grsail.com

Low Cut Wysokie Obcasy

Low Cut Wysokie Obcasy


Dla kobiet, które kochają wysokie obcasy, może znaleźć się zwracając się do niskich cięcia wysokich obcasach, jeśli chcesz w ostatecznym sexy buta. Często określane jako "niski wampira buty" lub "Low Cut wampira", te wysokie obcasy wystawiać tylko okiem na palcach. Jest to pochlebne wygląd w zależności od tego, czy nie przeszkadza dodatkowych ekspozycji podejmowania nogi wyglądają dłużej. Dla kobiet o małych stopach, może to być pożądany wygląd, a kobiety, które są świadomym o długich nogach może chcesz tego uniknąć.

Niskie Vamp Wysokie Obcasy

To może być trudno powiedzieć, czy wysoki but pięta będzie faktycznie niskie cięcie lub niskie wampira na stopy. Często jedynym sposobem, aby zobaczyć, jak wiele z twoich palców będą narażone jest spróbować buty. Niektóre sklepy internetowe reklamują swoje Low Cut wysokie obcasy jak niskie wampira, więc możesz mieć pewność, kupowanie od nich. Jeśli palce są naturalnie długie, możesz nawet nie muszą polować na niskich butów Vamp - palce mogą wyglądać niewiele dodatkowego wysiłku z Twojej strony.

Choć niskie obcasy wycinane są w różnych wysokościach, szpilki pozostaje popularnym wyborem. Czy to w postaci pomp wysoki obcas, niższe Szpilki, sandały strappy lub klinami, jeśli podoba Ci się wygląd niskich butów Vamp, masz opcje przy zakupie.

Size Matters i inne zagadnienia

Nie każdy jest fanem niskich obcasach Vamp, jednak. Kobiecy stóp może pojawić dłuższy lub krótszy w zależności od butów jakie nosi. Więcej ciałem, które jest narażone, już twoja noga będzie wyglądać. Dla kobiety, która nosi buty rozmiar duży, że może nie chcieć jej stopy do stawienia się dłużej. Jeśli twoje stopy są na mniejszym końcu, może to nie przeszkadza.

Inną kwestią do rozważenia jest to, jak palce patrzeć na niskim punkcie wampirzyca. Czy oni wyglądają stłoczone lub zmarszczył nieprzyjemnie? Niektórzy ludzie nie mogą znaleźć tego "rozszczepienie toe" atrakcyjne, podczas gdy inni uważają ją ostatecznym sexy obuwia.

Zakup Low Cut Wysokie Obcasy

Można robić zakupy w lokalnym centrum handlowym lub na buty butiku na wybór butów z niskim obcasie Vamp, czy można czytać te strony internetowe:

  • Klasyczne Pompy
  • Jak Chłodny
  • Satin Boutique
  • Piękne Pompy

Zakup Buty Dziś niskiej Vamp

Style butów, jak każdy aspekt mody, wchodzą i wychodzą z mody. Tak jak popularne wysokości pięty zmienić, tak jak mody na buty. Jeden sezon, kliny mogą być wszystkie wściekłość, gdy w przyszłym sezonie, to może być wszystko o pięty Sabrina. Może być łatwiej znaleźć to niski vamp but, którego szukasz, gdy są one uważane za "w stylu." Mimo to, jeśli jest to Twój ulubiony rodzaj obuwia, można nosić go kiedy tylko chcesz.

Robiąc zakupy na niskich butów Vamp, następujące punkty:

  • Wybierz buty, które tylko narażają trochę palce, jeśli nie jesteś pewien, jak się czujesz na temat tego stylu. Jeśli ci się spodoba, zawsze można kupić buty tną nawet niższa od wampira w przyszłości.
  • Wyższy obcas, tym większe ciśnienie jest umieszczone na palcach. Niskie vamp mieszkania nie należy umieszczać samego nacisku na nogi.
  • Nie nosić rajstopy, jeśli chcesz, aby Twój dekolt toe na pełnym ekranie.
  • Sprzedam buty, które pozwalają palce niektóre manewru. Jeśli palce są zbyt ciasno upakowane, pojawia się ryzyko wystąpienia bolesnych stanów, takich jak bunions, które sprawiają, że trudno jest nosić pointy na palce.

Sassy butów

Czy jest to nowy styl dla Ciebie lub byłeś fanem pięty cięcia niskiego lat, masz duży wybór obuwia do wyboru. Jeśli pokazując swoje piękne palce to część zabawy w sobie buty, niskie obcasy vamp zapewni seksapil i sass chcesz. ,