grsail.com

Live Earth Charity

Live Earth Charity


Miłość Live Earth rewolucjonizuje sposób ludzie patrzą na środowisko i naprężenia są umieszczone na nim przez tych, którzy żyją na tej planecie. Ta dynamiczna organizacja wykorzystuje przemysłu rozrywkowego jako platforma walce poważne problemy, jeśli chodzi o zdrowie Matki Ziemi.

Co to jest Live Earth?

W przeciwieństwie do wielu organizacji charytatywnych, które wchodzą w stanie non-profit, Live Earth jest rzeczywiście organizacją pożytku publicznego, która wykorzystuje te wpływy w branży rozrywkowej i politycznego świata, aby wziąć udział w szerzeniu orędzia globalnego kryzysu. Od ochrony wód do efektu cieplarnianego, Live Earth koncentruje się na wszystkich aspektach planety zachowania i stawia na dużych imprezach, aby pomóc ludziom chwycić uwagę.

Live Earth korzysta z Internetu dla większości jej dystrybucji informacji, pozwalając im dotrzeć do międzynarodowej publiczności, która wydarzy się znacznie wolniej, gdy szli przez tradycyjnych lokali mediów telewizyjnych, radiowych i prasowych. Dziś strona Live Earth dysponuje materiał z ostatnich wydarzeń, informacje o tym, co oni nadzieję osiągnąć jako organizacji, jak również listę tych rzeczy, które odbędą się w przyszłości.

Rozpoczęcie Live Earth Charity

Na żywo miłość Ziemia została założona przez Kevina Wall, który jest nagradzany producent Emmy. On współpracuje z Al Gore, aby rozpocząć "światowego ruchu" nastawiona na ratowanie planety w kryzysie. Razem te dwa ambitne i współczujący ludzie pracowali z różnych korporacji, organizacji pozarządowych oraz różnych połączeń osobistych znalezionych w ich kręgach społecznych rozrywki i guru politycznych produkować silny zespół osób zaangażowanych w znalezieniu rozwiązań problemów na Ziemi.

7 lipca 2007 roku Live Earth zorganizowane ogromne wydarzenie muzyczne, które obejmowały etapy w Nowym Jorku, Londynie, Sydney, a nawet transmisję nawet, że Antarktyda. Ponad 150 muzyków zaszczycił etapy, w tym takie klasyki jak Bon Jovi do nowoczesnych dni idoli, takich jak Black Eyed Peas. Wydarzenie to uczyniła Live Earth w centrum uwagi publicznej i grupa z powodzeniem produkuje kolejne wydarzenia i zestawy edukacyjne multimedialne, aby świat zaangażowany w pozytywne zmiany.

07.07.07

Powyższe wydarzeniem muzycznym był pierwszy poważny wysiłek Live Earth, a był znany jako "07/07/07" przez wszystkich zainteresowanych. 24 godziny muzyki była transmitowana przez internet, a na żywo Ziemia była w stanie poświęcić trochę czasu, aby promować swoją kampanię do końca niebezpieczeństwo planety. Aby upewnić się, że każdy człowiek na całym globu mieli okazję wysłuchać 07/07/07, Live Earth współpracuje z MSN. Obecnie 39 portali internetowych spółki pozwalają około 465 milionów użytkowników do odwiedzenia każdego miesiąca Live Earth i znaleźć sposoby, aby stać się inspiracją i wyposażone, aby coś zmienić.

Zielony Bal Inauguracyjny

Live Earth zaaranżowana Zieloną inauguracyjne Ball, który został umieszczony na cześć nowego prezydenta Baracka Obamy, a jednocześnie promowanie globalnej świadomości. Impreza była hitem i zawarte wykonawca, Melissa Etheridge, który jest wielkim zwolennikiem będzie zielone.

Partnerzy

Dziś Live Earth ma wielu partnerów na całym świecie. Oto tylko niektóre z wielkich nazwisk firmy za tej organizacji, że nadal jest wpływowy i silny:

  • Twestival
  • Projekt klimatu
  • Program Ochrony Środowiska Narodów Zjednoczonych
  • World Wildlife Foundation