grsail.com

Lista tematów ślubne

Lista tematów ślubne
Archiwalne zima ślub tematu

Użyj listy ślubnych tematów pomóc zawęzić wybór temat ślubu na wielki dzień. Wiele par decyduje się mieć motyw włączone do ich ślubu, który odzwierciedla ich osobowość sezonu lub nawet hobby. Przed rozpoczęciem plany weselne, rozważyć, czy tematem jest właśnie dla Ciebie.

Wybierz Wedding Theme

Dość Ostatni trend na ślub w drugiej połowie XX wieku było wziąć ślub i typowe potrawy kształtować wokół konkretnego tematu, który rozciąga się poza miłości i małżeństwa. Od prostych tematów, takich jak serca i dzwony weselne celu opracowanie Las Vegas stylu shindigs, tematyczne wesela stały się nową tradycją w planowaniu ślubu.

Pary, które chcą tematyczne ślub powinien starannie wybrać. Niektóre motywy są łatwiejsze do włączenia do ślubu bez nadmiernego całą imprezę, podczas gdy inne mogą zamienić się w wielkim weselu całkowicie zanurzone w temacie. Zdecyduj, jaki rodzaj ślubu pasuje do Twojej osobowości i iść z tematem, który pasuje. Na przykład, temat ślubu wokół róż jest dość proste i tradycyjne, podczas ślubu Celtic motyw często wymaga więcej planowania.

Krótka lista tematów ślubne

Ilość tematów dostępne dla każdego, kto planuje ślub jest praktycznie nieograniczone. Zapisz swoją listę tematów i wybierz ślubne od tych, które Cię interesują, lub wybrać jeden z sugestiami poniżej.

Sezonowy

Sezonowe tematy są często włączone do wesela. Zapewniają one spójną aspekt ślubu bez zalewając go. Dodatkowo, zbierając kwiaty sezonowe dekoracje ślubne i często pomaga obniżyć budżet. Sezonowe tematy to:

Lista tematów ślubne

 • Zima: winter wonderland ślub temat jest powszechne w okresie od grudnia do lutego. Płatki śniegu, bałwanki, jazda na łyżwach i inne zajęcia na świeżym powietrzu mogą być włączone do ślubu. Shimmery srebro, blues, lawenda i róże są ładne kolory zimowe na wesele.
 • Wiosna / Lato: wiosną i latem ślub tematów może to motyle, ogrody, ptaki lub plaży weselne tematy. Pastelowe kolory są powszechne na wiosnę, podczas wesela letnie oferują jasne i żywe barwy.
 • Spadek: Jesienne motywy mają bogatą kolorystykę. Tematem często zawiera spadku li, żniwa bounty i dynie.

Oprócz sezonowych motywów, dla par, które planują swoje wesela w pobliżu dużego wypoczynku mogą skorzystać z urlopu, ponieważ ich ślubu tematu. Boże Narodzenie tematyce wesela, śluby i Valentine wesela tematyczne Halloween są powszechnie wykorzystywane motywy wakacyjne. Wesela w pobliżu 4 lipca może mieć patriotyczny motyw.

Hobby i Zainteresowania

Pary, które dzielą te same pasje i zainteresowania może chcesz umieścić je na temat ślubu. Tematy te obejmują:

 • Sport i Rekreacja Tematyka: Piłka nożna, koszykówka, golf, bieganie, jazda na nartach, pływanie, turystyka, jazda samochód wyścigowy, baseball, hokej
 • Hobby Tematy: Samoloty, filmy, programy telewizyjne, licencjonowane postacie z książek i komiksów, motocykli, degustacja wina, hazardu, gier planszowych, żeglarstwo
 • Zawodowe Tematy: Strażak, policjanci, wojskowi, styliści salon, nauczyciele, lekarze, sprzedaży, rolnicy / farmerzy

Tematy kolorystyczne

Jednym z najprostszych ślubnych tematów plan jest taki, który jest oparty na schemacie kolorów. Picking podniebienia kolorów ślub to ważna decyzja, że ​​każda para robi i jest najbardziej widoczne w kwiaty ślubne, sukienki druhny i ​​kilka ozdób odbioru. Można jednak przyjąć, że schemat kolorów do ekstremum dla wyrafinowanej kolorystyce. Na przykład, wprowadzają w tabeli i krzesło obejmuje w systemie kolory, tkaniny na ścianach wiszą w kolorystyce i używać tylko oświetlenia, który odzwierciedla kolorystykę.

Więcej ślubne tematy

Lista ślubnych tematów nadal z tematów, takich jak:

Lista tematów ślubne
Zachodnie kapelusze motyw ślubu

 • Jabłka, owoce cytrusowe, gruszki
 • Dwie krople wody
 • tematy "Bling", które zawierają wiele dżetów, połysku i blasku
 • Kopciuszek lub bajki
 • Czasy renesansu i średniowiecza
 • Hollywood
 • Ostatnich dziesięcioleci, jak '20s lub hippisów "szalonych lat 70-tych
 • Country
 • Latarnia morska
 • Wiktoriański
 • Tematy kulturalne, takie jak Azji lub w stylu francuskim

Hosting ślub z motywem jest wielkie zadanie, które wymaga trochę więcej planowania przynieść to wszystko razem. Pary potrzebują dostępu do ich wewnętrzne planujących ślub i rozważyć wynajęcie wedding planner, aby pomóc wprowadzić motyw na dużą skalę do życia.