grsail.com

Liściaste-Podłogi: Przebudowa z Hardwood Flooring Porady

Dekorowanie z Light Drewno liściaste

Proste wzory pokojowe doskonale komponuje się z jasnych kolorach. Casual style dekoracyjne i minimalne są najlepsze dopasowanie. Unikaj korzystania z jasnego drewna, stonowanych formalne pokoi, takich jak posiadanie jadalnią i salony. Ciężkie granulowane lasy, takie jak dąb to doskonały wybór, aby pokazać na co dzień wnętrza, podczas gdy lżejsze ziarna (jak klon) zwrócić uwagę na odważnych kolorach ścian, które są popularne w nowoczesnych wnętrzach.

Skończyłeś?

Dbanie o podłogi z drewna jest niezbędna. Prawie każda podłoga jest traktowany z wykończeniem uretanu, więc odkurzanie i zamiatanie powinno być wszystko, co musisz zrobić, aby był podłogi w świetnej formie. Jednakże, należy użyć odkurzacza, który ma czyste koła i nie mają głowy bar trzepak. To może uszkodzić wykończenie podłogi w. Olej podłogi leczonych korzystanie z wybranych olejów, które utwardzają po ich już sączyła się włókien drewna. Czystość tych pięter z płynnej pasty lub wosku. Podłogi lakierowane też wymagają woskowanie. Można powiedzieć, jaki rodzaj wykończenia podłoga ma, przeciągając palcem po wykończenie podłogi. Jeśli widzisz smugi na pokładzie, podłoga zostały poddane obróbce lub oleju lakierowane. Powłoki uretanowe nie pozostawiają ślad.

Kierując swoje Bale

Kierunek, w którym umieścić wzór swoimi parkietami odgrywa ważną rolę w tworzeniu pewną energię za pokój. Na przykład, deski powinny działać w kierunku światła słonecznego wejścia w pokoju z okna lub drzwi balkonowych. Podobnie, można umieścić w dowolnym kierunku deski chcesz o gościu oczy skupić, takich jak kominku lub cienkiej dzieła sztuki na ścianie. Rozmiar desek sprawia również różnicę. Duże pokoje można się czuć bardziej przytulne za pomocą szerszych desek. Na nierównych ścian lub dziwnymi pokoi, należy rozważyć instalację przekątnej deski zwrócić uwagę od dotyku pozabilansowej.

Zdobienia z ciemniej Drewno liściaste

Mid-range i głębsze odcienie drewna liściastego są doskonałym wyborem dla niemal każdego wnętrza, od tradycyjnych po nowoczesne. Ciepłe pokoje z naturalnym wyglądzie są łatwe do osiągnięcia z tych dźwięków. Wybierz desek, które mają wzorców ziarna, węzłów lub innych znaków wyróżniających się naprawdę podkreślają rustykalny energię pokoju. Albo przejść egzotyczne i wybrać głęboki zabarwione podłogi i powiązać je z wielokolorowych głębokich kolorach na ścianach i tkanin z teksturami w wielu oknach i na dywany obszarze.

Site-końcowy w porównaniu Wstępnie wykończone Hardwood Flooring

Więc zdecydowaliśmy się na drewniane podłogi. Teraz trzeba zadać jedno pytanie: Czy chcesz, aby Twoja strona podłogi wykończone lub wstępnie gotowy? Oto kilka faktów, które mogą pomóc Ci podjąć decyzję o:

Wykończone strony
Drewnianej podłogi wykończone serwisu oznacza, że ​​przedsiębiorstwa, dodać ostateczną warstwę ochronną do podłogi po jej zainstalowaniu. Podłoga może być szlifowane potem wygładzić niedoskonałości. Ty też możesz mieć do wyboru z szerszej gamy kolorów plam. Na dół strony, na miejscu wykończenie i szlifowania może spowodować dymów i pyłów. Ponadto, będziesz musiał czekać na piętro do całkowitego wyschnięcia, zanim postawił stopę w pokoju. Może to być niewygodne dla zapracowanych gospodarstw domowych.

Pre-finished
Alternatywą jest mieć ostateczne wykończenie podłogi stosowane do wcześniej nawet dostaje się do domu. Wykończenie fabryczne, jak są one również nazywane, to świetny sposób, aby uniknąć skomplikowanych instalacji. Nie ma spalin, bez bałaganu i deski są suche, co oznacza, że ​​można korzystać z pokoju od razu po montażu podłogi. Ponadto, przed gotowej podłogi często niesie gwarancję 15 do 25 lat (w przeciwieństwie do strony wykończone gwarancji podłogi 3-5 lat), ponieważ fabrycznie wykończone powłoką uretanowy jest silniejsza i bardziej trwałe.