grsail.com

Lulu App Pozwala byłych dziewczyn Oceń Men

Co o sprawdzenie każdego człowieka spotkać w specjalnym girlsâ bazy € ™ o rzucić chłopaka? Porównaj notatki, zobacz oceny, nawet zdjęcia? Dowiedz się kilka odpowiedzi na pytania o tym, jak to jest być z nim wcześniej? Wszystko to tylko między nami dziewczyny, mężczyzna odwiedzający wyłączone?

Lulu App Pozwala byłych dziewczyn Oceń Men

Tu idzie. Lulu uruchomiła aplikację na to. To działa zarówno pod iOS i Android i jest przeznaczony tylko dla amerykańskich kobiet, ze faceci ściśle wykluczone, umożliwiając panie swobodnie rozprawiać o istotnych tematów, takich jak pierwszy pocałunek, płeć lub cech osobowych. Metoda toczenia niechcianych ludzi dalej jest prosta: podczas rejestracji, cios w informacji Facebooku. Oczywiście, istnieje kilka sposobów, bardzo techniczne, które prawdopodobnie ominąć, ale Lulu musi zabezpieczyć się przed taką możliwość przez innych wyrafinowanych środków.

Tak czy inaczej, te wszystkie 18 i starszych wprowadzić swoje dane Facebook i może dostać, pisać wszystko, co chcą powiedzieć o swoich byłych chłopaków, wraz z ich zdjęciami. Wszystkie procedury pozostać anonimowy; Lulu gwarantuje, że żadne nazwy są ujawnione, żadne działania są zarejestrowane na Facebooku osi czasu.

Jak zabrać się do opublikowania informacji o człowieku, wiesz dobrze, zostaniesz poproszony o podanie dokładnego charakteru relacji z nim, znajomy, podłączania do lub byłym chłopakiem. Następnie można przejść przez pytań w rodzaju jak się czujesz, kiedy zaczyna pękać żarty z wielu różnych odpowiedzi od zatrzymania go surowo, aby chcąc go pocałować. Po wybraniu swoje odpowiedzi, aplikacja wyjdzie z podsumowaniem informacji w krótkiej recenzji, jak On jest wygięty na uzyskanie tego, co chce, ale nie jest gotowy do zaangażowania się w poważny związek.

Jeśli myślisz, że ta aplikacja daje wspaniałą okazję do dziewczyny, aby rzucić brud na ich eks, deweloperzy aver jest bardziej skomplikowana sprawa, rzeczywiście pozwalając mężczyźni, aby odszukać daty po prostu za to, że w bazie danych, gdzie jest ono złożone z wielu opinii, są pozytywne; również, kobiety czasami używać go polecić swoich braci i kolegów.

ISNA € ™ t to nie zabawne, że taka aplikacja raz pierwszy pojawił się w przypadku kobiet, a nie dla ludzi?