grsail.com

Letnie Zajęcia Literacy

Letnie Zajęcia Literacy


W miesiącach, które rozciągają się pomiędzy ostatnim dniu szkoły i pierwszego dnia następnego roku są pełne zabawy latem; jednak są one również okazją dla dzieci do zapomnieć wiele z tego co dowiedziałem się w szkole na rok poprzedni, który jest znany jako straty uczenia się lato. Wiele szkół spędzić kilka pierwszych tygodni w roku przeglądów w celu ponownego nauczania informacje, że dzieci nie pamiętam z poprzedniego stopnia. Działania alfabetyzacji Lato może nie tylko przyczynić się do zmniejszenia ilości informacji dziecko zapomni, ale należy je uczyć przez całe lato.

Lato Nauka

Oprócz oddanie dzieci w szkole letniej, jest tam coś, co możesz zrobić, aby uniknąć drenażu lato mózgu? Jeśli zamieszczasz działań do grania, które wspierają umiejętności i innych pojęć, odpowiedź na to pytanie brzmi: tak! Dzieci chcą grać w lato, a wraz z odpowiednimi działaniami, będą mieli tyle radości, że nie będzie nawet świadom, że rozwijają umiejętności akademickich.

Letnie Zajęcia Literacy

Nie ma potrzeby na poziomie czytania dziecka do poślizgu w okresie letnim. Spróbuj niektóre z tych zabawnych działań umiejętności czytania, pisania, aby utrzymać dzieci "czytania na bieżąco.

Wykorzystaj bibliotekę

Biblioteki publiczne oferują różnego rodzaju letnich aktywności czytania do dalszej znajomości dzieci. Sprawdź w lokalnej bibliotece, aby zobaczyć, czy oferują jedną z następujących czynności:

  • Dzieci mogą story
  • Czytanie obozy
  • Czytanie wyzwaniem
  • Specjalne letnie zajęcia czytania

Nawet jeśli biblioteka nie oferuje działania letnie, co regularne powołania do odwiedzenia biblioteki z dziećmi w każdym tygodniu może generować emocje o nauce. Podziel się swoimi ulubionymi odpowiednich do wieku książki z dziećmi, i poprosić ich, aby zrobić to samo dla Ciebie. Bibliotekarze dzieci również mają szeroką wiedzę z zakresu literatury dziecięcej, a może mają zalecenia, które idą w parze z indywidualnych zainteresowań swoich dzieci. Poprzez utrzymywanie stałego tempa książek w domu przez całe lato, będzie zachęcająca alfabetyzacji.

Czytaj z dziećmi

Czytanie dzieci pozostaje jednym z najlepszych sposobów, aby zachęcić umiejętności. Nawet starsze dzieci lubią siadając z rodzicem i dzielenie się w rodzinie czasu na czytanie. Wybierz klasyczne lub nowoczesne historie, które czytają w seryjnym mody. Jeśli zostawisz się w odpowiednim momencie w historii, dzieci będą z niecierpliwością czekać na następne posiedzenie. Niektóre książki mogą Państwo cieszyć się czytanie z dziećmi to:

  • Opowieści z Narnii autorstwa CS Lewisa
  • Junie B. Jones książki autorstwa Barbary Park
  • Harry Potte r książek przez JK Rowling
  • Beezus i Beverly Cleary Ramona przez
  • Opowieści o czwartej klasie Judy Blume nic przez

Wiele książek także filmy związane z nimi. Przeczytaj tę książkę razem, a następnie obejrzeć film i omówić różnice.

Napisz opowiadanie

Pisząc historię jako rodzina jest przyjemny sposób spędzić czas razem, zachęcając jednocześnie do umiejętności. Spędzić czas opracowania znaku lub znaków, a następnie stworzyć historię lub serię opowieści o tym charakterze. Posiada każda osoba przeczytać swoje historie z rodziną w czasie opowieści.

Korzystaj z Internetu

Komputery i Internet zapewniają wspaniałe zasoby, które zachęcają do umiejętności. Twoje dzieci będą myśleć, że są gry, a nie będziecie wiedzieć, że nauka. Młodsze dzieci mogą cieszyć się czytanie stron internetowych, takich jak strony Ulicy Sezamkowej, podczas gdy starsze dzieci mogą cieszyć Funschool.com.

Utwórz Gazeta

Zaplanuj i napisać rodziny lub sąsiedztwa gazety lub strony internetowej z dziećmi. Niech szukają historie i robić zdjęcia za pomocą prostego, oparty na szablonie darmową stronę jak Weebly. Każdy może przyczynić się do opowiadania historii, pisania i edycji.

Dawać przykład

Niech dzieci patrz czytasz. Jeśli widzą, że można czytać i cieszyć książki, są bardziej skłonni do prowadzenia działalności, jak również. Odstawić rodzinny czas czytania, gdzie każdy (łącznie z Tobą!) Można przeczytać własną książkę.

Utrzymanie Reading Level

To tylko kilka z wielu działań rodzice mogą realizować w lecie z dziećmi w celu wspierania umiejętności. Nie ma potrzeby, aby dzieci tracą swoje umiejętności czytania w okresie letnim. Przy odrobinie zachęty od ciebie, oni wrócić do szkoły w czytaniu upadku na tym samym poziomie, a może nawet wyższy poziom, niż to miało miejsce w czerwcu.