grsail.com

Liv Tyler dla Givenchy

Liv Tyler pracuje z domu mody Givenchy przez jakiś czas teraz. Podczas gdy wcześniej została ona reprezentujących głównie zapachy na Branda € ™ s, tym razem ona będzie twarzą maskary Givenchy.

Liv Tyler dla Givenchy

Wydaje się, że pomysł wykorzystania czarne koronki promowanie tusz do rzęs jest dobrze przyjęte przez konsumentów. Przynajmniej, wiele marek wykorzystują ten obraz, gdy reklamuje swoje tusze. Na przykład, zarówno Dior i Maybelline wyposażone motyw koronkowy w swoich kampaniach reklamowych tusz do rzęs.

Liv Tyler wspiera tę ideę. W reklamie Givenchy maskary nosi luksusowe, mocno, czarne koronki strój. Nic dziwnego, że rzęsy są w centrum uwagi, które mają rzucić koronkowe cienie na twarzy. Doskonałe skóry i makijaż nago na ustach i policzkach zrobić idealne tło dla actressâ € ™ luksusowych rzęs.

Ta kampania jest inna od kampanii jesiennej kolekcji makijażu od Givenchy (sezon jesień-zima 2011) gościnnie jako Jacquelyn Jablonski wiodącego modelu, który sprawia, że ​​znacznie większy nacisk na makijaż, a nie modelu.