grsail.com

Łódź: Watersport Łodzie Porady

Jet Boat

Można było zaobserwować ich dzieje w dół drogi. Te potężne łodzie odrzutowe z nazwą sponsora wyryte wzdłuż boku swoich eleganckich stron. Być może słyszeliście je jako ścigali się w górnej części wody, patrząc, jak gdyby mogły startować i latać w każdej chwili. Łódź jet jest niesamowity kawałek maszyn do oglądania. Co odróżnia go od zwykłej łodzi na nartach wodnych? Moc, i to dużo.

Łódź jet może mieć typową kadłub, choć większość łodzi jet wyścigi są znacznie większe rozmiary, jednak jest to źródło energii, które naprawdę go wyróżnia.

 1. Łódź jet wykorzystuje silnikiem stacjonarnym z pompą wody, który działa podobnie jak pompy na jet ski na nie.
 2. Łódź jet może pomieścić od dwóch do sześciu osób, w zależności od jego wielkości.
 3. Łodzi strumieniowe mogą być tak małe, jak dwunastu stóp i tak duże jak sześćdziesięciu stóp.
 4. Można kupić łódź jet już za kilka tysięcy dolarów lub tak jak milion dolarów lub więcej.

Potężne Łodzie Woda narciarskie

Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać o silnik w łodzi na nartach wodnych. Z powodu lepszej technologii, wielu ma 300 KM silniki.
Poszukaj w podwójnej linii typu przegroda szaliki lub można zbudować łódź z cichych tłumików rider lub końcówek wydechowych nierdzewnej. Jeśli kupujesz używaną łódź, wynajem morskich geodety wglądu silnik i upewnić się, że działa prawidłowo.

Edycja limitowana Łodzie

Jeśli szukasz w górę łodzi linii, że bardzo niewiele osób będzie miało na wodzie, należy rozważyć zakup ograniczoną łodzi edycji. Producenci łodzi, aby te łodzie w niektórych etapów, takich jak 25 lat w biznesie. Te ograniczone wydanie zwykle łodzie jaszczurka projektowania, więcej funkcji i ciekawych akcesoriów. Najlepsze jest to, będziesz mieć unikalny kawałek historii łodzi.

Kwestie środowiskowe związane z sportów wodnych Łodzi

Jeziora i rzeki długo pod warunkiem źródło przyjemności dla ludzi. Te naturalne obszary zapewniają wspaniałe możliwości dla ryb, pływania i łodzi. Podobnie jak wszystkie inne rzeczy, jeśli nie załatwione, możemy łatwo je zniszczyć.

Sporty wodne łodzie, czy są to narty wodne lub pełnej wielkości łodzie balastowe wyposażone, mogą wyrządzić istotne szkody w jeziorach, których używają. Fale wytwarzane przez tych łodzi okładać pięściami linię brzegową, niszcząc brud i ostatecznie zanieczyszczenia obszarów hodowli ryb. W miejscach takich jak Main, w Loon, zagrożonego wody ptaka, gniazda tuż przy linii brzegowej, a gdy te olbrzymie fale się ląd niszczą gniazd.

Kolejną istotną kwestią specjalnie z łodzi balastowych wyposażone, podobnie jak Malibu Wakesetter, to wodorosty coraz uwięzione wewnątrz zbiorników balastowych, konkretnie inwazyjnych chwastów jak Eurazji Watermilfoil i hydrilla. Po ustanowieniu te chwasty mogą dusić jezioro i zniszczyć go na przyszłość rekreacji. Ponieważ potrzebne jest tylko segment ten chwast powodować zakażenia, może być łatwo złożony i transportowany od zainwestowanych Lake do dziewiczego jeziora.

Ze względu na potencjalne szkody, które mogą być spowodowane przez tych łodzi, istnieją przepisy rozważane w niektórych państwach zakazie stosowania łodzi balastowych. Aby odpowiedzialnie właścicielem łodzi sportów wodnych i ochrony wód łódź jest działająca, właściciel powinien wykonać następujące czynności:

 1. Wypełnij i przepłukać zbiorników balastowych kilka razy i oczyścić filtr po każdym użyciu
 2. Zminimalizować wykorzystanie dużych martwych, najlepiej używać tylko wody słonej
 3. Jeżeli łódź musi być stosowany w wodzie słodkiej, nie zatrzymać się w jednym obszarze jeziora lub rzeki, rozkłada się obudzić. Jeden z dwóch fal jest zawsze lepsze niż 10 kolejnych z nich uderza o brzeg.
 4. Oczyścić łodzi po każdym użyciu i upewnij się, aby usunąć wszystkie przylegające chwasty z prop / przyczepy i łodzi.

Wakeboard Łodzie, to jakie i na co zwrócić uwagę

Wakeboarding przeszedł długą drogę od oryginalna deska Skurfer został wprowadzony we wczesnych latach 80-tych. Snowboardziści sobie sprawę, że aby do góry margines wydajności i zrobić większe i lepsze sztuczki prześcignąć konkurencję, potrzebne były lepsze łodzie. Oczywiście, każda łódź będzie ciągnąć wakeboarder. Jednakże, w celu zapewnienia konkurencyjności Łódź musi zapewnić duży ślad, tak że może się pensjonariusz w powietrze, aby wykonywać swoją najlepszą wydajność. Okazało się, że na początku głębiej projekt, tym większe fale. Niestety, łodzie, które były w stanie wykonać odpowiednie fale były zbyt wolno ciągnąć granicę. Potem przyszedł łodzie balastowe wyposażone. Całość koncepcji balastowej łodzi jest rzeczywiście zasysania wody do łodzi wspomagania ciągu, podczas gdy w tym samym czasie, przy zachowaniu odpowiedniej łodzi z wody, w odpowiednim tempie. Ten projekt zadbał problemu całkowicie.

Jeśli chcesz zobaczyć wspaniały przykład łodzi wakeboarding, sprawdź linię Malibu łodzi z Wakesetter łodzi wakeboarding. Łodzie te rzeczywiście mają trzy obszary balastowych, aby stworzyć najlepsze fale, Tempomat, aby umożliwić łatwiejsze wakeboarding, a kiedy już się z wody, to nawet ma gorący prysznic dostępne.

Na co zwrócić uwagę w dobrym Wakeboarding Boat:

 1. Dobry Prędkość
 2. Duży, Długi budzenie
 3. Łatwy i wyłączanie, platforma pływać działa dobrze
 4. Regulowany Balast
 5. Nadaje się do siedzenia na tylnej obserwatora zwróconego (do stosowania w których przepisy wymagają obserwatora)
 6. Niezawodność i jakość

Ski Łodzie Akcesoria

Wiele osób uważa, że ​​po ich już zakupiona łódź nart wodnych, są gotowe do uderzył w wodę. Nie zostawiaj dok nie przygotowani. Istnieje wiele osprzęt narciarski, które są absolutnie niezbędne dla bezpiecznej, a także zabawy łodzią. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą listą kontrolną, aby sprawdzić, czy masz wszystko, czego potrzeba do wody łodzi narciarskiego:

 1. Anchor-Upewnij się, że kotwica jest na tyle duża, aby zarzucenia kotwicy. Kotwy będzie typowo oznakowany prawidłowej wielkości łodzi.
 2. Wiosła-Nikt nie chce być wyrzucona, ale z pewnością może się zdarzyć. Chociaż można radiowego o pomoc, może być konieczne, aby pomóc sobie, jak dobrze, tak trzymać parę wioseł na pokładzie.
 3. Kamizelki-A te mogą być oznakowane i osprzęt narciarskich, są bezwzględne potrzeby dla każdego typu łodzi. Upewnij się, czy masz odpowiednią liczbę i rozmiar dla wszystkich pasażerów.
 4. Gaśnica-To kolejny absolutny musi mieć łódź nart akcesoriów. Gaśnice ocenione A, B, i C są najlepsze.
 5. Dock Linie-Będziesz musiał linie krawat w doku przed rejs i kiedy wrócisz.
 6. Rejsy Drabiny
 7. Platformy Łódź Swim
 8. Rejsy Światła
 9. Liny narciarskie
 10. Uchwyty narciarskie
 11. Narty
 12. Wakeboard
 13. Rury
 14. Drysuits
 15. Rękawice
 16. Snorkle biegów
 17. Okulary ochronne
 18. Okulary przeciwsłoneczne

Wakeboard Łodzie

Gdy za pomocą liny holowniczej na łodzi wakeboard, warto rozważyć długość liny, ponieważ wiąże się to z prędkością twojego jachtu i sukcesu doświadczenia wakeboarding. Szybciej Łódź będą mogli oddać dłuższą linę. Jeśli okaże się, że jeździ się w praniu w wyniku, spróbuj przyspieszenie łodzi lub skracania liny.

Jak kupić Ski Łodzie

Przed udać się na zakupy do łodzi narciarskich, może warto zrobić trochę badań. Czy robisz zakupy w dealerskiej, aukcji on-line, lub zakupie używanego łodzi zasilania lub łódź narciarski z indywidualnego sprzedawcy, warto zrozumieć, że nie może być dość duża różnica od jednej do drugiej łodzi narciarskiego. Rozważmy następujące cechy:

 1. Łodzie silnikowe Różnice-narciarskie mogą być silniki, inboards, silniki zaburtowe, / stacjonarnych lub v-dyski. Podczas inboards prawdopodobnie najczęściej związane z łodzi narciarskich, v-drive oferuje kilka opcji, w tym dodatnie pod śmigła łodzi i bez wzrostu kokardką.
 2. Siedzisko-Ilu pasażerów będzie zazwyczaj prowadzić w łodzi na narty? Nie należy przekraczać maksymalnej pojemności wagi.
 3. Funkcja-Możesz znaleźć łodzie, które są ściśle uznawane łodzie narciarskie, można też szukać ryb i narciarskiego łodzi, która często ma akcesoriów wędkarskich, takich jak siedzenia słupków itp
 4. Pieniądze-Przed wyłożyć pieniędzy, za dodatki może trzeba kupić, takich jak kamizelki ratunkowe, ubezpieczenia, itp
 5. Ankieta-Możesz mieć łódź inspekcję i badanie na łodzi podjęte do własnych myśli, a jeśli to konieczne, do firmy ubezpieczeniowej.

Narty Żeglarstwo

Należy szukać łodzi narciarskich o stosunkowo płaskim dnem, bo to stwarza mniejszy ślad dla narciarzy. Większość narciarzy wodnych również chcą biegun blisko centrum łodzi i wielu turniejów łodzi mają biegun, który na nartach z. Należy również dowiedzieć łódź narciarski, który ma silnik w centrum łodzi, ponieważ będzie to również powodować mniej ślad. Potężny silnik pomoże wyciągnąć narciarz z wody szybciej. Łódź narciarski musi dennych w celu utrzymania łodzi dalej prosto, więc miej oko na tych. Dennych pomóc także łódkę przy włączaniu.

Specjalistyczne łodzie

W erze wyspecjalizowanych motocykli, samochodów, a nawet telefonów, nie ma wątpliwości, że jachty będą tej samej tendencji. Są to łodzie, łodzie jet ski, łodzie wakeboard i specjalistyczne łodzie narty wodne. Jeśli idziesz w dół do każdej dzielnicy uzdrowiskowej jest prawdopodobne, aby znaleźć nawet łodzie, które zaspokajają parasailing.

Każdy rodzaj łodzi ma swoje własne unikalne cechy, które sprawiają, że doskonale nadaje się do swojego zadania. Łódź narciarski zwykle ma miejsca sznur, o pozycję obserwatora i odpowiednią platformę dla łatwego wyjścia i wejścia. Łodzie Wakeboard mieć system balastowy, która umożliwia wody do przesłania do większych fal na granicy przebudzenia skakać. Parasailing łodzie są zazwyczaj bardzo potężne łodzie z dużym pokładem do tyłu i zamontowane wciągarki, aby umożliwić łatwe starcie Parasailers i odzyskiwanie.

Specjalistyczny sprzęt prowadzi również wyższą cenę, jak również. Jeśli będziesz czekać kilka lat, czasami jesteś w stanie znaleźć używane łodzie i zapłacić trochę mniej. Jedną rzeczą jest to, że specjalistycznych łodzi są zazwyczaj dobrze wykonane i mają lepszej jakości komponenty niż łodzi odlew.

Sporty wodne łodzie produkowane są z myślą o specjalistycznych celów, ale nawet do ogólnego użytku przyjemności, jakość i wiarygodność nie może być dopasowane.