grsail.com

Lose 15 funtów w mniej niż 2 miesiące: 4 Dieta Porady

Możesz łatwo stracić 15 funtów w czasie krótszym niż 2 miesiące. Te wskazówki dietetyczne Cię wygląd i samopoczucie najlepiej w ciągu zaledwie 6 do 8 tygodni.

1. Napisz to wszystko w dół

Prowadź dziennik, w którym dieta zanotować wszystko, co jeść i jak dużo ćwiczysz. To pomoże Ci monitorować swój plan, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Można również użyć go do śledzenia postępów zapisując swoje pomiary ciała i funtów utraconych w każdym tygodniu. Jeśli arenâ € ™ t widząc utratę wagi, dla której pracujesz, można analizować swój dziennik decydowania, gdzie dokonać zmiany. Być może trzeba wymienić swój ulubiony deser na alternatywę niskokalorycznej, takich jak wymiana lody dla bez cukru mrożone pasku banialuki. Możesz również skorzystać z dziennika, które pomogą Ci dowiedzieć się, jakie produkty są najbardziej satysfakcjonujące dla Ciebie. Na przykład, jeśli znajdziesz się głodny między śniadaniem i obiadem, można spojrzeć na śniadanie dla ewentualnych zmian, lub zdecydować, aby dodać przekąskę przed obiadem. Czasopismo jest twoja dieta dostosować plan sukces.

2. ważyć się dwa razy w tygodniu

Pomoże to, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze. Ponieważ trzeba będzie stracić około 2 do 3 funtów tygodniowo, sprawdzając swoją wagę w połowie tygodnia pozwoli Ci wiedzieć, czy trzeba dokonać zmian w planie. Jeśli nie widziałem postępy w ciągu tygodnia, może być konieczne dostosowanie dawki kalorii i tłuszczu lub dodać więcej ćwiczeń, aby spalić dodatkowe kalorie. Użyj swojej diety dziennik, aby określić, który zmienia będzie dla Ciebie najlepszy. Pamiętaj, aby ważyć się o tej samej porze dnia, z jak najmniejszym odzieży, jak to możliwe. Wcześnie rano jest zazwyczaj najlepszy czas, aby uzyskać najbardziej dokładne wyniki.

3. Jedz

Nie będzie sukces na diecie, jeśli nie jeść tyle. Po pozbawia organizm paliwa, zaczyna spowalniać procesy i funkcje, w tym metabolizm. Wolniejszy metabolizm spala mniej calorires i utrudni utrata masy ciała, który jest przeciwny skutek tego, co pracują, aby osiągnąć. Jeść nie mniej niż 1200 kalorii dziennie, i jeść kilka razy w ciągu dnia, aby zażegnać głód.

4. Wypełnić na światłowód

Kiedy jeść prawo rodzajów żywności, nie będziesz czuć głodu na diecie. Pokarmy bogate w błonnik dłużej dla organizmu do strawienia, tym samym pozostawiając uczucie zadowolony dłużej. Świeże owoce i warzywa są doskonałym źródłem błonnika, podobnie jak całe ziarna pszenicy. Orzechy mają także błonnika. Jedz garść nich na przekąskę napełniania, który ma również przeciwutleniacze i białka. Jedz jogurt porcja z kawałkiem owocu, aby powiązać swoje włókna z jakimś wapnia. Skieruj się jeść co najmniej jeden jedzenie bogatych w błonnik w każdym posiłku. To jest łatwe do zrobienia z boku warzyw lub rolki pełnoziarniste.