grsail.com

Lily Allen Design Line Fashion

Lily Allen i jej siostra Sara Owe n 'wynajem mody sklepu Lucy in Disguise, działa od jesieni ubiegłego roku, wkrótce zaprezentuje nową linię mody Allena. Przygotowując się do swojego nadchodzącego ślubu, piosenkarka - uwzględniając swoją siostrę, a także siostra Kim Jonesa Nadia Jones na jej stronie - ciężko pracuje nad nową koncepcją mody.

Lily Allen Design Line Fashion

Chodzi o to, aby położyć ręce na pięknych starych sztuk odzieży i splot w nich twórcze szczegóły własne, niepowtarzalne sukienki funkcji produkcji. Vogue UK opowiada, że ​​sukienki ponosi historii uświęcone nazwiska osób i miejsc, powołując jako przykłady "Capone, Thirties inspirowane czarna sukienka sequinned i Fortnums, Forties herbaty w stylu sukni."

Będziemy mogli docenić kolekcji w okolicach czerwca. Oprócz Allena Londynie butik przyjdzie się w Harvey Nichols, a następnie w 70 sklepach na całym świecie. Ceny są podane za £ 95 w ramach £ 350 zakres. Allen się na Lily Allen: bogactwa do zera Kanał 4 filmu dokumentalnego, który został utworzony po otwarciu sklepu może powiększyć jej nadchodzącej linii.