grsail.com

Łódź: Łódź Własność Porady

Kroki do posiadania łodzi

Powszechnym błędem jest, że jachty są drogie luksusowe, że tylko kilka osób może posiadać. W rzeczywistości jest to, że każdy może korzystać z przywileju posiadania łodzi. Nie każdy może być w stanie właścicielem luksusowego krążownika lub fantazyjny prędkości łodzi. Mogą jednak właścicielem łodzi, która zapewni lata przyjemności za niewielką opłatą. Poniżej znajdują się wskazówki dla znalezienia najlepszego dla swoich potrzeb łodzi:

  1. Jak wiele można sobie pozwolić? To jest najbardziej czynnikiem ograniczającym, że masz. Na szczęście, jeśli możesz sobie pozwolić tylko trochę na miesiąc, jest wiele banków, którzy są skłonni do wydawania pożyczkę łodzi.

  1. Jaki rodzaj łodzi chcesz? Jest tam wszystko, od barki producentów, do łodzi. Każdy rodzaj łodzi istnieje od bardzo tanich do bardzo drogie. Sprawdź oferty łodzią w Internecie oraz w lokalnej gazecie. Spójrz na jak najwięcej, aby zapewnić dobrą ofertę.

  1. Gdy pojawi się łódź, to duża inwestycja. Należy wykupić ubezpieczenie łodzi.

  1. Jeżeli łódź jest zmotoryzowany, będzie musiała rejestracji łodzi. Zazwyczaj jest to bardzo tanie i trzyma prawna

  1. Po zakupie, ubezpieczyć i zarejestrować łodzi, gdzie można trzymać go: w stoczni łodzi lub w stoczni? Istnieje wiele dostępnych opcji. Ponownie, ceny wahają się od bardzo tanich do bardzo drogie

  1. W końcu, gdy się zorientowali wszystkie logistyki z czym można dostosować go z jednym z różnymi nazwami statków, elektroniki, naklejek i akcesoriów. ,

Wiem HID Ilość Państwa łodzi

Niezależnie, czy łódź jest nowe lub używane, powinno mieć to, co jest znane jako Numer identyfikacyjny kadłuba lub Hin. Numer ten jest podobny do numeru identyfikacyjnego pojazdu na samochód, i jest niezbędna do rejestrowania historii jachtu, zwłaszcza w przypadku remontu lub wypadku. HIN to wyjątkowy zestaw 12 znaków i wszystkie łodzie zbudowane po 1972 roku ma. Okaże się w tylnej części statku w górnej większości, prawym rogu. HIN mogą być również zapisywane na tytuł lub rejestracji, lub w pakiecie informacji ubezpieczeniowej. Mimo, że łódź ma HIN przymocowane do jej zewnętrznej, należy wpisać numer i przechowywać go w bezpiecznym miejscu poza łodzi, takich jak sejf. W ten sposób, jeśli łódź jest skradziony, będziesz w stanie pomóc władzom zlokalizować.

Finansowanie Sprawia Posiadanie łodzi Łatwe

Dostępne dla nowych właścicieli łodzi są opcje finansowania. Zakup łodzi mogą być tak proste, a tak tanie, jak kupno samochodu. Jeśli masz dobrą historię kredytową, można uzyskać kredytu ratalnego na opłacenie łodzi. Płatności w dół może się różnić w wysokości i może wynosić od 10 procent do 20 procent całkowitych kosztów, podczas gdy stopa procentowa będzie w przedziale od 12 proc. Korzystanie z tych danych, osoba może kupić 25.000 dolarów Kuter, umieścić 5000 dolarów w dół i mieć miesięczną wypłatę około 287 dolarów.

Pierwszy raz? Think Small

To może być kuszące, raz zobaczyć wszystkie fantazyjne łodzi na wystawie w salonie-zakupu największą łódkę można sobie pozwolić. Ale wielu ekspertów nie radzę go, dopóki masz duże doświadczenie z żeglowaniem. Wielkość łodzi można kupić jest ważnym czynnikiem. Jednym minusem do bardzo dużych łodzi jest to, że będą one wymagać, aby dowiedzieć się o wiele więcej systemów w celu ich działalność. Z tego powodu, może chcesz najpierw kupić mniejszy łódź, przyzwyczaić się do bycia na wodzie, a następnie handlować, gdy czujesz się gotowy. Niektórzy zalecają pierwszy zakup łodzi, która jest między 22 i 24 metrów.

Nie kupuj Wrong Boat

Zanim kupisz, weź odpowiedni czas, aby pomyśleć o tym, jak masz zamiar korzystać z łodzi i jak wiele osób będzie prawdopodobnie na to w jednym czasie. Na przykład:

* Czy często zaprosić przyjaciół razem?

* Czy chcesz łódź przede wszystkim do połowów lub innych działań, takich jak jazda na nartach wodnych?

* Czy chcesz łodzi, które można podjąć na wodzie na jeden dzień? Długi weekend? Lub tygodniowe wycieczki?

* Czy jesteś pośpiechu osoba czy też jak się z miejsca na miejsce tak szybko, jak to możliwe?

Wszystkie te pytania pomogą zawęzić wyszukiwanie do łodzi i sprawiają, że mniej prawdopodobne, że będziesz kupić jeden, który nie odpowiada Twojemu stylowi życia.