być bardzo różne rozmiary. Palety specjalne do bębnów może poruszać się nawet najcięższe materiały; mniejsze, krótsze żyjące palety drewniane dokonać lżejsze materiały dostępne na całym placu budowy. Palety są także użyteczne do krótkotrwałego przechowywania, utrzymując sypkich pod ręką, i zapewniania łatwo usuwalny powierzchni do przechowywania pustych opakowań do bardziej skutecznego usunięcia. I są wielokrotnego użytku, co czyni je jeszcze bardziej opłacalne.

Sprzęt w ustawieniach palet przemysłowych niezliczone zastosowań: mogą być ciągnięte przez wózki widłowe i ich modułowy charakter pozwala je dopasować do potrzeb dowolnego miejsca pracy, a ponieważ ich wielkość może być ujednolicone w danej branży oferują ogromny potencjał oszczędności.

Palety wysyłki do krajów zagranicznych

Jeśli wyruszą w handlu międzynarodowym, są ważne przepisy, które trzeba wiedzieć dotyczące palet. Międzynarodowa Konwencja Ochrony Roślin określa, że ​​palety muszą być zbudowane z materiału, który nie pozwala inwazyjne gatunki roślin i owadów, aby podróżować z jednego kraju do drugiego. Jeśli masz "surowego drewna" palet, muszą być traktowane z obróbki chemicznej lub obróbce cieplnej do zabicia szkodników. Aluminium, stal, plastik, i "deską" są zwolnione z tych zabiegów. Niestety, nie można po prostu zastosować leczenie zwalczania szkodników do surowych drewnianych palet; należy to zrobić z nadzorem uznanej agencji.

Standardowy palet Ładunki

Jak każdy kawałek sprzętu magazynowego, ważne jest, aby przestrzegać ograniczenia wagowe palecie standardowej wielkości. Przeciążenie palety
może nie tylko uszkodzić lub zniszczyć, ale może również utrudnić lub opóźnić przesyłkę. Statek powietrzny transport, na przykład, w dużej mierze opiera się na obliczeniach masy, które uwzględniałyby, ładunku, paliwa, a masy pasażerów. Przeciążenia standardowy rozmiar palety można skomplikować te obliczenia masy. Jeśli paleta ma nadwagę (1000 funtów jest typowe dla standardowego pełni załadowanej palety) może się zderzyliśmy się bardzo zatłoczone lot cargo gdzie waga jest blisko granicy. Dzięki standaryzacji ładunków paletowych, oszczędzasz paletę i swoje miejsce w samolocie.

Zmniejszenie palet Odpady

, Uszkodzony palety kosztować pieniądze operacji; można stracić do 4 dolarów za palecie w niektórych przypadkach. Istnieją dwa sposoby, aby zaoszczędzić sobie trochę pieniędzy na naprawy palet lub utylizacji. Pierwszym z nich jest po prostu kupić lepsze jakości palet. Jeśli nie myślał o zmianie dostawców, zbadać stosunek obrażeń i może być inspiracją, aby zajrzeć do nowego dostawcy. Drugim sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze na paletach to zrobić w domu napraw. Wiele razy paleta może być ustalona za pomocą kilku prostych narzędzi. Nie może być skłonny przeznaczyć środki do zapisywania poważnie uszkodzone palety, ale wiele drobnych napraw może przedłużyć życie palet i budżetu.

Gdy Czy papier Paleta Przydatne?

Lekkich ładunków? Szybkie Utylizacja? Papier palet

Niestandardowe palety papieru są korzystnie w porównaniu do drewnianych palet, jeśli chodzi o lekkich ładunków i szybkiego recyklingu. Wiele z tych palet papieru są wykonane z tektury falistej, a niektóre mają niektóre drewna w "talii" wzmocnienia ogólnej wytrzymałości palety. Najlepsza część z użyciem palety papieru jest to, że są one zgodne z międzynarodowymi

Wytyczne konwencji ochrony roślin do wysyłki za granicę, i nie napotka kwarantanny lub klasyfikacyjne zgodność problemy. Kwestia wagi jest również ważne; Dlaczego warto inwestować w palecie aluminiowej o małym obciążeniu, gdy paleta papieru zrobi? Niektóre palety papieru są zaledwie 15 kg oraz zmniejszenie masy w porównaniu z drewnem może być tak wysokie jak 35 kg. Czy chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy do działu wysyłek? Możesz być na dobrej drodze z lekkiego papieru palecie.

Operacyjnych i bezpieczeństwa Procedury ręczne paletowe

Palety są ważną częścią magazynową i fabryki pracy, ponieważ pomagają materiały transferowe. Są to palety, palety plastikowe bęben, palet papieru i palety drewniane. Z całej tej działalności palet, to ma się reasont że trzeba będzie palet środki transportowe, takich jak wózki paletowe. Jeśli zdecydujesz się na zakup wózki paletowe, należy pamiętać o tym, jak go i procedur bezpieczeństwa należy przestrzegać używać. Na przykład, jakie są trzy pozycje na dźwigni sterowania? Należy jeździć paletowe "skuter styl" lub pozwolić ciężarówki spadnie z jednego poziomu podłogi do drugiego? Oto odpowiedzi na te pytania i więcej, dzięki uprzejmości beacontechnology.com.

Ręczne wózki paletowe posiada dźwignię trójpozycyjny używany do podnoszenia, neutralny i niższe. Oto jak obsługiwać każdą pozycję.

 • Aby podnieść: włóż widły do ​​palet. Przesuń dźwignię w położenie "podbicie". Przy ruchu w górę / w dół, pompować jack palet w górę do żądanej wysokości.
 • Neutralny: po zakończeniu podnoszenia Wózki paletowe, przesunąć dźwignię na "neutralnym" lub w pozycji środkowej. Przesuń wózki paletowe do żądanej lokalizacji.
 • Aby obniżyć: przesunąć dźwignię w położenie "dolnej", aż do osiągnięcia żądanej wysokości.

Oto kilka ogólnych informacji bezpieczeństwa dla ręcznych wózków paletowych:

 • Sprawdź paletowy uszkodzenia tranzytu przed operacji. Przeczytaj instrukcję obsługi i zapoznać się z kontroli i właściwego korzystania z nich.
 • Nie wolno przeciążać pojazdu. Bądź w pojemności znamionowej 5500 funtów.
 • Równomiernie rozkłada obciążenie na widłach. Nie koncentruj się ładunki w jednym punkcie lub załadować jeden widelec więcej niż inne.
 • Należy zachować szczególną ostrożność podczas korzystania z wózka paletowego, aby przenieść lub ustawić maszyny. Łatwo jest popełnić błąd podnoszenia w punktach, które rozwiną stężone lub niesymetryczne obciążenia, które mogą uszkodzić wózki paletowe.
 • Nie dopuścić załadowana paletowe do spadku z jednego poziomu podłogi do drugiego. Nawet kropla jeden cal więcej niż podwaja efektywny ładunek na chwilę, a wyniki w "szoku", który może zgiąć lub złamać komponentów.
 • Głównym łożysko oporowe ma smarowniczki, które muszą być smarowane co 60 dni. Wszystkie pozostałe szczotki i łożyska są wstępnie smarowane i będzie trwać długo.
 • Pompa pisting pręt i siłowniki podnoszenia są polerowane z hartowanej chromowanym wykończeniem, aby zapewnić maksymalną żywotność uszczelek i minimalny wyciek oleju. Nie dopuścić do tych powierzchnie przeznaczone ponacinane lub pestki nadużywaniem.
 • Przed dokonaniem napraw zawsze zdjąć obciążenie. Całkowicie unieruchomić wózek paletowy przed rozpoczęciem pracy na części, które mogą szczypta palców i dłoni, jeśli w ruchu.
 • Nigdy nie pozwól nikomu jeździć paletowe "styl skuter."
 • Nigdy nie zostawiaj bez opieki załadowany wózek paletowy.
 • Zawsze niższa widelce, gdy transport jest zakończona.
 • Unikać ściernych ani agresywnych środowisk i / lub ruch ściernych lub żrących substancji, które mogą przełożyć się na części wózki paletowe.

Safety Truck

Według Rady Bezpieczeństwa Narodowego (NSC), od 10 do 25 procent wypadków w miejscu pracy występują w hurtowni doków załadunkowych. A OSHA szacuje się, że około 100 osób rocznie umiera podczas pracy napędzane pojazdy przemysłowe. Sprawdź witrynę internetową NSC w www.nsc.org do materiałów, które pomogą Ci rozwinąć formalne programy bezpieczeństwa w magazynie, że naniesienie sprzęt paleta i paletowe. Książki takie jak "Bezpieczeństwo Warehouse" George'a Swartz dostępne są także jako "zapobieganie wypadkom Podręczniki", znanych jako lektura dla pracowników służby zdrowia w pracy.

Gdy próbuje dowiedzieć się, ile miejsca na alejce trzeba obsługiwać wózek, tu jest wskazówka, dzięki uprzejmości Big Joe Produkcja: Ogólna zasada jest dodanie długości podwozia plus długość ładunku plus 12 centymetrów, aby określić przybliżone szerokość korytarza wymagane do obsługi wózka. Obudowa jest mierzona od pionowej powierzchni wideł do tylnej części pojazdu.