grsail.com

Linie lotnicze Śledzenie lotów w czasie rzeczywistym

Linie lotnicze Śledzenie lotów w czasie rzeczywistym


Linie lotnicze śledzenia lotu - w czasie rzeczywistym śledzenia lotu - był kiedyś jedynym zachowania kontrolerów ruchu lotniczego. Dziś aplikacji śledzenia lotu dostępne są w małym lub bez ładunku, umożliwiając profesjonalistom, hobbystów i regularne ludzie podobni do śledzenia prywatne i komercyjne loty lotnictwa.

Śledzenie w czasie rzeczywistym lotu linii lotniczych jest możliwe dzięki, aplikacji internetowych, które są wykorzystywane do śledzenia trasy lotnicze w czasie rzeczywistym. Lot oprogramowanie śledzące dosłownie śledzi tor lotu danego rzeczywistego samolotu na niebie, od jego wyjazdu do jego przyjazdu. Każda zmiana w tej informacji jest automatycznie aktualizowana.

Wyniki w czasie rzeczywistym Airline Śledzenie lotów są szczególnie przydatne dla często podróżujących, ich rodziny i przyjaciół. Od wyjazdu lot do momentu jego przybycia, oprogramowanie śledzenia zapewnia się do aktualnych informacji o dokładnej lokalizacji samolotu, prędkość, wysokość, odległość od lotniska, a czas przybycia. To prawdziwa informacja o czasie oszczędza mnóstwo czasu, pieniędzy i niedogodności.

Większość aplikacji do monitorowania lotu zrobić więcej niż tylko śledzić loty; stanowią one również ogólny obraz niedawno, zaplanowane i en działalności lotu trasa danego portu. Pogoda, opóźnienia lotu na lotnisko oraz wydajność na czas są inne ważne dane dostępne.

Jak to działa?

Każdy samolot komercyjny ma transponder podłączony do komputera pokładowego. To elektroniczne urządzenie nieustannie przesyła zakodowane sygnały radiowe, które zawierają informacje dotyczące lotu, takich jak wysokość, prędkości lotu, pozycji, a szerokość i długość geograficzna. Przekazuje również informacje identyfikacyjne, takie jak numer linii i lotu, wraz z literami identyfikacyjnymi samolotu.

Oprogramowanie tracker lotu działa poprzez podniesienie tej informacji radaru, i łącząc go z harmonogramem linii lotniczych i danych operacyjnych w celu zapewnienia informacji w czasie rzeczywistym. Użytkownicy mogą przeglądać wyniki graficznie w trakcie lotu.

Śledzenie lotów linii lotniczych - Usługi śledzenie w czasie rzeczywistym

Do niedawna, w czasie rzeczywistym śledzenia linii lotniczych był zabezpieczeniem komercyjnych linii lotniczych, kontrolerów ruchu lotniczego, firm turystycznych i firm z dyszami firmy. Dziś liczba usług śledzenia lotów są dostępne publicznie. Podczas gdy niektóre są komputerowo, najbardziej popularne są aplikacje WWW. Oto cztery z nich:

FboWeb

Ta strona internetowa zawiera 3D tracker lotu linii lotniczych do wszystkich lotów amerykańskich. Oferowany jest całkowicie za darmo, gdy używany w połączeniu z Google Earth. Z FboWeb, można śledzić jednego lub wielu loty w określonym promieniu. Każdy samolot jest identyfikowane z numerem lotu, a linia ciągła jest używany do wyświetlania jego ścieżkę walki.

Funkcja szybkiego toru serwisu jest szybki i łatwy sposób, aby wybrać i śledzić prawdziwe miejsce w czasie lotu, szacowany czas przyjazdu oraz innych informacji lotu. Można nawet otrzymywać powiadomienia lotu przez telefon komórkowy, Palm Pilot lub e-mail.

FlightStats

Możesz skorzystać z lotu tracker FlightStats śledzić amerykańskich i kanadyjskich lotów komercyjnych na Google Map. Oferuje on pokrycie całej przestrzeni powietrznej w Ameryce Północnej, jak również loty w Europie, Australii, Azji i Afryce. FlightStats wykorzystuje intuicyjny wyświetlacz zaprezentować się wobec lotu minuty dane o dokładnym położeniu geograficznym danego samolotu, jego odległości od lotniska i planowanej godzinie przyjazdu. Zawiera także informacje o pogodzie, opóźnień w portach lotniczych i na czas wykonania przyjazdu. Zarejestrowani użytkownicy mogą zaplanować maila i telefonu komórkowego.

Podróżowanie

Podróżowanie, jeden z najbardziej popularnych usług śledzenia lotu internetowym, oferuje ponad dwa miliony użytkowników miesięcznie. Ten darmowy tracker lotu pozwala na przeglądanie i śledzenie zarówno prywatne, jak i komercyjne loty w przestrzeni powietrznej w Ameryce Północnej. Możesz wybrać samolot śledzić za pomocą swojego identyfikatora, numer ogon lub lotniczy nazwę i numer. Wszystkie dane stanowią związana jest stron, które zapewniają dodatkowe informacje. Zarejestrowani użytkownicy mogą śledzić wiele lotów i lotnisk na pierwszy rzut oka, i otrzymywać powiadomienia e-mailem o stanie lotu. Oprócz danych na temat lotów w czasie rzeczywistym oferuje również mapy pogodowe, informacje na lotnisko, a nawet wiadomości lotnictwa.

Wniosek

Lot Oprogramowanie do śledzenia umożliwia śledzenie w czasie rzeczywistym stan każdego lotu lecącego do USA lub Kanady przestrzeń powietrzną. Następnym razem, kiedy się kocha lub wziąć lot, należy pamiętać, że można mieć oko z zaledwie kilku kliknięć myszy.