grsail.com

Liposukcja: po operacji

Liposukcja: po operacji
Wiele kobiet marzy o pozbyciu się tego tłuszczu na pasie i biodrach, ale boją się liposukcji, ponieważ jest to poważny zabieg chirurgiczny. Nie mają pojęcia, jak będą wyglądać i co się dzieje po liposukcji zostało wykonane. Wiesz już, typy liposukcji, a tu jest trochę bardziej przydatne informacje na ten temat. Nie każdy może sobie pozwolić na tę operację, ale ci, którzy jeszcze zrobić, powinien wiedzieć, co należy się spodziewać po ich to zrobić.

Co dzieje się w prawo po Liposukcja została wykonana?

Tuż po zabiegu mocno bandaż lub bandaż elastyczny jest umieszczony, a następnego dnia na ściskanie pościel jest na tym obszarze. Jeśli operacja była nieznaczna, pacjent może wrócić do domu na drugi dzień po operacji. Ból po liposukcji zwykle nie jest mocny i może być łatwo ułatwione przeciwbólowymi. Sińce i opuchnięte nieuniknione skóry zwykle ustępują w ciągu dwóch tygodni, ale czasami trwa to dłużej - 3 do 4 tygodni. Ściskanie pościel, musi jednak być noszone przez 1-2 miesięcy.

Gdy Czy Twoja skóra wygląda gładka Znowu?

Młody, elastyczna skóra wraca do stanu początkowego, a szybkie i szybko, wygląda gładkie i zdrowe. Niektóre zauważalne blizny pozostają w miejscach, gdzie jest włożona canulla (zwykle, kawałki są w fałdach skóry naturalne). Inteligentne odżywianie i regularne ćwiczenia mogą pozwolić wyniki liposukcja trwać potencjalnie na czas nieokreślony.

Późniejszych skutków Liposukcja

Jeśli początkowe oczekiwania są realistyczne, to nie ma potrzeby martwić się o wyniki. Nieznaczna asymetria stref jest również jednym z późniejszych skutków liposukcji. W 6 do 12 miesięcy, skóra będzie jeszcze-na własną rękę, bez dodatkowych włamaniem. W najgorszym przypadku, jednak skóra ma być usunięty z obserwacji korekcji chirurgicznej.

Innym możliwym nieprzyjemne po-efekt jest utrata elastyczności skóry, co powoduje zwiotczenie i wiotkość. Może być skorygowany, jednak z operacją skóry i pionowego.