grsail.com

Luau Party Pomysły

Luau Party Pomysły


Najlepsze strony są jasne i uroczysty i kilka pomysłów Luau partyjnych Ty też możesz rzucić zabawy wszyscy wydarzenie będzie cieszyć.

Zacznij z muzyką

Każda dobra impreza ma mieć dobrą muzykę, aby ustawić nastrój. Muzyki Hawaiian bywa na bardziej miękką boku, ale jest dobra. Nie chcesz, muzyki, który jest zbyt przytłaczający, chyba że planujesz rave. Dobrym punktem wyjścia do muzyki hawajskiej jest Don Ho lub Iz. W jednej z nich będziesz trochę dobrych dźwięków ukulele i kilka bardzo szczęśliwy, optymistyczne melodie. Jest to świetny sposób na rozpoczęcie wieczoru, a może chcesz, aby szukać tych artystów internetowych lub w swoim ulubionym sklepie muzycznym. Zobacz także związanych z nimi ofert wykonawców na więcej pomysłów Luau firm dla muzyki.

Wybór potraw

Dobre Luau jest dobre jedzenie. Czy chcesz przejść tradycyjną drogą i upiec całą świnię lub po prostu pop jakiś ananas na swoje hamburgery, smaki pomoże ustawić dźwięk partii. Kilka pomysłów luau zabawy dla żywności byłoby osobiste pizza z szynką, spamem i ananasem. Obejmuje to dania z papai jako główny składnik lub nawet Poi, jeśli jesteś tak skłonny. Jeśli chcesz trochę odmiany można łączyć różne potrawy regionalne, ale z hawajskich składników jako alternatywa. Mango i papaja dobra salsa lub ananas dodany do kebabów kilka pomysłów luau Strony, które może podobać tłum.

Spódnice i koszulki

Pierwsze w nastroju często oznacza się w strojach z kostiumami luau. Hawajskie koszule można znaleźć w większości sklepach oszczędności i jedne na rękę dla gości nosić może naprawdę ustawić nastrój luau. Dla bardziej ryzykowny możesz podać kilka spódnice trawy, jak również. I oczywiście dużo odpoczynku dam się stroną niezapomniany. Leis są zwykle dostępne w sklepach lub osób można zamówić jakiś prawdziwy kwiat leis z lokalnej kwiaciarni. Dla bardziej kreatywnego strony można po prostu zamówić kwiaty i mieć swój ciąg gościom własne Leis czyni z nich, aby przejść długich szyjach lub mniejsze na około głowy i nadgarstkach.

Kwiaty

Centerpieces i dekoracje stołowe Orchidee i hibiskusa są pachnące i przyciągający wzrok sposób ustawić wizualny sygnał partii. Możesz ułożyć kwiaty z liści i Ti Bird of Paradise lub dwa będzie ustawić temat swojej partii. Inne pomysły na dekoracje luau partii byłoby użyć drewniane miski i pływak niektóre storczyki i świeczki w nich. Otocz miski z liści Ti i kwiaty i zmierzamy w dobrym kierunku. Ponieważ staramy się ustawić nastroju do tropikalnego raju partii nie można mieć zbyt wiele kwiatów. W razie wątpliwości powiesić Lei na coś, aby utrzymać temat dzieje.

Dekoracje

Tropikalne obrusy druku i dopasowania serwetki z Tiki stylu rzeźby na nich atrakcyjny sposób, aby ustawić stół dla Twojej strony luau. Inne dekoracje luau producentów mogą obejmować bambusowe chaty znak nad Tiki na drzwiach lub na pasku. Możesz też urządzić coś w skorupy orzecha kokosowego z napojami do przystawek i dodać dowolną lampę w stylu Tiki lub maskę ściany. Bardziej prymitywne wyglądają bardziej autentyczne Twoje przyjęcie luau będzie wyglądać.

Jeśli chcesz iść z bardziej kicz wygląd może chcesz szukać nadmuchiwanych biegunów Tiki lub nadmuchiwanych palmami. Dla zabawy oprócz Twojej strony, czy można namierzyć tropikalne zdjęcia wycięte. Niektóre aparaty jednorazowe dodaje się do mieszanki i goście mogą podejmować własne zdjęcia lub jeśli masz aparat cyfrowy i drukarkę, możesz wysłać do swoich gości do domu z ich zdjęcia tropikalnych fantasy.

Oświetlenie Way

Jeśli Twoja strona jest poza fantastycznym luau pomysły firm skupi się na oświetlenie.

  • Tiki pochodnie umieszczone wokół stoczni naprawdę pomóc ustawić tropikalny nastrój. Będą one dać gościom wystarczająco dużo światła, aby dostać się, a ponieważ są one zazwyczaj wykonane z bambusa są niewątpliwie tropikalnych.
  • Standardowe oświetlenie zewnętrzne ukryte za Frondy roślin lub niektórych ułożonych liści palmowych dałoby ogródku tropikalny wygląd. Dla pomieszczeniu strony można szukać sztucznych pochodniami Tiki, które dają wygląd latarki bez rzeczywistego płomienia.
  • Inne pomysły luau stron do oświetlenia byłoby pokryć abażury z tropikalnej drukowania tkanin. Będzie to ustawić dobre oświetlenie i przedstawić tropikach.
  • Mała miska z wodą z pływającą świeca i niektórych storczyków unoszących się w wodzie, jak również to atrakcyjny sposób, aby zapalić tabelę.

Mają Tropical Great Time

Jako goście wejść, zaoferować im jasnej koszuli hawajskiej drukowanej i poprosić ich, aby zdjąć buty. Następnie dodać ciąg kwiatów na szyjach i tropikalnych drinków w ich rękach. Teraz gotowy do zabawy, mogą następnie udać się do przyłączenia się do reszty swoich gości słuchając kojących odcieniach muzyki hawajskiej i mlaskanie na niektórych tropikalnych owoców i żywności. Są to świetne pomysły luau firm w akcji. Dodaj konkurs hula i kilka innych gier i jesteś na najlepszej drodze do posiadania niezapomniane wydarzenie. Pamiętaj, aby dodać dużo kwiatów i kolorowych dekoracji, aby wywołać żywe tropików. Aloha postawa jest pewny, aby znaleźć drogę do Twojej strony.