grsail.com

Magazyn: Sztuka i Rozrywka Czasopisma Porady

Magazyn pragnienie

Publikacja Eros Książki w Staten Island, Pragnienie Magazyn poświęcony jest postmodernistycznym pisarza i elitarnej, Elegancki, czytnik literackiego. Oferuje on najnowsze tendencje postmodernistyczne pisania i wyświetla najlepiej, że może zaoferować Globalny i amerykańskiej literatury. Proponuje powstanie realna stosunek do teorii jako środka ustanawiającego krytyka naprawdę historyczną i materialistyczną. Eros oferuje forum dla eksperymentów w otwartych formach, które badają kanon i prowadzą do transformacji i redescription. Eros akceptuje artefakty postmodernistyczną fiction, non-fiction i tłumaczenia.

Fantasy & Science Fiction Magazine

Założona w 1949 roku, The Magazine of Fantasy & Science Fiction jest liderem w publikacji najnowsze oferty przez wielokrotnie nagradzany i up-and-coming autorów, w tym Stephen King, Walter M. Miller, Ray Bradbury, Ben Bova, Ursula K. Le Guin, Terry Bisson, i wiele innych. Zagadnienia obejmują ilustracje i komiksy, książki i recenzje filmowe, artykuły na temat nauki i humoru.

Heavy Metal Magazine

Heavy Metal Magazine jest ilustrowany magazyn state-of-the-art wyposażony science fiction i opowiadania fantasy przez dzisiejszych najlepszych pisarzy i artystów. Przeznaczone tylko dla dorosłych czytelników, każde wydanie ma na celu udowodnić, że "komiks", może być o wiele więcej niż medium dla dzieci. Oprócz opowieści, Heavy Metal zawiera również funkcje informacyjne na temat nowej muzyki, filmu, sztuki, książek i innych mediów.

Magazyn Harper

Oferując fikcji i literatury faktu jakości komentarz na polityce, literaturze, kulturze, nauce, Magazyn Harper jest eklektyczna mieszanka esejów, powieści i sprawozdawczości, które waha się od liberalne konserwatywny. Każde wydanie daje najbardziej stymulujący piśmie przez dzisiejszych najlepszych obserwatorów i tłumaczy, co się dzieje na świecie.

Hollywood Życie Magazyn Movieline za

Hollywood Życie Magazyn Movieline zawiera wszystko, co chcesz wiedzieć o swoich ulubionych gwiazd, filmów, reżyserów i mody Hollywood i stylu życia. Poufnych informacji na temat nadchodzących wydań, wywiady z dzisiejszych najlepszych aktorów i aktorek, doskonałej fotografii w pełnym kolorze i pogłosek i plotek.

Kowboje i Indianie Magazyn

Kowboje i Indianie Magazyn obejmuje ludzi i miejsc z amerykańskiego Zachodu. Zawiera szeroki zakres tematów w stylu życia, w tym profili osobowościowych na artystów, gwiazd, dealmakers i ustawiających trendu; wnętrza domu i projektowania; podróże i przygody; sztuki we wszystkich jej formach; Hollywood and Western Film; wysokiej klasy odzieży i mody Zachodnia; Tex kuchni i rozrywki; książek i muzyki. Magazyn prowadzi dogłębne raportowanie o różnych kwestiach z biznesu do kultury, a także kwestie rekreacyjnych, takich jak jazda na nartach śnieg i wędkarstwo muchowe. Magazyn prowadzi również obszerne eseje fotograficzne na temat amerykańskiego Zachodu z najlepszych w kraju fotografów.

Śmieszne Times Magazine

Śmieszne Times Magazine jest publikacja humor, który zbiera najlepsze bajki i artykuły publikowane obecnie humor. Każde wydanie zawiera ponad 100 filmów animowanych z najlepszych rysowników, takich jak Matt Groening ("Życie w piekle"), Tom Tomorrow ("Współczesny świat"), Bill Giffith ("Zippy Pinhead"), Nicole Hollander ("Sylvia"), Lynda Barry ("Ernie Pook za Comeek"), Dan Piraro ("Bizarro"), oraz wiele więcej. Publicyści Humor obejmują takie znanych pisarzy jak Dave Barry, Daniel Pinkwater, Garrison Keillor, Rita RUDNER, Charles GRODIN, Ian Shoales i Bailey White. Śmieszne Times obejmuje również takie funkcje, jak "News of the Weird, '' Dr. Science ", a Jon Winokur za" mruk ".

Dostęp nieograniczony Magazyn

Kolejny magazyn w kategorii Sztuka i rozrywka jest dostęp nieograniczony Magazine. Muzyka, film, moda, technologia, gry, seks, podróże, sport, praca - nie tylko są to składniki dobrze wyważony życia, są one również kluczowe składniki do magazynu rozrywkowy styl życia udany.

Amerykański artysta Magazyn

Innym Sztuka i rozrywka wybór magazyn jest amerykański artysta Magazine. Nieważne, czy jesteś początkujący artysta lub po prostu docenić dobrą grafikę, pokochasz amerykański artysta Magazine. Każdy numerze posiadających siedzibę i up-and-coming artystów pracujących w mediach, które wahają się od malarstwa do rzeźby. Szczególną cechą pisma jest jak prowadzi użytkownika krok po kroku pełni zilustrowany poprzez pracę każdego artysty, od inspiracji do zakończonego kawałka. Czytelnicy zainteresowani coraz profesjonalnych artystów będzie zafascynowany techniką i porad inspirowany historiami młodych artystów, którzy złożyli swoje piętno w świecie sztuki. Zagadnienia obejmują również informacje o konkursach plastycznych.

Pisarza Digest Magazine

Pisarza Digest Magazine jest mój numer 15 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy pisarza Digest Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: wiodącym na świecie magazyn dla pisarzy, pisarza Digest zawiera how-to do pisania i sprzedaży fiction, literatura faktu, poezja, skrypty i inne materiały niezależny. Nowe oferty na rynku są zawarte w każdym wydaniu, a także wywiady z najlepiej sprzedających się i nagradzanych autorów.

In Touch Weekly Magazine

In Touch Weekly Magazine jest idealnym tygodnik poświęcony w całości do świata sławy dla czytnika on-the-go. Jest wyposażony w najnowsze celebrity gossip, zachwycających zdjęć i mody, plus artykułów, które dotykają serca.

Magazyn Us Weekly

Magazyn Us Weekly mój numer 2 rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy nas Weekly Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Us Weekly jest poświęcony dając czytelnikom dogłębnej patrzy na muzycy, aktorzy, aktorki, i inne osobistości z branży rozrywkowej. Wypełniony pouczające i odkrywczych wywiadów i profili swoich ulubionych gwiazd, każda sprawa jest wzbogacony o olśniewającej fotografii, które przynosi Ci z bliska na życie ludzi, których kochasz oglądać!

Magazyn Writer

Magazyn Writer jest mój numer 20 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Magazynu Writer jest magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Writer to magazyn o piśmie! Oferuje on instrukcje i inspirujące artykuły skupiające się na pisaniu powieści, literatura faktu, poezja, i dzieci i młodych dorosłych literatury. Świetne dla początkujących pisarzy, którzy chcą z porady profesjonalistów, magazyn włączyła artykuły autorem takich znanych autorów jak Stephen King, Mary Higgins Clark, Joyce Carol Oates, Sidney Sheldon, Barbara Taylor Bradford, Madeleine L'Engle i.

Right On! Magazyn

Wiodącym w kraju magazyn African-American młodzieży rozrywki, Right On! obejmuje wiodące na ekranie, telewizyjnych i nagrań gwiazdy - wirtualny "biblię" Czarnej branży rozrywkowej!

Art in America Magazine

Art in America Magazine jest stworzony dla kolekcjonerów, dealerów, artystów, nauczycieli i studentów sztuki, historyków sztuki, kuratorów muzeów i innych poważnie zainteresowanych kompleksowej sprawozdawczości i komentarzy na temat wielkich osiągnięć i wydarzeń w świecie sztuki. Zawarte w każdym wydaniu są pokaż opinie, profile założona i up-and-coming artystów, harmonogramy nadchodzących koncertów i imprez, dyskusji na temat różnych gatunków, a wieści o pomocnych książek i innej literatury zasobów.

Stereophila Ostateczny AV Magazine

Stereophila Ostateczny Av Magazyn jest mój numer 31 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Stereophila Ostateczny Av Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Zaprojektowany w celu uzyskania wszelkich informacji potrzebnych do zaprojektowania systemu jakości dźwięku i obrazu, aby dopasować swoje Budżet, lub w celu poprawy systemu, które już posiadasz, Stereophila Ostateczny AV obejmuje świat wysokiej klasy kina domowego z pogłębionych recenzje produktów, dokładnego zakresu nowych produktów, recenzje DVD z najwyższej półki, i kolumn do myślenia i funkcji. Każdego miesiąca w "Shop Talk" wyglądają na co zwracać uwagę przy zakupach na sprzęt. W nowym "najwyższej Q & A" dział się odpowiedzieć na Twoje najczęściej zadawane pytania, a "Crosscurrents" wyglądają w jaki rewolucja komputerowa rozszerzył świat audio, wideo i kina domowego do nowych produktów i koncepcji. Stereophila Ostateczny AV był wcześniej zatytułowany Przewodnik Stereophile'a do kina domowego.

Pointe Magazyn

Magazyn jest balet Pointe w najlepszym wydaniu. Pointe informuje insider balet na wszystkich głównych firm tanecznych, nowe produkty i muzycznych, specjalny zdrowia i wskazówki żywieniowe dla tancerzy (na przykład "Biz butów - porady podiatry dotyczące dolegliwości wspólne stóp"), a także ton więcej mądrości dotyczące w szczególności do balet tancerz, instruktor, główny kompozytor, choreograf, krytyk, lub obserwator.

Alfred Hitchcock Tajemnica Magazyn

Założona w 1956 roku, Tajemnica Magazyn Alfred Hitchcock jest najlepiej sprzedającą się krótkie magazyn historia w kraju. Każdy problem w tym szczególnym okresie letnim lipiec / sierpień podwójny numer - zawiera historie z najlepszych autorów piszących dziś mystery. Opowieści wahają się od krótkich spodenkach dzieł 15000 słów lub więcej, a od klasycznych do nowoczesnych, tajemnica Hardboiled opowieści. Dodatkowo w każdym numerze jest znakomita "Tajemnica klasyczna" wybrane z najlepszych opowiadań w archiwach. Wiele tajemnic biorące - zarówno nowych, jak i ustalonych autorów - zdobyły nagrody, takie jak Edgar, Shamus i Robert L. Fish nagrody.

Taniec Nauczyciel Magazyn

Taniec Nauczyciel Magazyn, który został opublikowany ponad 20 lat, jest tylko magazyn ogólnopolski skierowana do tańca nauczycieli wszystkich dyscyplin.

New Yorker Magazine

New Yorker Magazine jest mój numer 1 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy The New Yorker Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: New Yorker jest eklektyczna magazyn dla czytelników interesujących się sztuką, bieżących wydarzeń i kultury. New Yorker zawiera artykuły na temat nowości krajowej i międzynarodowej, zwiedzanie aktualnych idei i trendów, plus sportu, mody i imprez rozrywkowych. Ponadto magazyn jest dobrze znany za publikowanie wyjątkową krótkie opowiadania i bajki z ironię.

Science Fiction Magazine Asimova

W tym najlepszy w science fiction opowiadań, wierszy i opowiadań, Science Fiction Magazine Asimova jest magazyn nagradzana wyposażone niektóre z najbardziej znanych pisarzy tego gatunku. Oprócz fikcji, każde wydanie zawiera także recenzje najnowszych filmów sci-fi i programów telewizyjnych, a także recenzje książek, artykuły redakcyjne, i zagadek nauki.

Analog Science Fiction & Fact Magazine

Analog Science Fiction and Fact Magazine jest jednym z wiodących czasopism w dziedzinie i zawiera jedne z najlepszych opowiadań science fiction opublikowanych dziś przez nowe i nagradzanych autorów. Zawiera również Literatura faktu artykuły, które uwag na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie technologii naukowej. Analog jest napisany i zredagowany dla tych, którzy pragną intelektualnej stymulacji o możliwościach postępu naukowego może przynieść nam w przyszłości na podstawie analizy fakt naukowych, przez fikcję, spekulacje o przyszłym świecie.

Stage Wskazówki Magazyn

Stage Wskazówki Magazyn jest mój numer 51 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Stage Wskazówki Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: publikacja w branży wykonawców scenicznych, pracowników, producentów, reżyserów i fanów. Stage Wskazówki daje artykuły pogłębione na oświetlenie, remonty, nowości z branży, szkolenia, kostiumy, scenografię, dźwięk, ustawia i krajobraz oraz wydawców. Czy jesteś w Broadway zawodowe, amatorskie kierownik sceny w lokalnym teatrze, lub zapalonym kina-goer, ten magazyn jest dla Ciebie.

Cinescape Magazyn

Science fiction i fantasy, fani musisz szukać dalej niż Cinescape Magazine do najnowszych wiadomości i opinie z ich ulubionych filmów, programów telewizyjnych, filmów, płyt CD-ROM i książek. Cinescape będzie Cię w wiedzy na temat przyszłych projektów; plus to zawiera wywiady z aktorami i liderów branży, która zabierze Cię za kulisami ulubiony Sci-Fi i światów fantasy.

Magazine Issue

Wydanie Magazyn zawiera fotoreportaże na temat sztuki, muzyki, mody, fotografii, filmu i architektury. Jej celem jest inspirowanie ludzi zainteresowanych sztuką i nauki poprzez prezentowanie ich w innowacyjne prace artystów najnowocześniejszych. Służy jako uzupełnienie głównych czasopism poprzez dostarczanie zawartości zazwyczaj nie są ujęte w innych publikacjach z powodu jego braku wartości handlowej. Wydanie zawiera również płytę CD-ROM, który zawiera muzykę, klipy filmowe, multimedialne projekty artystyczne lub przez opisywany artysty.

Saturday Evening Post Magazyn

Dla pokoleń, Saturday Evening Post Magazyn dostarczył swoim czytelnikom panoramę współczesnej Ameryce. Publikacja non-profit Benjamin Franklin Literary & Medical Society, Poczta nadal utrzymuje swoje chlubne tradycje jako ulubiony magazyn kawy stole Ameryki. To bawi, śmieszy i oświeca, zapewniając najnowsze wiadomości z medycyny prewencyjnej i własnego zdrowia. Dostaniesz najlepszych artykułów na książkę, teatr i recenzje filmowe, sztuki, tańca i muzyki.

Magazyn Ellery Queen Tajemnica

Dla fana tajemnicy, przestępczość, suspensu i historie wykrywania, Magazyn Ellery Queen Tajemnica jest do kupienia. Każdy numerze piśmie od najlepszych twórców w tej dziedzinie, jak również artykułów, zagadek i recenzje książek, gra, film, telewizja i programy radiowe.

Magazyn Mad

Mad Magazine: Absurd, bzdura, głupota, bezsens, lekceważenie, niedorzeczność i nieprawdopodobieństwo zwyciężają w tym miesięcznych kompendium satyry politycznej i społecznej - i toaletowego humoru. Alfred E. Neuman sam byłby z ciebie dumny za prowadzenie do dziecinne korzeni i zapisz się na Mad Magazine.

Artnews Magazyn

Pokrycie międzynarodowego świata sztuki, Artnews Magazyn został założony w 1902 roku i cieszy się największą obiegu każdego magazynu Fine Art obecnie opublikowany. Oferuje on dokładną analizę ludzi, sztuki i wydarzeń, które kolektory procentowe, kupców, artystów i dyrektorów muzeów najbardziej. Oprócz krytyki sztuki i wywiadów, Artnews zawiera informacje dotyczące podróży, galerii i wystaw Muzeum opinie i porady na temat inwestycji sztuki.

Kreator Magazine

Kreator Magazine jest mój numer 18 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Kreator Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Wizard jest głupi magazyn rozrywkowy dla miłośników komiksów i związanych z nimi mediów, takich jak kina, telewizji, animacji, zabawki, karty itp Zapewnia polybagged gratisy, info na super rzadkich kolekcje, najświeższe informacje, interesujące elementy, a jedyny przewodnik cen dla komiksów w użyciu. Kreator jest lektura dla każdego, kto lubi komiksy.

Utne Magazyn

Utne Magazyn jest mój numer 12 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Utne Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Przedruk artykułów z głównego nurtu, niezależna i alternatywnych publikacji, Utne Magazine to eklektyczna mieszanka oryginalna i obrazoburczy opinie i komentarze na temat dzisiejszych ważnych i pojawiające się problemy. Pokrycie polityki, kultury, nauki, edukacji i ekonomii, pisarzy i redaktorów Utne również przyczynić oryginalne artykuły zachęcić do samodzielnego myślenia w ich czytelników.

Smart TV & Magazyn dźwięku

Smart TV & Magazyn Dźwięk jest magazyn, który Smart TV i dźwięk ma wszystkie najnowsze wiadomości i informacji na temat integracji telewizorów i audio opracowanych z komputerów i Internetu. Każde wydanie jest wypełnione najnowsze informacje o magnetowidy, nagrywarki i odtwarzacze muzyczne MP3, systemy telewizji satelitarnej, Internetu, urządzeń radiowych interaktywnych programów telewizyjnych i DVD, interaktywnych systemów telewizji kablowej, audio / wideo, urządzeń sieciowych i udoskonalonych muzycznych płyt CD.

Southwest sztuki Magazyn

Southwest sztuki Magazine jest koniecznością dla kolekcjonera sztuki - zarówno początek i doświadczony, Southwest Art m.in. prace najwybitniejszych artystów Zachodu. Każde wydanie podkreśla się i najbliższych artystów i pojawiających się tendencji artystycznych. Znajdziesz całą chwałę, wszystkie kolory, a wszystkie majestat amerykańskiego Zachodu w doskonałej publikacji, które będą czytać i wyświetlać z dumą.

Futurific Magazyn

Przez ponad 20 lat, Futurific Magazyn został w działalności sprawozdawczości, analizy i przewidywania nadchodzących zmian w naukach, technologii, przemysłu, ekonomii, rozrywki i polityki. Studiowanie bieżące wydarzenia na skalę światową, Magazyn ma reputację dokładnie przewidział, gdzie obecne tendencje są przy nas i jak mogą one oferować rozwiązania dzisiejszych problemów.

Electronic House Magazine

Posiada zarówno ekstrawaganckie i niedrogie inteligentnych domów, które mogą być sterowane za pomocą jednego przycisku, Electronic House Magazine obejmuje systemy elektroniczne, które oferują właścicielom większe bezpieczeństwo, rozrywkę, wygodę i zabawy. Wpisany przez konsumenta, który korzysta z technologii (ale niekoniecznie jest inżynierem), Electronic House zawiera artykuły na temat całej kontroli domu i podsystemów, takich jak oświetlenie mieszkaniowe, bezpieczeństwo, kina domowego, gospodarki energetycznej i telekomunikacyjnej. Plus to analizuje pojawiające się technologie w automatyce domowej i doradza nabywców domu i budowniczych na przyszłość pokryć nowego domu lub zwiększenie istniejącego.

Magazyn wyraz

Wyrażenie to nowy magazyn, który obchodzi twórczości artystycznej. Każde wydanie tętni ciekawych projektów, które obejmują szeroki zakres metod sztuki i mediów. Nieważne, czy jesteś początkującym lub profesjonalnego artystę, Ekspresja zainspiruje Cię do połączenia z artystycznego ducha.

TV Guide Magazine

TV Guide Magazine jest mój numer 3 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy TV Guide Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Przewodnik TV jest numerem jeden magazyn Ameryki w telewizji! Zagadnienia obejmują kompletnych list programów, recenzje filmów, plotki i wywiady z osobistościami Hollywood, opery mydlanej i aktualizacje sportowych, krzyżówki i horoskop, osobowości zbliżeń i przewodnik do lokalnych pay-TV.

Town & Country Magazine

Town & Country Magazine jest mój numer 9 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Town & Country Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Pierwsze wydanie w 1846 roku, Town & Country jest najstarszym magazynu ogólnego interesu w kraju wciąż być w publikacji. Napisany i zredagowany z myślą o zamożnych czytelników, ten magazyn bada świat wyrafinowanego życia. Znajdziesz artykuły na temat sztuki, mody, dekoracji, podróże, architektura, piękno, finansów i zdrowia, często podświetlonej z profilami i wywiadach z wpływowych osobistości. Własnością konsorcjum Hearst, Town & Country również mistrzów charytatywnych i omawia kwestie świadczenia usług publicznych.

American Photo Magazine

Magazyn premier jest dla poważnych fotografów American Photo Magazine. Dla amatorów i profesjonalistów, American Photo obejmuje wszystkie obszary pola, od fotografii modelu do najlepszych w fotoreportażu. Wypełnione pięknymi zdjęciami przez najlepszych w branży, American Photo jest publikowany co dwa miesiące i obejmuje artykuły techniczne, recenzje książek, przeglądy sprzętu, funkcji na idealnych miejscach pełnych potencjału fotograficznego, a wiadomości o najnowszych trendach.

Magazyn supermodelki Nieograniczony

Supermodelki Nieograniczona Magazyn jest mój numer 32 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy supermodelki Nieograniczona Magazine jest magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: supermodelki Nieograniczona jest kompletnym źródłem konkursach, modelowanie, mody, urody i talentu - w tym ekscytującym informacji na amerykańskich i międzynarodowych konkursach, pictorials mody, artykułów informacyjnych napisana przez znanego zespołu ekspertów, informacje o tym, jak się włamać do modelowania, a pokrycie konkursach, modelowanie i wydarzeń talentów.

Videomaker Magazyn

Videomaker Magazyn jest mój numer 24 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Videomaker Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Komputery Videomaker to magazyn, który obejmuje wykorzystanie kamer, cyfrowej edycji video i produkcji wideo i pulpitu Audio dla początkujących i zaawansowanych entuzjastów podobne. Jego artykuły badania i przegląd najnowszego sprzętu, nauczyć techniues produkcyjnych, i wyjaśnić z najnowszych osiągnięć technologicznych.

Magazyn Home Theater

Home Theater Magazine jest kompletnym magazyn dla domowego audio i potrzeb wideo. Celem magazynu jest utrzymanie swoich czytelników o najnowszych ulepszeń technologicznych, tak aby mogły zachować swoje systemy na bieżąco i szuka i brzmi dobrze! Każdy numer zawiera recenzje video i audio, a także kaset wideo, płyt CD, DVD i laserdiscs, że grają, plus artykuły na temat montażu najlepsze systemy, które spełniają Twoich potrzeb i budżetu, a które są łatwo rozbudować.

Soap Opera Digest Magazine

Soap Opera Digest Magazine jest specjalna publikacja procentowych edytowane przez dzień i prime time oper mydlanych. Problemy wyposażone w aparacie happeningi, z ostatniej chwili, konspekty mydła i wywiady, które ujawniają profile pogłębione poglądów na temat małżeństwa, rodzicielstwa, piękna, mody, jedzenia i więcej gwiazd.

Readers Digest Magazine

Readers Digest Magazine jest jednym z najbardziej popularnych czasopism w publikacji ogólnych procentowych dzisiaj. Co każda kwestia ta jest tematów badania, które są z widocznym zainteresowaniem współczesnego amerykańskiego życia - takie jak medycyna, edukacji, polityki, życia rodzinnego i rozrywki - i publikuje funkcje, które są zaczerpnięte z innych lub skrócone książek lub czasopism. Readers Digest publikuje także zagęszczonych lub fragmentem dzieła fikcji, plus kolumny humor, dowcipy, a bajki są regularne dodatki. Zabawy czytać dla całej rodziny!

Zeszyt ćwiczeń artysty użytkowi Magazyn

Zeszyt ćwiczeń artysty użytkowi Magazyn jest wiodącym jak do magazynu dla dekoracyjnych malarzy każdym poziomie umiejętności. Każde wydanie dostarcza szczegółowe krok po kroku instrukcje i ilustracje 10 do 15 zabawy-to-farby wzorów w różnych mediach i dziedzinach.

Premiere Magazine

Chociaż Premiere Magazine zawiera wiele artykułów na temat najgorętszych gwiazd w filmie, głównym celem tego pisma jest, aby dać czytelnikom zza sceny patrzeć na, jak filmy są wykonane. Dostaniesz artykuły obejmujące wszystko, od jak film zostanie przyjęty i zaakceptowany przez studio do sposobu ich finansowania, obsada, filmowane, rozpowszechniane i promowane. Wiele interesujących wywiadów i opowieści z reżyserami, producentami, techników i przedsiębiorców, którzy tworzą film amerykański.

Stereophila Magazyn

Stereophila Magazyn jest mój numer 27 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy Stereophila Magazine to magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Dla audiofilów, którzy poważnie myślą o systemach dźwiękowych, Stereophila to musi kupić. Założona w 1962 roku, jest najstarszym i najbardziej szanowanych publikacja poświęcona przegląd komponentów audio i muzyki, które wychodzi z nich. Każdy problem da Ci sprzęt raporty, informacje branżowe, recenzje muzyczne i wiele więcej.

Opera News Magazine

Pięknie ilustrowane i inteligentnie napisane, Opera News Magazine wyposażony profile odważnych nowych reżyserów i projektantów; świeże nowe produkcje; młodzi nowych śpiewaków; Artykuły i wywiady; raporty skuteczności z całego świata; i opinie na CD, książki i filmy. Zawiera specjalny numer podróży, amerykański festiwal problem i pełną ochronę transmisji.

Miesięcznik Atlantyku

Atlantic miesięcznik jest mój numer 6 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy jest w Atlantic Monthly Magazine magazyn szukasz, oto jak go opisać na mojej stronie subskrypcji magazynu: Dla każdego, kto chce być na bieżąco z współczesnych wydarzeń, problemów i kultury, Atlantic Monthly jest źródło premier. Po wygraniu więcej National Magazine Awards niż jakikolwiek inny publikacji, Atlantic to literat, zabawne i pouczające. Będziesz czytać wiadomości na temat bieżących wydarzeń, polityki, ekonomii i ważnych osobistości, a także coraz artykułów o opiniach podróże, żywności i książek. Wreszcie, magazyn zawiera także jakości współczesne fiction, poezji i humoru.

Columbia Journalism Review Magazine

Columbia Journalism Review Magazine to cenne źródło informacji dla dziennikarzy wszędzie, publikacja ta oferuje piśmie porady, aktualności kariery i analizy gazety, TV, radia i mediów z małych miasteczek do krajowych serwisów informacyjnych i konglomeratów komunikacyjnych. Warto również przeczytać artykuły na temat etyki w dziennikarstwie, warunków w miejscu pracy, wskazówki gramatyczne i sondaży z kolegów pisarzy i redaktorów. Opublikowane przez Columbia University Graduate School of Journalism.

Magazyn Malarstwo

Malarstwo Magazine jest tylko malarstwo dekoracyjne magazyn, który oferuje projekty podstawowych, pośrednich i zaawansowanych malarzy. Malarstwo oferuje szeroki wybór powierzchni, przedmiotów i technik i mediów. Projekty to wyraźny krok po kroku instrukcje, duże kolorowe fotografie, identyfikowalne wzory i kompletne wykazy dostaw. Plus artykuły edukacyjne, porady dla sukcesu i wiele więcej!

Magazyn przysłony

Od 1952 roku, magazyn Aperture został zaprezentuje najlepsze w fotografii kreatywnej z uznanych mistrzów do nowych talentów. I każdy problem jest do ostatniego - z najwyższej jakości druku i reprodukcji, najlepszy papier i orzeźwiającym dbałością o szczegóły w typografii i projektowaniu.

Sztuka i Rozrywka Czasopisma

Sztuka i Rozrywka czasopisma są faworytami wśród naszych klientów do ich opinii, informacji, fotografii i wspaniałych artykułów. Najbardziej popularne jest nowojorczyk z wielkim zniżki cen, co tydzień distriubution, znanych pisarzy i niesławnych bajki. Ale inne wielkie tytuły należą Us Weekly i TV Guide, który pomoże Ci utrzymać się na szczycie wszystkich swoich ulubionych gwiazd i ofert telewizyjnych. Inną opcją rozrywki są sztuki wydajności magazyny takie jak Opera News, Pointe i Tańca Ducha. Również popularne są Premiere Magazine recenzje filmów i inspirujące historie Readers Digest Magazine.

Taniec Ducha Magazyn

Taniec Ducha Magazyn jest bardzo popularny magazyn w kategorii Sztuka i rozrywka. Magazyn Duch Tańca czytają więcej młodych tancerzy i ich nauczycieli, niż jakikolwiek inny publikacji tańca.

Flaunt Magazine

Magazyn Flaunt odwołuje się do młodości w każdym z nas. To wyrafinowane interaktywna książka, przy użyciu zaawansowanych technik drukarskich, rozkładana artykuły, piękne papiery, i wkładki do tworzenia pisma, które zaskakuje czytelników. Z każdym numerze, kreatywny zespół dostaje do zabawy z niezwykłych rozmiarów stron, unikalne dokumenty, małych książeczek, górnej fotografii i piśmie, tak aby nasi czytelnicy mogą z kolei zagrać podczas czytania. Flaunt to magazyn, który jest jednym z najbardziej dyskutowanych i trendy dzisiaj. Oferują one doskonałe pokrycie sztuki, mody, architektury, designu i muzyki. Zastrzelony przez góry ustalonych i nadchodzących fotografików świata, jakość produkcji jest najwyższym priorytetem. Dążą one wyznaczają nowe standardy zarówno dla stylu i treści.

Juxtapoz Magazyn

Poznaj kreatywne krawędzi świata sztuki z Juxtapoz Magazine, magazyn, który prezentuje prace artystów undergroundowej. Każdy numer zawiera funkcje na malarzy, rzeźbiarzy, grafików, artystów, książki, komiksy i fotografów, którzy są zmieniające się dzisiejszy świat sztuki i mody. Przeznaczony jest dla widzów, od nastolatków do dorosłych, który nie bał się Outre, Juxtapoz również wywiady z artystami i mnóstwo zdjęć z galerii, wystaw oraz rzadkich portfeli i szkiców.

Dźwięk i obraz, Magazyn Stereo Review

Wynikiem połączenia Stereo Review i Video, Stereo Review Sound & Vision dotyczy interesów audio i kina domowego entuzjastów podobne. Magazyn testuje nowe technologie i wyjaśnia, jak kupować i używać sprzętu.

Artysty Mag Magazine

Artysty Mag Magazine jest mój numer 17 w rankingu magazynu w mojej kategorii Sztuka i Rozrywka w magazynie. Aby pomóc Ci dowiedzieć się, czy artysty Mag Magazine to magazyn szukasz, tutaj jest, jak opisać to na mojej stronie subskrypcji magazynu: Magazyn artysty jest wiodącym jak do publikacji dla artystów amatorów. Każdy numer zawiera instrukcje krok po kroku w olej, akwarela, akryl, ołówek i pióro i atrament, a także raporty na temat materiałów i technik, eksponuje i sprzedaje dzieła sztuki, kadrowanie, i więcej.

MovieMaker Magazyn

MovieMaker Magazine jest wszystko na temat sztuki i biznesu z robienia filmów. Każdy magazyn dostarcza ambitnych filmowców dogłębne wygląda w branży, w tym wywiady z najsłynniejszych reżyserów, pisarzy, aktorów i producentów, fascynujących artykułów na temat technik i urządzeń produkcyjnych oraz porady na takie tematy jak, jak włamać się do spraw biznesowych, prawnych, oraz finansowanie projektów. MovieMaker jest zarówno praktyczny i inspirujący przewodnik ktoś dopiero zaczyna się w branży filmowej.